Apartamenty Bartnicka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bartnicka, oferowane bezpośrednio przez

Biuro Nieruchomości Gwarant

krakowski, Libertów, ul. Bartnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 249 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Bartnicka

8 zdjęć

Apartamenty Bartnicka
Apartamenty Bartnicka
Apartamenty Bartnicka
Apartamenty Bartnicka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

• ściany - pustak ceramiczny porotherm • ocieplenie zewnętrzne - styropian, gr. 12 cm • tynk zewnętrzny akrylowy,okładzina zewnętrzna z kamienia naturalnego oraz drewna elewacyjnego (impregnowanego) • dach budynku wielospadowy o konstrukcji drewnianej, kryty blachą stalową, powlekaną,

Dach

• dach budynku wielospadowy o konstrukcji drewnianej, kryty blachą stalową, powlekaną,

Elewacja

• tynk zewnętrzny akrylowy, okładzina zewnętrzna z kamienia naturalnego oraz drewna elewacyjnego (impregnowanego)

Stolarka okienna

• okna drewniane w kolorze złoty dąb, współczynnik przenikania ciepła k=1,1 W/(m2K) • okna wyposażone w zewnętrzne okiennice drewniane

Drzwi zewnętrzne

• drzwi wejściowe antywłamaniowe

Balkony

• Balustrady zewnętrzne stalowe, lakierowane, • Balkony wykończone płytkami mrozoodpornymi typu „gres”,

Posadzka

• wylewki cementowe

Ściany

• tynk wewnętrzny – cementowy, w poddaszu tynki suche,

Sufity

tynk cementowy

Instalacje

• instalacja elektryczna – prąd trójfazowy – do podłączenia pieca kuchennego • instalacja wewnętrzna przygotowana pod system alarmowy, TV, internet • instalacja elektryczna wewnętrzna wraz z białym osprzętem elektrycznym (przełączniki, gniazda), • system kominowy przygotowany pod instalację kominka instalacja wideo - domofonowa wraz z osprzętem

Ogrzewanie

• piec gazowy z zamkniętą komorą spalania, grzejniki z głowicami termostatycznymi

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (2): Komórka lokatorska 17m2 i 2,3m2-w cenie mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca) : do każdego mieszkania garaż na 2 samochody w cenie mieszkania

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

BARTNICKA APARTAMENTY to kameralny kompleks 6 budynków, położonych na pięknej panoramicznej działce na granicy Krakowa i Libertowa.

OPIS: Apartament II-poziomowy na 1 piętrze, o powierzchni użytkowej 141,46 m2 z dwoma tarasami o łącznej pow. 18 m2, garażem na dwa samochody (32,9 m2) i komórką lokatorską (17,14 m2) POZIOM 1-salon z kominkiem i wyjściem na taras ,kuchnia ze spiżarką, 2 pokoje, łazienka osobne WC, hall z garderobą POZIOM II- 2 pokoje(każdy z balkonem),łazienka wraz z częściowo zadaszonym tarasem, duży hall z miejscem na garderobę

POZIOM 0- Garaż na dwa samochody (33 m2) i komórka lokatorską 17,14m2- W CENIE MIESZKANIA.

Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, wykończony wysokiej klasy materiałami-kamień naturalny, drewno, aluminium, szkło. Teren zagospodarowany zielenią, dojazd drogą gminną asfaltową, droga wewnętrzna z kostki brukowej, video-domofony do mieszkań. Stolarka okienna: drewniana, drzwi zewnętrzne: antywłamaniowe, ściany: gładzie cementowe, podłoga: wylewki.

Instalacje: wod-kan., gazowa, CO z piecem z zamkniętą komorą spalania i grzejnikami, instalacja kominkowa, telefoniczna, alarmowa.

W otoczeniu tylko nowa, niska zabudowa domów jednorodzinnych. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, apteka, kościół , przystanek komunikacji miejskiej. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta oraz na A4-poprzez wyjazd z sygnalizacją świetlną na wysokości salonu BMW, Opel.

Inwestycja Apartamenty Bartnicka znajduje się w Libertowie, ul. Bartnicka (0.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez Biuro Nieruchomości Gwarant.

Inwestycja Apartamenty Bartnicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bartnicka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Biuro Nieruchomości Gwarant przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca)

W inwestycji znajdują się 2 komórki lokatorskie Komórka lokatorska 17m2 i 2,3m2-w cenie mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Bartnicka?

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bartnicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1288 metrów od inwestycji Apartamenty Bartnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Opatkowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Bartnicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bartnicka znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie w odległości 496 m, szkoła w odległości 519 m, Przedszkole Samorządowe Iskierka w odległości 525 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bartnicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 475 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 479 m znajduje się Sklep Pyzik, w odległości 481 m znajduje się Sklep Niko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bartnicka w odległości 825 m znajduje się boisko / kort, w odległości 836 m znajduje się Ludowy Klub Sportowy Libertów.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: