Osiedle Willowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Akacjowa, oferowane bezpośrednio przez Artistic Trade Sp. z o.o.

legionowski, Kąty Węgierskie, ul. Akacjowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Willowe

7 zdjęć

Osiedle Willowe
Osiedle Willowe
Osiedle Willowe
Osiedle Willowe

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Willowe to kompleks 10 domów położonych w Kątach Węgierskich tuż za granicami Białołęki, w Warszawskim Okręgu Krajobrazu Chronionego. Ponadczasowa, klasyczna architektura, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, sąsiedztwo terenów leśnych, bliskość Zalewu Zegrzyńskiego- to niewątpliwe zalety tej inwestycji. W najblizszej okolicy 3 szkoły podstawowe, dwa gimnazja, aquapark.Tereny rekreacyjne przy szkole w Józefowie -dostępne dla mieszkańców. 15 min do CH Targówek, M1

Inwestycja Osiedle Willowe znajduje się w Kątach Węgierskich, ul. Akacjowa (3.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Artistic Trade Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Willowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Willowe nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Artistic Trade Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Willowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Willowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Willowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Akacjowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Willowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Willowe znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Odkrywcy w odległości 340 m.

Data publikacji: 19.11.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: