Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Rezydencja KościuszkiSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BARC Warszawa S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 104 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Urocze (891 m dalej)

Inwestycja Osiedle Urocze znajduje się w Pruszkowie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie (2,2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Osiedle Urocze jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 32 lokale mieszkalne o powierzchniach od 62 do 73 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Pruszkowski, Pruszków, ul. Marii Skłodowskiej-Curie (2,2 km od Warszawy)
Ceny od: 5 657 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 15
 • Powierzchnia: 62 - 73 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J. Mieszkania spełniające kryteria

Kuźnia Piastowska (1,0 km dalej)

Inwestycja Kuźnia Piastowska znajduje się w Piastowie, ul. Sowińskiego (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Benedom Sp. z o. o.. Inwestycja Kuźnia Piastowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 154 lokale mieszkalne o powierzchniach od 37 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Pruszkowski, Piastów, ul. Sowińskiego (1 km od Warszawy)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 76
 • Powierzchnia: 37 - 93 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Benedom Sp. z o. o. Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Sobieskiego (1,2 km dalej)

Inwestycja Apartamenty Sobieskiego znajduje się w Piastowie, ul. Jana III Sobieskiego 1 (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BN Development Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Sobieskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 26 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 81 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Pruszkowski, Piastów, ul. Jana III Sobieskiego 1 (1 km od Warszawy)
Ceny od: 5 950 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 13
 • Powierzchnia: 35 - 81 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
BN Development Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria
Rezydencja Kościuszki

Świetny projekt kameralnej inwestycji w Piastowie, zaprojektowany w pracowni młodych, ale doświadczonych architektów Marcina Jeziorskiego i Zenona Zapaśnika.

Ze względu na położenie w eksponowanej części Piastowa, szczególnie dużą uwagę projektanci przywiązują do wyglądu całości, szczególnie elewacji. Bardzo starannie zaprojektowane zostały też poszczególne mieszkania, dają one poczucie komfortu nawet w przypadku najmniejszych powierzchni, pozwalają także na pewne modyfikacje przestrzeni. Chcemy, aby Państwo czuli się w nich naprawdę dobrze.

Całość inwestycji składa się z dwóch czteropiętrowych budynków A i B otaczających wspólne duże patio. Proponujemy mieszkania, najbardziej poszukiwane przez klientów od 25 do 70 m kwadratowych, od 1 do 5 pokojowych. Mieszkania położone na parterze (wysokim) mają w większości możliwość korzystania z pięknych ogródków – do 100 m kw, a położone wyżej mają balkony lub tarasy. Na najwyższych piętrach zaprojektowane zostały niezwykle ciekawe mieszkania z antresolami.

Na poziomie -1 znajdzie się garaż z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Wewnętrzny zielony dziedziniec będzie miejscem spotkań mieszkańców i ich dzieci. Wśród zieleni i małej architektury będziemy chcieli stworzyć kilka kameralnych miejsc do odpoczynku i zabawy. Na parterze od strony ulicy Warszawskiej znajdzie się małe centrum handlowe, a w sąsiadującym pasażu – usługi i mała gastronomia.

Najważniejsze dla nas jest, aby Państwo dobrze czuli się w swoich domach, dlatego budujemy mieszkania z bezpiecznych materiałów i dbamy o bezpieczeństwo dostępu. Państwo zdecydują, kto może do Was wejść, instalujemy wideodomofony, całość zamykamy. Na parking podziemny można będzie wjechać jedynie dzięki pilotom.

Inwestycja Rezydencja Kościuszki znajduje się w Piastowie, ul. Kościuszki Tadeusza (1,3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BARC Warszawa S.A..

Inwestycja Rezydencja Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 205 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Kościuszki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BARC Warszawa S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 205 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Stolarka okienna:
Okna PCV dwuszybowe, okucia obwiedniowe.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe z progami drewnianymi.
Konstrukcja budynku:
Żelbetowa.
Posadzka:
Szlichta betonowa.
Wyposażenie łazienki:
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Sufity:
Sufity zagruntowane białą farbą.
Wyposażenie kuchni:
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja telefoniczna, TV kablowej,
instalacja domofonowa,
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja c.o.
Ściany:
Wykończone suchymi tynkami gipsowymi lub cementowo- wapiennym trzeciej kategorii, zagruntowane białą farbą. Ściany w łazience nie malowane.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, tv kablowa, usługi w budynku.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Kościuszki

Rezydencja Kościuszki znajduje się w centralnej części Piastowa przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Kościuszki.

Piastów to jedno z najmniejszych polskich miast, zajmujące obszar o powierzchni 5,8 km2. Miasto położone jest w powiecie pruszkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Korzystna lokalizacja przyczynia się do wysokiej liczby mieszkańców – ok. 24 tys. osób, jak też do intensywnego rozwoju architektury mieszkaniowej. W mieście dominuje zabudowa wielorodzinna, na którą składają się: dawne, robotnicze bloki oraz nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Występują tu także domy jednorodzinne, a obiektem zabytkowym jest secesyjny Biały Pałac. Rozwija się przemysł chemiczny i mieści Instytut Przemysłu Gumowego Stomil, a także działają liczne małe przedsiębiorstwa. Największym kompleksem zieleni jest park przy ulicach: 11 Listopada i Dworcowej. Dzięki Alejom Jerozolimskim, Piastów jest doskonale połączony ze stolicą.

Komunikacja

Dogodny dojazd z Piastowa do, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie, Warszawy zapewniają takie arterie, jak: Al. Jerozolimskie, droga wojewódzka nr 719 (Warszawa – Pruszków − Żyrardów) oraz znajdująca się 3 km od północnej granicy miasta – droga krajowa Poznańska (A2). Piastów znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy kursują stąd: 3 linie autobusowe, Koleje Mazowieckie oraz linia S1 Szybkiej Kolei Miejskiej. W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencja Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Traugutta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Kościuszki znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczne Gimnazjum Piastowskiego Towarzystwa Oświatowego w odległości 150 m, Zespół Szkół im. Fridtjofa Nansena w odległości 200 m, Księgarnia Szkolna w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m ADENT GABINET STOMATOLOGICZNY, w odległości 250 m Jankowska-Kostrzewa Elżbieta, lek. med. Spec. pediatra. Gabinet, w odległości 300 m Salon Fryzjerski Marzena Wycech.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 100 m, Gościnna Chata. Karczma w odległości 100 m, Bank Polskiej Spółdzielczości w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fitness Centrum PASJA w odległości 50 m, Basen w odległości 250 m, Fitness Centrum w odległości 400 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:11

Data aktualizacji: 23 listopada 2016 15:25

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z BARC Warszawa S.A.

Znajdziemy dla Ciebie