Maślicka 207

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Azysa Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

ZESPOŁ BUDYNKÓW JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ PRZY UL. MAŚLICKIEJ 207 WE WROCŁAWIUInwestycję zaprojektowano jako zespół dwóch domów w zabudowie bliźniaczej, w których wydzielono łącznie cztery lokale mieszkalne dwukondygnacyjne o powierzchni 74,37 m 2 na którą składają się m.in: pokój dzienny z aneksem kuchennym, trzy sypialnie i dwie łazienki.Regularna bryła budynków z tradycyjnym z dachem dwuspadowym nawiązuje do architektury sąsiedniej zabudowy.Na posesji zapewniono cztery miejsca postojowe, które od budynku oddzielono szerokim polem manewrowym. Dojście do poszczególnych lokali zapewnia chodnik przeprowadzony wzdłuż całego budynku. Pozostała część nieruchomości zagospodarowana zostanie jako ogródki wydzielone do indywidualnego użytkowania właścicieliTermin zakończenia inwestycji – lipiec 2015 r.

Inwestycja Maślicka 207 znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka 207 (9.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Azysa Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Maślicka 207 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Maślicka 207 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Azysa Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Maślicka 207

Inwestycja znajduje się w odległości ok. 150 m od skrzyżowania z ul. Królewiecką. Komunikacja: przystanek autobusowy przy ul. Maślickiej (ok. 100 m od inwestycji). Liczne tereny rekreacyjne w najbliższej okolicy (Las Rędzińskie), parki i stawy (m. in. Staw Królewiecki). Dogodny dojazd do Stadionu Miejskiego i kąpieliska Glinianki.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 1000 metrów od inwestycji Maślicka 207 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Śliwowa (18517).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Maślicka 207 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 150m, Żłobek „Tuptusie” w odległości 350m, Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się POZ Przychodnia Maślice, w odległości 1500 m znajduje się Rewo sp.j. Korzeniewska R., Szewczyk W., w odległości 1500 m znajduje się Millenium. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1000 m znajduje się św. Agnieszki.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 2050 m znajduje się Wakepark S.A..

Data publikacji: 29.04.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie