Osiedle Stawowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAWIM INWEST

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rybnik Sosnowa(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rybnik, ul. Sosnowa (9.9 km od Jastrzębia-Zdroju)
  Ceny od: 5 531 brutto/m2
  Rybnik Sosnowa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 35 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Dobiega końca budowa oraz sprzedaż mieszkań w tak lubianej lokalizacji Rybnika - w ofercie zostały już ostatnie mieszkania.Zakończenie inwestycji I kw. 2017r.Proponujemy zakup mieszkań w programie MdM oraz na dogodnych, negocjowalnych warunkach.

Inwestycja Osiedle Stawowa znajduje się w Rybniku, ul. Stawowa 12 (9.9 km od Jastrzębia-Zdroju), została zrealizowana przez dewelopera AWIM INWEST.

Inwestycja Osiedle Stawowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stawowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 2 798 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AWIM INWEST przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
tynki wewnętrzne III kategorii wykonane agregatem (zaprawa gipsowa Knauf/Baumit)
Stolarka okienna
5-cio komorowa PCV w kolorze
Parapety wewnętrzne
plastikowe w kolorze okien
Instalacje
instalacja elektryczna instalacja antenowa instalacja wod.-kan. wykonana z rur PCV i wielowarstwowych instalacja c.o. gazowa z grzejnikami w pokojach oraz kuchni,( możliwość zamiany na ogrzewanie podłogowe) grzejnikiem drabinkowym w łazience, piec dwu-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania i sterownikiem pokojowym instalacja gazowa, natynkowa wykonana z rur stalowych/miedzianych instalacja domofonowa instalacja telefoniczna (jedno gniazdo)
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stawowa

Rybnik to 140 tysięczne miasto zajmujące powierzchnię blisko 148 km2. Ulokowane w południowej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego, podzielone jest na 27 dzielnic. Miasto posiada bardzo ugruntowaną pozycję pod względem lidera gospodarczego w regionie. Na przestrzeni lat z górniczego ośrodka przemysłowego Rybnik przekształcił się w centrum ekonomiczne, edukacyjne i kulturalne. Wizerunek miasta postrzegany jest na świecie jako wzorcowy model, a atrakcyjne tereny coraz częściej wybierane są przez inwestorów. Bardzo dobrze rozwinięty układ komunikacyjny, duża ilość powierzchni inwestycyjnych pozwala na lokowanie kapitału właśnie w Rybniku. Mieszkańcy, dzięki położeniu miasta wśród lasów, wód mają możliwość wypoczynku na łonie natury. Liczne szlaki piesze i rowerowe umożliwiają aktywny wypoczynek oraz sprzyjają wypoczynkowi. Przez Rybnik przebiega jedna z najdłuższych sieci ścieżek rowerowych w Polsce licząca ponad 100 km tras. W północno-zachodniej części Rybnika rozciąga się 7 kilometrowy Zalew Rybnicki, który jest idealnym miejscem weekendowego wypoczynku. Wzdłuż zbiornika rozpościerają się bulwary spacerowe, ławki i miejsca piknikowe.

Komunikacja

Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa zapewnia szybki dojazd - z centrum Rybnika praktycznie w każdy zakątek miasta. Drogi krajowe i wojewódzkie umożliwiają podróż m.in. do Gdańska (Autostrada A1), Gliwic (DK 78), Bytomia (DW 925), Raciborza (DW 935). Bezpośrednie połączenia PKS gwarantują podróż do prawie wszystkich regionów Polski. W Rybniku ważną rolę odgrywa transport kolejowy. Ruch pasażerski i towarowy odbywa się na trasach prowadzących do Katowic, Wrocławia, Warszawy, Kołobrzegu, Świnoujścia czy Gdyni. Komunikacja miejska w Rybniku obsługiwana jest przez Zarząd Transportu Drogowego. 42 linie autobusowe (w tym dwie nocne) Zarządu Transportu Zbiorowego umożliwiają podróż w obrębie całego miasta. Elektroniczny bilet daje możliwość przejazdu liniami bez konieczności każdorazowego zakupu biletu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stawowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Stawowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rybnik Paruszowiec-Piaski Mikołowska.

Data publikacji: 22.05.2017

Data aktualizacji: 27.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie