Malinowy Zakątek I

To może być Twój nowy dom

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAwbud-developer Spółka z o.o.

Ceny od: 3 536 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Malinowy Zakątek I dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
B1a
5
154,48 m²
-
3 619 zł/m²
B1b
5
150,57 m²
-
3 580 zł/m²
B2a
5
150,57 m²
-
3 580 zł/m²
A1b
6
169,42 m²
-
3 536 zł/m²

Opis Inwestycji

Malinowy Zakątek I

Malinowy Zakątek I przy ul. Malinowej w Kamieńcu Wrocławskim to nowa inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej „Kamieniec”, którą realizuje i sprzedaż prowadzi Awbud-developer Sp. z o.o.W ramach inwestycji powstaną cztery 2-lokalowe budynki w zabudowie bliźniaczej posiadające dwie kondygnacje o powierzchni mieszkalnej od 132,00 do 160,00 m2. Każdy lokal oddajemy w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie. Obejmuje on kompletnie wykończony dom z zewnątrz, ogrodzony ogródek z zasianą trawą oraz przyłącza: prądu, wody, gazu i kanalizacji.W każdym segmencie znajdzie się garaż oraz przynależny ogródek o różnej wielkości. Na parterze zaprojektowano część dzienną składającą się ze strefy wejściowej, dwóch pokoi w tym jednego z aneksem kuchennym lub kuchni i pokoju z jadalnią oraz toalety. Na piętrze znajdują się cztery pokoje, dwie łazienki oraz opcjonalnie garderoba. Zaprojektowano przestronne i funkcjonalne wnętrza, co da komfort życia ich przyszłym mieszkańcom.

Inwestycja Malinowy Zakątek I znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Malinowa (1.5 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Awbud-developer Spółka z o.o..

Inwestycja Malinowy Zakątek I jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Malinowy Zakątek I pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchniach od 151 do 169 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 151 do 154 m2 (3 domy)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 169 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Awbud-developer Spółka z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Kompletnie wykończony dom z zewnątrz, ogrodzony ogródek z zasianą trawą oraz przyłącza: prądu, wody, gazu i kanalizacji. LOKAL MIESZKALNY 1. ściany działowe z pustaków porotherm, 2. tynki gipsowe i płyta gipsowo-kartonowa białkowane, 3. podłoże pod posadzki wylewka betonowa. TERENY ZEWNĘTRZNE 1. droga wewnętrzna z kostki i krawężników betonowych, 2. chodniki i dojścia do lokali oraz dojazd do garażu z kostki i obrzeży trawnikowych betonowych, 3. ogródki - ogrodzenie systemowe panelowe, nawierzchnia wyrównana humusem, posiana trawa, bez konstrukcji tarasu zewnętrznego, nasadzenia niską zielenią w części frontowej, 4. instalacja wodociągowa w ogrodzie zakończona zaworem mrozoodpornym, 5. instalacja elektryczna – gniazdko elektryczne zewnętrzne na elewacji budynku, 6. oświetlenie drogi wewnętrznej.
Konstrukcja budynku
Konstrukcja 1. ściany fundamentowe – bloczki betonowe, 2. ściany zewnętrzne i wewnętrzne – pustaki porotherm 3. strop nad parterem – Teriva, 4. w obrębie przedpokoju i klatki schodowej Ip – strop drewniany, izolowany wełną mineralną gr. 26 cm, wykończony podłogą z płyty OSB o dopuszczalnym obciążeniu użytkowym 100 kg/m2, 5. w obrębie pokoi i łazienek Ip – konstrukcja belkowa drewniana pod sufit podwieszany z płyt GK izolowana wełną mineralną gr. 26 cm 6. schody zabiegowe żelbetowe wylewane,
Dach
dach konstrukcja drewniana, pokrycie dachówka betonowa, poddasze nieużytkowe, nieocieplone.
Elewacja
Elewacja 1. tynk cienkowarstwowy, 2. zadaszenie nad drzwiami wejściowymi w konstrukcji z profili stalowych.
Stolarka okienna
1. okna i drzwi tarasowe trzyszybowe o wspł. szyb U,0,5-0,6 wykonane z PVC, w kolorze białym wewnątrz a brązowym na zewnątrz, 2. parapety wewnętrzne PCV, 3. parapety zewnętrzne z blachy powlekanej, 4. rolety okienne sterowane elektrycznie na parterze Kominy wentylacyjne, spalinowe, dymowe 1. przewody wentylacyjne z prefabrykowanych pustaków betonowych, 2. kominy spalinowe (do podłączenia pieca gazowego) systemowe z wkładem ceramicznym, 3. kominy dymowe (do podłączenia kominka) systemowe z wkładem ceramicznym. Izolacje termiczne 1. ściany fundamentowe: izolacja termiczna ze styroduru, 2. ściany zewnętrzne: izolacja termiczna ze styropianu,
Drzwi zewnętrzne
1. drzwi wejściowe, 2. brama garażowa segmentowa z napędem elektrycznym, sterowana pilotem bezprzewodowym.
Instalacje
Instalacje sanitarne 1. wewnętrzna instalacja centralnego ogrzewania, grzejniki stalowe typu Purmo z głowicami termostatycznymi, 2. instalacja wody zimnej i ciepłej bez białego montażu, 3. instalacja kanalizacji sanitarnej, 4. instalacja gazowa, kocioł gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. Instalacja elektryczna 1. wewnętrzna instalacja elektryczna: tablica mieszkaniowa, osprzęt typowy, gniazdo do podłączenia kuchenki elektrycznej zakończone puszką elektryczną, 2. instalacja telefoniczno-internetowa, 3. instalacja światłowodowa doprowadzona do skrzynki teletechnicznej w mieszkaniu, 4. instalacja telewizyjna -2 gniazda w lokalu do odbioru programów „naziemnych” DVBT i TV SAT.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 151 do 169 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5, 6-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 536 do 3 619 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Malinowy Zakątek I

Doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu zapewniają położona w pobliżu rzeka Odra na której można uprawiać kajakarstwo, na wałach wzdłuż rzeki można biegać, spacerować, jeździć na rowerze i uprawiać Nordic Walking. Nieopodal ulicy Malinowej w Parku Pałacowym znajduje się plac zabaw dla dzieci i siłownia na świeżym powietrzu a zainteresowani piłką nożną mogą trenować w pobliskim Klubie Sportowym • Park Pałacowy – 500m • Plaża nad J. Bajkał – 2,5 km • Stadion Piłkarski w Łanach – 2,4 km • Klub Fitness – 700 m • Las Strachociński – 3,4 km Malinowy Zakątek I jest idealnym miejscem do życia dla wszystkich, którzy poszukują własnego lokum w bliskiej odległości od Wrocławia. Budynki położone będą wśród osiedla domków jednorodzinnych z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą. • Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym – 290 m • Niepubliczne Przedszkole – 750 m • PKO Bank Polski – 350 m • Urząd – 350 m • Przychodnia Kamieniecka NZOZ – 350 m • Delikatesy Centrum – 130 m • Parafia Rzymskokatolicka – 950m • Restauracja – 2 km.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Malinowy Zakątek I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Malinowy Zakątek I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kamieniec Wrocławski Szkoła.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Malinowy Zakątek I znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położona to: SZKOŁA PODSTAWOWA im. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM w odległości 290 m oraz HAPPY KIDS-PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 1 W KAMIEŃCU WROCŁAWSKIM w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Malinowy Zakątek I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Kamieniecka w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Malinowy Zakątek I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Malinowy Zakątek I w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.11.2019

Data aktualizacji: 14.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie