Osiedle Stawowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stawowa 12, oferowane bezpośrednio przez AWIM INWEST

Rybnik, ul. Stawowa 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Stawowa

5 zdjęć

Osiedle Stawowa
Osiedle Stawowa
Osiedle Stawowa
Osiedle Stawowa

Opis Inwestycji

Dobiega końca budowa oraz sprzedaż mieszkań w tak lubianej lokalizacji Rybnika - w ofercie zostały już ostatnie mieszkania.

Zakończenie inwestycji I kw. 2017r.

Proponujemy zakup mieszkań w programie MdM oraz na dogodnych, negocjowalnych warunkach.

Inwestycja Osiedle Stawowa znajduje się w Rybniku, ul. Stawowa 12 (9.9 km od Jastrzębia-Zdroju), została zrealizowana przez AWIM INWEST.

Inwestycja Osiedle Stawowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stawowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AWIM INWEST przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Elewacja

tynki wewnętrzne III kategorii wykonane agregatem (zaprawa gipsowa Knauf/Baumit)

Stolarka okienna

5-cio komorowa PCV w kolorze

Parapety wewnętrzne

plastikowe w kolorze okien

Instalacje

instalacja elektryczna instalacja antenowa instalacja wod.-kan. wykonana z rur PCV i wielowarstwowych instalacja c.o. gazowa z grzejnikami w pokojach oraz kuchni,( możliwość zamiany na ogrzewanie podłogowe) grzejnikiem drabinkowym w łazience, piec dwu-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania i sterownikiem pokojowym instalacja gazowa, natynkowa wykonana z rur stalowych/miedzianych instalacja domofonowa instalacja telefoniczna (jedno gniazdo)

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rybnik to 140 tysięczne miasto zajmujące powierzchnię blisko 148 km2. Ulokowane w południowej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego, podzielone jest na 27 dzielnic. Miasto posiada bardzo ugruntowaną pozycję pod względem lidera gospodarczego w regionie. Na przestrzeni lat z górniczego ośrodka przemysłowego Rybnik przekształcił się w centrum ekonomiczne, edukacyjne i kulturalne. Wizerunek miasta postrzegany jest na świecie jako wzorcowy model, a atrakcyjne tereny coraz częściej wybierane są przez inwestorów. Bardzo dobrze rozwinięty układ komunikacyjny, duża ilość powierzchni inwestycyjnych pozwala na lokowanie kapitału właśnie w Rybniku. Mieszkańcy, dzięki położeniu miasta wśród lasów, wód mają możliwość wypoczynku na łonie natury. Liczne szlaki piesze i rowerowe umożliwiają aktywny wypoczynek oraz sprzyjają wypoczynkowi. Przez Rybnik przebiega jedna z najdłuższych sieci ścieżek rowerowych w Polsce licząca ponad 100 km tras. W północno-zachodniej części Rybnika rozciąga się 7 kilometrowy Zalew Rybnicki, który jest idealnym miejscem weekendowego wypoczynku. Wzdłuż zbiornika rozpościerają się bulwary spacerowe, ławki i miejsca piknikowe.

Komunikacja

Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd - z centrum Rybnika praktycznie w każdy zakątek miasta. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają podróż m.in. do Gdańska (Autostrada A1), Gliwic (DK 78), Bytomia (DW 925), Raciborza (DW 935). Bezpośrednie połączenia PKS gwarantują podróż do prawie wszystkich regionów Polski. W Rybniku ważną rolę odgrywa transport kolejowy. Ruch pasażerski i towarowy odbywa się na trasach prowadzących do Katowic, Wrocławia, Warszawy, Kołobrzegu, Świnoujścia czy Gdyni. Komunikacja miejska w Rybniku obsługiwana jest przez Zarząd Transportu Drogowego. 42 linie autobusowe (w tym dwie nocne) Zarządu Transportu Zbiorowego umożliwiają podróż w obrębie całego miasta. Elektroniczny bilet daje możliwość przejazdu liniami bez konieczności każdorazowego zakupu biletu.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Stawowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stawowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Stawowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rybnik Paruszowiec-Piaski Mikołowska.

Data publikacji: 22.05.2017
Data aktualizacji: 27.02.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: