River Point

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mieszczańska, oferowane bezpośrednio przez

Archicom S.A.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Mieszczańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 509 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

River PointRiver Point

48 zdjęć

River Point
River Point
River Point
River Point

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski podwyższony
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz

Apartamentowy, możliwość zmian aranżacyjnych, możliwość wykończenia pod klucz!

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

MIESZKAJ SPEKTAKULARNIE

- słoneczne apartamenty do 180 mkw

- duże przeszklenia, tarasy i loggie o głębokości do 2,4 m

- przesuwne okna balkonowe

- szlachetne materiały wykończeniowe

- widok na bulwar nadrzeczny i Stare Miasto

- klub z bilardem, strefa relaksacyjna i barowa

- klub fitness z tarasem rekreacyjnym

- taras widokowy na dachu budynku – widok na Starówkę

River Point to prestiżowe osiedle położone w samym sercu Kępy Mieszczańskiej - nad samą Odrą, z zachowaniem bliskości zieleni, poczucia przestrzeni i oddechu. To nie tylko luksusowo wykończone wnętrza, a również niespotykane na rynku udogodnienia dla mieszkańców.

Wspólne przestrzenie wyróżniają: eleganckie lobby, reprezentacyjne klatki schodowe wykończone kamieniem, szlachetną ceramiką oraz nastrojowo oświetlone i wzbogacone elementami sztuki. Do dyspozycji mieszkańców klub fitness z tarasem rekreacyjnym oraz klub z bilardem, strefą relaksacyjną i barową. Mieszkańcy mogą skorzytać również z tarasu widokowego na dachu, z którego rozpościera się imponujący widok na Starówkę i Odrę. Pomysłowo zaaranżowany dziedziniec z przejściem na bulwar miejski jest miejscem wytchnienia wśród zieleni i punktem startowym spacerów wzdłuż rzeki.

Apartamenty charakteryzują duże przeszklenia oraz wysokie wnętrza dochodzące do 2.8-3m na dwóch ostatnich kondygnacjach. Każdy z nich posiada rozległy taras lub loggię o głębokości nawet do 2.4 m. W pokojach dziennych znajdą się przesuwne okna balkonowe zapewniające maksymalne doświetlenie pomieszczeń. Wysokiego standardu dopełnią videodomofony, eleganckie grzejniki w strefach dziennych lokali, klimatyzacja na najwyższych piętrach (lub możliwość montażu we własnym zakresie).

Inwestycja River Point znajduje się na Nadodrzu, ul. Mieszczańska (1.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Archicom S.A.

Inwestycja River Point została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji River Point nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Archicom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji River Point?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji River Point mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 924 metrów od inwestycji River Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji River Point znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji River Point znajduje się 90 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w odległości 131 m, Przedszkole Nr 97 Z Oddziałami Integracyjnymi Nadodrzańskie Skrzaty w odległości 173 m, Szkoła Podstawowa nr 58 w odległości 215 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji River Point jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Platinum w odległości 288 m, Medicus Clinic w odległości 458 m, HomeDoctor w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji River Point składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 35 m znajduje się Familijna, w odległości 175 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji River Point w odległości 81 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka, w odległości 184 m znajduje się boisko / kort, w odległości 271 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 13.04.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: