Osiedle Ludwinów

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAPM Development Sp. z o.o.

Ceny od: 8 061 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ludwinów dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
13B
4
155,67 m²
361 m2
13P
4
181,47 m²
351 m2

Opis Inwestycji

W Warszawie przy ul. Gawota, zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej, wśród ciszy i zieleni, w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej powstaje nowoczesne osiedle jednopiętrowych domów jednorodzinnych. Nowoczesna i elegancka forma architektoniczna połączona z klasycznym podejściem do funkcji domu mieszkalnego tworzy unikalny charakter Osiedla doskonale wkomponowanego w najbliższe otoczenie.Na Osiedlu zaprojektowano łącznie 15 jednopiętrowych domów o powierzchni od 155 m. kw. do 182 m.kw. Do każdego z domów przynależy ogród o powierzchni od 138 do 212 m kw. oraz garaż.W pobliżu kompleksu znajdują się duże centra handlowe, szkoły i przedszkola. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu mają do dyspozycji pobliski Las Kabacki z wieloma trasami rowerowymi.

Inwestycja Osiedle Ludwinów znajduje się na Jeziorkach Północnych, ul. Gawota 13 (10.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera APM Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Ludwinów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów w tym 30 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ludwinów pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchniach od 156 do 181 metrów kwadratowych w cenie od 1 389 500 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 156 do 181 m2 w cenie od 1 389 500 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper APM Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 15 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 156 do 181 m2.
Powierzchnie działek:od 351 do 361 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 1 389 500 do 1 499 500 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 061 do 8 711 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Ludwinów

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ludwinów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osiedle Ludwinów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żołny 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ludwinów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Chatka Skrzatka w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Ludwinów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LUX MED w odległości 400 m.

Data publikacji: 14.12.2017

Data aktualizacji: 05.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie