Zakarczmie

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zakarczmie, oferowane bezpośrednio przez AZB Nieruchomości

Kraków, Swoszowice, ul. Zakarczmie

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 70 ofert w najbliższej okolicy!

Zakarczmie

14 zdjęć

Zakarczmie
Zakarczmie
Zakarczmie
Zakarczmie

Najbliższe inwestycje

 • Domy Przyszłości
  od: 7 600 zł/m2

  Domy Przyszłości

  HausWerk

  Dom Libertów, krakowski
  ul. Sportowców 23 i 25
  1.3 km od Krakowa
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 112-124 m2
  • Domów: 7
  • Pokoje: 5-7
 • NIVA Domy w Krakowie - Sidzinie
  od: 5 159 zł/m2

  NIVA Domy w Krakowie - Sidzinie

  Urba Sp. z o.o.

  Dom Dębniki, Kraków
  ul. Kołaczkowskiego
  9.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 126 m2
  • Domów: 5
  • Pokoje: 6

Opis Inwestycji

AZB Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkania w zabudowie bliźniaczej w nowoczesnym kompleksie domów jednorodzinnych przy ul. Zakarczmie w Krakowie.

GOTOWE DO ODBIORU !!!

Ta świeżo zakończona inwestycja to niewielkie kameralne osiedle zlokalizowane pośród domów jednorodzinnych i zielonych terenów , doskonały wybór dla rodzin z dziećmi , cicho , spokojnie, sporo tras spacerowych. Miejsce to charakteryzuje się doskonałem połączeniem komunikacyjnym (w pobliżu wjazd na obwodnicę Krakowa, oraz droga krajowa nr 7 łącząca północ z południem)co znacząco podnosi komfort przyszłym mieszkańcom.

W okolicy dostępne wszystkie niezbędne punkty handlowo-usługowe.

Inwestycja Zakarczmie znajduje się w Swoszowicach , ul. Zakarczmie (9.3 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi AZB Nieruchomości.

Inwestycja Zakarczmie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zakarczmie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zakarczmie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakarczmie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Zakarczmie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ważewskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zakarczmie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakarczmie znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Smerfy" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zakarczmie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Lidl, w odległości 510 m znajduje się BIKE ID.

Data publikacji: 04.09.2018
Data aktualizacji: 19.12.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: