Rezydencja KościuszkiSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BARC Warszawa S.A.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 111 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Rezydencja Warszawska (132 m dalej)

Inwestycja Rezydencja Warszawska znajduje się w Piastowie, ul. Bohaterów Wolności (1,2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera LW Development Leszek Paczyński SKA. Inwestycja Rezydencja Warszawska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 78 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 92 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Pruszkowski, Piastów, ul. Bohaterów Wolności (1,2 km od Warszawy)
Ceny od: 5 898 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 10
 • Powierzchnia: 38 - 92 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
LW Development Leszek Paczyński SKA Mieszkania spełniające kryteria

Kuźnia Piastowska (1,0 km dalej)

Inwestycja Kuźnia Piastowska znajduje się w Piastowie, ul. Sowińskiego (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Benedom Sp. z o. o.. Inwestycja Kuźnia Piastowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 154 lokale mieszkalne o powierzchniach od 37 do 94 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Pruszkowski, Piastów, ul. Sowińskiego (1 km od Warszawy)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 75
 • Powierzchnia: 37 - 94 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Benedom Sp. z o. o. Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Sobieskiego (1,2 km dalej)

Inwestycja Apartamenty Sobieskiego znajduje się w Piastowie, ul. Jana III Sobieskiego 1 (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BN Development Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Sobieskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 26 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 81 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Pruszkowski, Piastów, ul. Jana III Sobieskiego 1 (1 km od Warszawy)
Ceny od: 5 950 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 18
 • Powierzchnia: 35 - 81 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
BN Development Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria
Rezydencja Kościuszki

Świetny projekt kameralnej inwestycji w Piastowie, zaprojektowany w pracowni młodych, ale doświadczonych architektów Marcina Jeziorskiego i Zenona Zapaśnika.

Ze względu na położenie w eksponowanej części Piastowa, szczególnie dużą uwagę projektanci przywiązują do wyglądu całości, szczególnie elewacji. Bardzo starannie zaprojektowane zostały też poszczególne mieszkania, dają one poczucie komfortu nawet w przypadku najmniejszych powierzchni, pozwalają także na pewne modyfikacje przestrzeni. Chcemy, aby Państwo czuli się w nich naprawdę dobrze.

Całość inwestycji składa się z dwóch czteropiętrowych budynków A i B otaczających wspólne duże patio. Proponujemy mieszkania, najbardziej poszukiwane przez klientów od 25 do 70 m kwadratowych, od 1 do 5 pokojowych. Mieszkania położone na parterze (wysokim) mają w większości możliwość korzystania z pięknych ogródków – do 100 m kw, a położone wyżej mają balkony lub tarasy. Na najwyższych piętrach zaprojektowane zostały niezwykle ciekawe mieszkania z antresolami.

Na poziomie -1 znajdzie się garaż z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Wewnętrzny zielony dziedziniec będzie miejscem spotkań mieszkańców i ich dzieci. Wśród zieleni i małej architektury będziemy chcieli stworzyć kilka kameralnych miejsc do odpoczynku i zabawy. Na parterze od strony ulicy Warszawskiej znajdzie się małe centrum handlowe, a w sąsiadującym pasażu – usługi i mała gastronomia.

Najważniejsze dla nas jest, aby Państwo dobrze czuli się w swoich domach, dlatego budujemy mieszkania z bezpiecznych materiałów i dbamy o bezpieczeństwo dostępu. Państwo zdecydują, kto może do Was wejść, instalujemy wideodomofony, całość zamykamy. Na parking podziemny można będzie wjechać jedynie dzięki pilotom.

Inwestycja Rezydencja Kościuszki znajduje się w Piastowie, ul. Kościuszki Tadeusza (1,3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BARC Warszawa S.A..

Inwestycja Rezydencja Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 205 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Kościuszki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BARC Warszawa S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 205 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe z progami drewnianymi.
Wyposażenie łazienki:
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni:
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Sufity:
Sufity zagruntowane białą farbą.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja telefoniczna, TV kablowej,
instalacja domofonowa,
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja c.o.
Konstrukcja budynku:
Żelbetowa.
Posadzka:
Szlichta betonowa.
Stolarka okienna:
Okna PCV dwuszybowe, okucia obwiedniowe.
Ściany:
Wykończone suchymi tynkami gipsowymi lub cementowo- wapiennym trzeciej kategorii, zagruntowane białą farbą. Ściany w łazience nie malowane.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, tv kablowa, usługi w budynku.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Kościuszki

Rezydencja Kościuszki znajduje się w centralnej części Piastowa przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Kościuszki.

Piastów to jedno z najmniejszych polskich miast, zajmujące obszar o powierzchni 5,8 km2. Miasto położone jest w powiecie pruszkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Korzystna lokalizacja przyczynia się do wysokiej liczby mieszkańców – ok. 24 tys. osób, jak też do intensywnego rozwoju architektury mieszkaniowej. W mieście dominuje zabudowa wielorodzinna, na którą składają się: dawne, robotnicze bloki oraz nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Występują tu także domy jednorodzinne, a obiektem zabytkowym jest secesyjny Biały Pałac. Rozwija się przemysł chemiczny i mieści Instytut Przemysłu Gumowego Stomil, a także działają liczne małe przedsiębiorstwa. Największym kompleksem zieleni jest park przy ulicach: 11 Listopada i Dworcowej. Dzięki Alejom Jerozolimskim, Piastów jest doskonale połączony ze stolicą.

Komunikacja

Dogodny dojazd z Piastowa do, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie, Warszawy zapewniają takie arterie, jak: Al. Jerozolimskie, droga wojewódzka nr 719 (Warszawa – Pruszków − Żyrardów) oraz znajdująca się 3 km od północnej granicy miasta – droga krajowa Poznańska (A2). Piastów znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy kursują stąd: 3 linie autobusowe, Koleje Mazowieckie oraz linia S1 Szybkiej Kolei Miejskiej. W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencja Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Traugutta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Kościuszki znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczne Gimnazjum Piastowskiego Towarzystwa Oświatowego w odległości 150 m, Zespół Szkół im. Fridtjofa Nansena w odległości 200 m, Księgarnia Szkolna w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Salon fryzjersko-kosmetyczny Kącik Urody, w odległości 250 m ADENT GABINET STOMATOLOGICZNY, w odległości 250 m Jankowska-Kostrzewa Elżbieta, lek. med. Spec. pediatra. Gabinet.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bonna w odległości 50 m, Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 100 m, Gościnna Chata. Karczma w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fitness Centrum PASJA w odległości 50 m, Basen w odległości 250 m, Fitness Centrum w odległości 400 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:11

Data aktualizacji: 23 listopada 2016 15:25

Podaj kryteria szukanej nieruchomości, a nasi specjaliści bezpłatnie znajdą oferty odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Wybierz czego szukasz

Cena maks. którą chcesz zapłacić

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z BARC Warszawa S.A.

Znajdziemy dla Ciebie