Nowa Gorzelnia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kaliska, oferowane bezpośrednio przez

APARTON Sp. z o.o. sp. k.

Września, ul. Kaliska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa GorzelniaNowa Gorzelnia

14 zdjęć

Nowa Gorzelnia
Nowa Gorzelnia
Nowa Gorzelnia
Nowa Gorzelnia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowa Gorzelnia jest kontynuacją wybudowanego przez nas tuż obok Osiedla Apart Opieszyn. Całość tworzyć będzie nowe miejsce we Wrześni, nie tylko najbardziej ekskluzywne, wyróżniające się bogatą architekturą ale również miłe i wygodne dla mieszkańców.

Nowe budynki będą położone wśród terenów zielonych, a jednocześnie w ścisłym centrum Wrześni. Z okien apartamentowców będzie można podziwiać piękny widok na zieleń, ścieżki spacerowe i jedyny w swoim rodzaju staw oraz rzekę - Wrześnicę.

Architektura budynków nawiązuje swoim charakterem do dawnej działalności tego miejsca. Stara gorzelnia objawia się teraz w nowej odsłonie. O jej istnieniu przypomina przede wszystkim odrestaurowany i wkomponowany w zabudowania komin, tablica informacyjna, wystrój klatek schodowych, nazwy pięter jak np. Słodownia, Destylownia oraz sama nazwa osiedla „Nowa Gorzelnia”

Zadbaliśmy aby to miejsce wyróżniało się na tle innych inwestycji, miało swój charakter, indywidualizm a jednocześnie przypilnowaliśmy aby cena za lokale nie była wyższa niż sprzedanego obok Osiedla Apart Opieszyn.

Elewacja budynku utrzymana jest w kolorystyce bieli i szarości, uwydatniając piękno i różnorodność naturalnych cegieł z których wybudowane będą ściany parteru.

Nowoczesne balustrady ze stali nierdzewnej na balkonach w połączeniu ze szkłem dodadzą elewacji nowoczesnego charakteru.

Niewątpliwym elementem nawiązującym do dawnego charakteru ówczesnej gorzelni jest zabytkowy komin, który został odrestaurowany i wpasowany w nowoczesną bryłę budynku.Budynki zostały wyposażone w trzy cichobieżne windy.

Inwestycja „Nowa Gorzelnia” wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi ceniących sobie wygodę życia w centrum miasta, ale jednocześnie pragnących uniknąć wielkomiejskiego zgiełku. Znajdujący się w pobliżu park oraz staw, tworzą przyjazne otoczenie zachęcające do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu.

To inwestycja dla wymagających ludzi, ceniących komfort, bezpieczeństwo i zacisze własnego mieszkania.

Inwestycja Nowa Gorzelnia znajduje się we Wrześni, ul. Kaliska (0.5 km od centrum Wrześni), została zrealizowana przez APARTON Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja Nowa Gorzelnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Gorzelnia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców APARTON Sp. z o.o. sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Września to 30-tysięczne miasto, stolica gminy i powiatu, leżące ok. 50 km na wschód od Poznania. Bardzo atrakcyjne tereny inwestycyjne, doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna co roku przyciągają nowych inwestorów tworząc z miasta gospodarczą wizytówkę regionu. To właśnie we Wrześni znajduje się duża fabryka Volkswagena, w której produkowany jest model Crafter. Historyczne zabudowania, pomniki przyrody oraz bogate życie kulturalne to tylko nieliczne atuty okolicy. Września należy do gmin o największej liczbie boisk rekreacyjnych, co umożliwia czynne uprawianie dyscyplin sportowych. Zrelaksować i odpocząć na łonie natury pozwalają malownicze tereny, Zalew Lipówka czy ścieżki rowerowe okalające akwen. Liczne przedszkola i szkoły zapewniają najmłodszym mieszkańcom wysoki poziom edukacji.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Gorzelnia?

Września usytuowana jest przy autostradzie A2, łączącej Berlin z Warszawą. Przez miasto przebiegają drogi krajowe: nr 15 (Trzebnica – Krotoszyn – Września – Gniezno – Toruń – Ostróda), nr 92 (Nowy Tomyśl – Poznań – Września – Słupca – Konin – Łowicz). Drogi wojewódzkie nr 432 i 442, poprowadzą mieszkańców do Leszna i Kalisza. Przez miasto dodatkowo przebiega kilka linii kolejowych, a w odległości ok. 1,5 km na północ od stacji przebiega linia kolejowa nr 3 Warszawa Zachodnia – Poznań Główny – Kunowice. PKS Gniezno zapewnia komunikację autobusową na terenie miasta i powiatu. We Wrześni można spotkać także autobusy PKS Poznań, PKS Łódź, PKS Turek, PKS Włocławek, PKS Konin i wiele innych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Gorzelnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 813 metrów od inwestycji Nowa Gorzelnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Września.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Gorzelnia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Gorzelnia znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w odległości 715 m, szkoła w odległości 774 m, szkoła w odległości 780 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Gorzelnia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Powiatowy we Wrześni w odległości 573 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 577 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 599 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Gorzelnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 51 m znajduje się Kaufland, w odległości 307 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 347 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Gorzelnia w odległości 190 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 227 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 01.12.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: