Osiedle 4 Sfery

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Winnica, oferowane bezpośrednio przez Apro Investment Sp. z o.o.

Toruń, ul. Winnica

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 572 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle 4 Sfery

5 zdjęć

Osiedle 4 Sfery
Osiedle 4 Sfery
Osiedle 4 Sfery
Osiedle 4 Sfery

Najbliższe inwestycje

 • Lubicka 17

  Lubicka 17

  Invest Dompol Sp. z o.o. Sp. k.

  Mieszkanie Toruń
  ul. Lubicka 17
  2.2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 72-88 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 4
 • Apartamenty Lubicka
  od: 6 900 zł/m2

  Apartamenty Lubicka

  Willa Developer Sp. j

  Mieszkanie Toruń
  ul. Targowa
  2.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 61-79 m2
  • Mieszkań: 29
  • Pokoje: 3-4
 • Awangarda etap II
  od: 6 100 zł/m2

  Awangarda etap II

  Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

  Mieszkanie Toruń
  ul. Szosa Lubicka 13B
  2.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 67 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3

Opis Inwestycji

Osiedle 4 Sfery to projekt zlokalizowany w miejscu pozwalającym się cieszyć przepięknym widokiem na Dolinę Wisły objętą ochroną na mocy projektu Natura 2000. Jest to inwestycja, który wypełni lukę na toruńskim rynku nieruchomości oferując nowe mieszkania o podwyższonym standardzie blisko ścisłego centrum, które zapewnią jego mieszkańcom ciszę i relaks każdego dnia.

Od wieków miejsce to słynęło z wyjątkowego nasłonecznienia oraz spokoju, czego wyrazem było zlokalizowanie już od czasów Średniowiecza winnic w dolinie Wisły. Produkowane w nich wino cieszyło się bardzo dobrą sławą, co docenił również ojciec najsłynniejszego polskiego astronoma Mikołaja Kopernika, który także zajmował się uprawą winogron w toruńskich winnicach.

W sąsiedztwie inwestycji zlokalizowana jest ścieżka rowerowa będąca częścią lokalnych szlaków turystycznych. Osiedle 4 Sfery jest położone w spokojnym miejscu, co zachęci z pewnością do codziennych spacerów, wypraw rowerowych oraz innych form aktywnego spędzania wolnego czasu. Bliskość zielonych terenów rekreacyjnych oraz parku zapewni rozmaite formy odpoczynku i nową jakość codziennego życia.

Wnętrze osiedle zostało zagospodarowane niską zielenią z przestronnym placem zabaw dla dzieci oraz miejscem do wypoczynku dla mieszkańców. W celu zminimalizowania dolegliwości związanych z poruszaniem się pojazdów cały ruch uliczny został przeniesiony do części podziemnej.

Na całość składać się będą 3 budynki mieszkalne z podziemnymi miejscami postojowymi. W każdym z budynków znajdować się będzie 25 starannie rozplanowanych mieszkań, które umożliwią ich nabywcom łatwą aranżację.

Do wykończenia elewacji oraz części wspólnych zostaną zastosowane materiały, które podkreślą wyjątkowość inwestycji i nadadzą lekkości bryle budynku. Ponadto każda klatka schodowa zostanie zaprojektowana indywidualnie w trosce o wkomponowanie jej w charakter Winnicy i nawiązanie do wielowiekowej tradycji.

Dostęp do mieszkań zostanie zapewniony poprzez windy połączone bezpośrednio z podziemnym parkingiem, co zapewni mieszkańcom wygodę oraz oszczędność czasu. Do każdego z mieszkań została przypisana komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

W Osiedlu 4 Sfery znajdą się mieszkania o powierzchni od 39 m² do ponad 130 m². Mieszkania na ostatniej kondygnacji będą posiadały przeszklone wyłazy na dach prowadzące do przestronnych tarasów.

Wszystkie mieszkania będą wyposażone od południowej strony w przestronne okna, które zapewnią bardzo duże nasłonecznienie o każdej porze roku, a także elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne. Wysokie okna nadadzą inwestycji wyjątkowy charakter i elegancję.

Dodatkowo każde mieszkanie będzie posiadało w pokoju dziennym kompletną instalację klimatyzacji oraz grzejniki kanałowe umieszczone w posadzce, które pozwolą dowolnie zagospodarować mieszkanie nie ograniczając jego przestrzeni.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom całość inwestycji będzie monitorowana za pomocą kamer cyfrowych, a podgląd monitoringu zostanie zapewniony w sieci telewizji kablowej.

Termin realizacji:

bud.A - oddano do użytku

bud.C -planowane oddanie koniec 2015

Inwestycja Osiedle 4 Sfery znajduje się w Toruniu, ul. Winnica (2.2 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Apro Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle 4 Sfery została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle 4 Sfery nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apro Investment Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle 4 Sfery?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle 4 Sfery mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle 4 Sfery znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Golebia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle 4 Sfery znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Sfery znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Bajkowy Dworek" w odległości 40 m, Szkoła Podstawowa Nr 2 w odległości 520 m, Szkoła Podstawowa dla Dzieci z Autyzmem PROMETHEUS w odległości 560 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle 4 Sfery jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Cito-Med w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle 4 Sfery składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle 4 Sfery w odległości 500 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.04.2012
Data aktualizacji: 26.04.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: