Rezydencja Kościuszki

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BARC Warszawa S.A.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Rezydencja Kościuszki zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

120 mieszkań w Piastowie
Apartamenty Sobieskiego

Pruszkowski, Piastów, ul. Jana III Sobieskiego 1

(1 km od Warszawy)

Inwestycja Apartamenty Sobieskiego znajduje się w Piastowie, ul. Jana III Sobieskiego 1 (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BN Development Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Sobieskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 26 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 81 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Gród Piastowski

Pruszkowski, Piastów, Bodycha 120

Inwestycja Gród Piastowski znajduje się w Piastowie, Bodycha 120 została zrealizowana przez dewelopera Milowicz Development Sp z o.o.. Inwestycja Gród Piastowski została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 113 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 62 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Kuźnia Piastowska

Pruszkowski, Piastów, ul. Sowińskiego

(1 km od Warszawy)

Inwestycja Kuźnia Piastowska znajduje się w Piastowie, ul. Sowińskiego (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Benedom Sp. z o. o.. Inwestycja Kuźnia Piastowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 154 lokale mieszkalne o powierzchniach od 37 do 94 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Rezydencja Warszawska

Pruszkowski, Piastów, ul. Bohaterów Wolności

(1,2 km od Warszawy)

Inwestycja Rezydencja Warszawska znajduje się w Piastowie, ul. Bohaterów Wolności (1,2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera LW Development Leszek Paczyński SKA. Inwestycja Rezydencja Warszawska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 78 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 92 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Rezydencja Kościuszki

Świetny projekt kameralnej inwestycji w Piastowie, zaprojektowany w pracowni młodych, ale doświadczonych architektów Marcina Jeziorskiego i Zenona Zapaśnika.

Ze względu na położenie w eksponowanej części Piastowa, szczególnie dużą uwagę projektanci przywiązują do wyglądu całości, szczególnie elewacji. Bardzo starannie zaprojektowane zostały też poszczególne mieszkania, dają one poczucie komfortu nawet w przypadku najmniejszych powierzchni, pozwalają także na pewne modyfikacje przestrzeni. Chcemy, aby Państwo czuli się w nich naprawdę dobrze.

Całość inwestycji składa się z dwóch czteropiętrowych budynków A i B otaczających wspólne duże patio. Proponujemy mieszkania, najbardziej poszukiwane przez klientów od 25 do 70 m kwadratowych, od 1 do 5 pokojowych. Mieszkania położone na parterze (wysokim) mają w większości możliwość korzystania z pięknych ogródków – do 100 m kw, a położone wyżej mają balkony lub tarasy. Na najwyższych piętrach zaprojektowane zostały niezwykle ciekawe mieszkania z antresolami.

Na poziomie -1 znajdzie się garaż z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Wewnętrzny zielony dziedziniec będzie miejscem spotkań mieszkańców i ich dzieci. Wśród zieleni i małej architektury będziemy chcieli stworzyć kilka kameralnych miejsc do odpoczynku i zabawy. Na parterze od strony ulicy Warszawskiej znajdzie się małe centrum handlowe, a w sąsiadującym pasażu – usługi i mała gastronomia.

Najważniejsze dla nas jest, aby Państwo dobrze czuli się w swoich domach, dlatego budujemy mieszkania z bezpiecznych materiałów i dbamy o bezpieczeństwo dostępu. Państwo zdecydują, kto może do Was wejść, instalujemy wideodomofony, całość zamykamy. Na parking podziemny można będzie wjechać jedynie dzięki pilotom.

Inwestycja Rezydencja Kościuszki znajduje się w Piastowie, ul. Kościuszki Tadeusza (1,3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BARC Warszawa S.A..

Inwestycja Rezydencja Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 205 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Kościuszki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BARC Warszawa S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 205 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Ściany:
Wykończone suchymi tynkami gipsowymi lub cementowo- wapiennym trzeciej kategorii, zagruntowane białą farbą. Ściany w łazience nie malowane.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe z progami drewnianymi.
Stolarka okienna:
Okna PCV dwuszybowe, okucia obwiedniowe.
Konstrukcja budynku:
Żelbetowa.
Posadzka:
Szlichta betonowa.
Wyposażenie łazienki:
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Sufity:
Sufity zagruntowane białą farbą.
Wyposażenie kuchni:
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja telefoniczna, TV kablowej,
instalacja domofonowa,
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja c.o.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, tv kablowa, usługi w budynku.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Kościuszki

Rezydencja Kościuszki znajduje się w centralnej części Piastowa przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Kościuszki.

Piastów to jedno z najmniejszych polskich miast, zajmujące obszar o powierzchni 5,8 km2. Miasto położone jest w powiecie pruszkowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Korzystna lokalizacja przyczynia się do wysokiej liczby mieszkańców – ok. 24 tys. osób, jak też do intensywnego rozwoju architektury mieszkaniowej. W mieście dominuje zabudowa wielorodzinna, na którą składają się: dawne, robotnicze bloki oraz nowoczesne, wielokondygnacyjne budynki. Występują tu także domy jednorodzinne, a obiektem zabytkowym jest secesyjny Biały Pałac. Rozwija się przemysł chemiczny i mieści Instytut Przemysłu Gumowego Stomil, a także działają liczne małe przedsiębiorstwa. Największym kompleksem zieleni jest park przy ulicach: 11 Listopada i Dworcowej. Dzięki Alejom Jerozolimskim, Piastów jest doskonale połączony ze stolicą. Do Warszawy można stąd dojechać za pomocą 3 linii miejskiej komunikacji autobusowej, a także za pomocą linii Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich.

Komunikacja

Miasto Piastów usytuowane jest w województwie mazowieckim, w odległości zaledwie 14 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni 5,8 km2 mieszka ok. 24 tys. osób, toteż Piastów należy do najmniejszych i najgęściej zaludnionych miast w Polsce. Przeważającym typem zabudowy mieszkaniowej są bloki, zaś miejscami występują zbiorowiska domów jednorodzinnych. W mieście działa ok. 3 tys. niewielkich firm, a ważny ośrodek rozwijającego się przemysłu chemicznego to Instytut Przemysłu Gumowego Stomil. W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencja Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Traugutta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Kościuszki znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczne Gimnazjum Piastowskiego Towarzystwa Oświatowego w odległości 150 m, Zespół Szkół im. Fridtjofa Nansena w odległości 200 m, Księgarnia Szkolna w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Salon fryzjersko-kosmetyczny Kącik Urody, w odległości 250 m ADENT GABINET STOMATOLOGICZNY, w odległości 250 m Jankowska-Kostrzewa Elżbieta, lek. med. Spec. pediatra. Gabinet.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bonna w odległości 50 m, Euronet Polska Sp. z o. o. w odległości 100 m, Gościnna Chata. Karczma w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fitness Centrum PASJA w odległości 50 m, Basen w odległości 250 m, Fitness Centrum w odległości 400 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:11

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj o szczegóły oferty

BARC Warszawa S.A.

BARC Warszawa S.A.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Nowogrodzka 62c
    02-002 Warszawa

+48 22 ...

Wiadomości powiązane z BARC Warszawa S.A.

Znajdziemy dla Ciebie