Willa Nova

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATOM deweloper sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Parkowe Radwanice(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Radwanice, ul. Dębowa 16-42 (1 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 599/m2
  Parkowe Radwanice
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 59 - 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  MW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Brochów Sp. k.
 • Tarasy Grabskiego(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Siechnice, ul. Władysława Grabskiego (4.4 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 315 brutto/m2
  Tarasy Grabskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 37
  Powierzchnia: 48 - 63 m2
  Liczba pokoi: 3
  HEA Sp. z o.o.
 • Trzy Kolory - etap II Turkus(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Radwanice, ul. Szkolna 36 (0.7 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  Trzy Kolory - etap II Turkus
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 28 - 55 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  7D development

Opis Inwestycji

Willa Nova

Willa NOVA to nazwa nowego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ziemskiej w Siechnicach.Stanowi ono kontynuację poprzednich inwestycji w tym rejonie zachowując willowy charakter budynków.Na osiedlu wybudowano 7 budynków 2-piętrowych wchodzących w skład 2 kompleksów rozgraniczonych ul. Włościańską oraz wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci i dorosłych.W każdym budynku znajduje się po 12 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 47,93 m2 do 74,93 m2. Dużym udogodnieniem bsą przynależne do każdego lokalu komórki na każdej kondygnacji oraz po 1 miejscu parkingowym na terenie posesji. Mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki a wyższe kondygnacje duże balkony.Lokale wyposażono we wszystkie media miejskie (oprócz gazu) a każdy z 2 kompleksów osiedla będzie ogrodzony i kompletnie zagospodarowany.Osoby niepełnosprawne mogą korzystać z ramp podjazdowych przy drzwiach wejściowych do budynków.Dodatkowe miejsca parkingowe poza ogrodzeniem są ogólnodostępne.

Inwestycja Willa Nova znajduje się w Siechnicach, ul. Ziemska (2.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera ATOM deweloper sp. z o.o..

Inwestycja Willa Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Nova pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 75 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATOM deweloper sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

W inwestycji znajdują się 84 komórki lokatorskie Do każdego mieszkania przynależy komórka mieszcząca się na tej samej kondygnacji.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Ławy fundamentowe, słupy: żelbetowe. Ściany - silikat stropy - płyty Filigran podciągi, belki i biegi klatek schodowych żelbetowe
Dach
Dach 2-spadkowy pokryty dachówką cementową, - izolacja termiczna: wełna mineralna, - obróbki dachu i balkonów: blacha ocynkowana, - rynny i rury spustowe: PVC lub stalowe
Elewacja
- ściany: styropian gr. 15 i 20 cm, tynk strukturalny i żaluzje drewniane przy klatkach schodowych, - cokół: płytki elewacyjne klinkierowe.
Stolarka okienna
- lokale mieszkalne, klatki schodowe: PVC, - rolety w oknach parteru.
Drzwi zewnętrzne
- drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe.
Balkony
płyta żelbetowa barierki stalowe
Posadzka
- lokale mieszkalne, łazienki, w.c.: wylewka betonowa, - podesty i stopnie klatek schodowych: gres, - balkony i tarasy: płyty tarasowe 4 cm.
Ściany
- wewnętrzne nośne: bloczki SILKA gr. 24 cm i 18 cm, - zewnętrzne osłonowe: bloczki SILKA gr. 24 cm, - działowe: bloczki SILKA gr. 8 cm i 10 cm jako ściany łazienek,
Sufity
tynk gipsowy na stropach a na skosach 2x płyta GKF
Parapety zewnętrzne
wewnętrzne z konglomeratu zewnętrzne z blachy powlekanej
Parapety wewnętrzne
- z konglomeratu.
Instalacje
Sanitarne: - Instalacja ciepłej i zimnej wody z rur polipropylenowych zgrzewanych w rurach osłonowych, bez białego montażu, indywidualne liczniki pomiaru zużycia wody w szafkach na klatce schodowej, - Kanalizacja: poziomy i piony kanalizacyjne z PP, z wyprowadzeniem do odgałęzień. Elektryczne: - Osprzęt elektryczny w mieszkaniach: kompletny, obejmujący gniazda i wyłączniki, - Instalacja teletechniczna i komputerowa : okablowanie strukturalne zakończone 1 gniazdem telefonicznym i 1 gniazdem do podłączenia internetu, - Instalacja RTV: okablowanie z 2 przewodami w 1 gnieździe RTV do odbioru telewizji satelitarnej, - Instalacja domofonowa: kompletna, - Pomieszczenia techniczne, klatki schodowe, korytarze: instalacja oświetleniowa z osprzętem i oprawami oświetleniowymi.
Ogrzewanie
Instalacje c.o.: rury Alu/Pex w systemie „rura w rurze”, grzejniki płytowe a w łazienkach drabinkowe, zawory termostatyczne. Ogrzewanie z elektrociepłowni z indywidualnym opomiarowaniem każdego mieszkania - liczniki w szafkach na klatce schodowej,
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (84): Do każdego mieszkania przynależy komórka mieszcząca się na tej samej kondygnacji.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce): Do każdego mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe na terenie posesji.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Willa Nova

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Willa Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siechnice - wiadukt.

Data publikacji: 13.07.2016

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie