Kępa Park

6 zdjęć

Kępa Park
Kępa Park
Kępa Park
Kępa Park

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kępa Park dostępnych jest 28 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 201 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 78 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

płatność 20/80 tj. 20% płatne przy podpisaniu umowy deweloperskiej/przedwstępnej, 80% przed odbiorem mieszkania/mikroapartamentu.

Warunki rezerwacji:

zarezerwuj bezpłatnie wybrane mieszkanie na 7 dni.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Kępa Park znajduje się 16 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Poznaj bogatą ofertę mieszkań

Dla przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy zróżnicowane układy funkcjonalne, od jednopokojowych mieszkań o powierzchni 30 m², poprzez dwupokojowe przestrzenie dostępne już od 32 m². W ofercie znajdują się również mieszkania z oddzielną kuchnią o powierzchniach od 38 m² oraz przestrzenie trzypokojowe od 62 m² do 78 m².

Budowa już rozpoczęta. Zakończenie już we wrześniu 2021 r.

Kępa Park to wyjątkowa oferta inwestycyjna, nieopodal wrocławskiego Rynku. Dedykowane na wynajem mikroapartamenty, zostały zaprojektowane w trosce o oczekiwania swoich właścicieli oraz wynajmujących je osób, przebywających terminowo w Mieście Stu Mostów. Wyposażone w osobne wejścia zewnętrzne oraz obsługiwane przez dedykowaną recepcję, zapewnią najwyższy komfort pobytu oraz szybki zwrot z inwestycji.

Inwestycja Kępa Park znajduje się na Nadodrzu, ul. Dmowskiego 21 (1.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez ATC Development Sp. z o.o.

Inwestycja Kępa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 201 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kępa Park w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 78 metrów kwadratowych , w cenie od 11 978 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATC Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne null
 • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja to zaledwie wstęp do zalet nowej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Stworzyliśmy przestrzeń do życia w samym centrum miasta, jednocześnie w sąsiedztwie terenu zielonego, przeznaczonego na park. Spacer do Rynku zajmie jedynie 15 min. dzięki czemu wszystkie rozrywki są na wyciągnięcie ręki. Znakomite połączenie komunikacyjne pozwoli dojechać w każdą część Wrocławia.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kępa Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kępa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Kępa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dmowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kępa Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kępa Park znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Lokomotywa - Niepubliczny Punkt Przedszkolny nr 2 we Wrocławiu w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kępa Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kępa Park w odległości 260 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.06.2020
Data aktualizacji: 24.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Nadodrzu

Oferty na Nadodrzu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: