Willa Nova

Oferta archiwalna

Siechnice, ul. Ziemska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 189 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Nova

10 zdjęć

Willa Nova
Willa Nova
Willa Nova
Willa Nova

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ławy fundamentowe, słupy: żelbetowe. Ściany - silikat stropy - płyty Filigran podciągi, belki i biegi klatek schodowych żelbetowe

Dach

Dach 2-spadkowy pokryty dachówką cementową, - izolacja termiczna: wełna mineralna, - obróbki dachu i balkonów: blacha ocynkowana, - rynny i rury spustowe: PVC lub stalowe

Elewacja

- ściany: styropian gr. 15 i 20 cm, tynk strukturalny i żaluzje drewniane przy klatkach schodowych, - cokół: płytki elewacyjne klinkierowe.

Stolarka okienna

- lokale mieszkalne, klatki schodowe: PVC, - rolety w oknach parteru.

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe.

Balkony

płyta żelbetowa barierki stalowe

Posadzka

- lokale mieszkalne, łazienki, w.c.: wylewka betonowa, - podesty i stopnie klatek schodowych: gres, - balkony i tarasy: płyty tarasowe 4 cm.

Ściany

- wewnętrzne nośne: bloczki SILKA gr. 24 cm i 18 cm, - zewnętrzne osłonowe: bloczki SILKA gr. 24 cm, - działowe: bloczki SILKA gr. 8 cm i 10 cm jako ściany łazienek,

Sufity

tynk gipsowy na stropach a na skosach 2x płyta GKF

Parapety zewnętrzne

wewnętrzne z konglomeratu zewnętrzne z blachy powlekanej

Parapety wewnętrzne

- z konglomeratu.

Instalacje

Sanitarne: - Instalacja ciepłej i zimnej wody z rur polipropylenowych zgrzewanych w rurach osłonowych, bez białego montażu, indywidualne liczniki pomiaru zużycia wody w szafkach na klatce schodowej, - Kanalizacja: poziomy i piony kanalizacyjne z PP, z wyprowadzeniem do odgałęzień. Elektryczne: - Osprzęt elektryczny w mieszkaniach: kompletny, obejmujący gniazda i wyłączniki, - Instalacja teletechniczna i komputerowa : okablowanie strukturalne zakończone 1 gniazdem telefonicznym i 1 gniazdem do podłączenia internetu, - Instalacja RTV: okablowanie z 2 przewodami w 1 gnieździe RTV do odbioru telewizji satelitarnej, - Instalacja domofonowa: kompletna, - Pomieszczenia techniczne, klatki schodowe, korytarze: instalacja oświetleniowa z osprzętem i oprawami oświetleniowymi.

Ogrzewanie

Instalacje c.o.: rury Alu/Pex w systemie „rura w rurze”, grzejniki płytowe a w łazienkach drabinkowe, zawory termostatyczne. Ogrzewanie z elektrociepłowni z indywidualnym opomiarowaniem każdego mieszkania - liczniki w szafkach na klatce schodowej,

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (84): Do każdego mieszkania przynależy komórka mieszcząca się na tej samej kondygnacji

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce): Do każdego mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe na terenie posesji.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Willa Nova logo

Willa NOVA to nazwa nowego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ziemskiej w Siechnicach.

Stanowi ono kontynuację poprzednich inwestycji w tym rejonie zachowując willowy charakter budynków.

Na osiedlu wybudowano 7 budynków 2-piętrowych wchodzących w skład 2 kompleksów rozgraniczonych ul. Włościańską oraz wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci i dorosłych.

W każdym budynku znajduje się po 12 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 47,93 m2 do 74,93 m2. Dużym udogodnieniem bsą przynależne do każdego lokalu komórki na każdej kondygnacji oraz po 1 miejscu parkingowym na terenie posesji. Mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki a wyższe kondygnacje duże balkony.

Lokale wyposażono we wszystkie media miejskie (oprócz gazu) a każdy z 2 kompleksów osiedla będzie ogrodzony i kompletnie zagospodarowany.

Osoby niepełnosprawne mogą korzystać z ramp podjazdowych przy drzwiach wejściowych do budynków.

Dodatkowe miejsca parkingowe poza ogrodzeniem są ogólnodostępne.

Inwestycja Willa Nova znajduje się w Siechnicach, ul. Ziemska (2.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez ATOM deweloper sp. z o.o.

Inwestycja Willa Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Nova nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATOM deweloper sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

W inwestycji znajdują się 84 komórki lokatorskie Do każdego mieszkania przynależy komórka mieszcząca się na tej samej kondygnacji.

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Nova?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Willa Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siechnice - wiadukt.

Data publikacji: 13.07.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Siechnicach

Oferty w Siechnicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: