Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Poznań, Grunwald, Górczyn

4 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Fort Górczyn
  gotowe
  W spokojnej, zielonej okolicy Poznania powstaje nowe osiedle domów FORT GÓRCZYN - miejsce idealne dla rodzin, jak również osób ceniących sobie spokój i jednocześnie możliwości jakie oferuje miasto. Inwestycja ta jest od początku do końca przemyślaną koncepcją projektową, nawiązującą do jej położenia. Zarówno nazwa osiedla jak i charakter wizualny domów szeregowych to nawiązanie do znajdującego się w pobliżu Fortu Głównego IX Brünneck.Przejdźmy zatem do szczegółów – Osiedle Fort Górczyn położone jest przy ulicy Wąwozowej w Poznaniu. Jego budowa odbędzie się w III etapach, gdzie wybudowanych zostanie 28 lokali mieszkalnych. Całość inwestycji będzie się składała z siedmiu czterolokalowych budynków o zróżnicowanej powierzchni od 116m² do 132m². W II etapie budowy dla zmotoryzowanych zostanie udostępniona hala garażowa z podziemnymi miejscami postojowymi.

  Fort Górczyn

  od 7 351 zł/m2
  ul. Wąwozowa 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18 , Górczyn, Grunwald, Poznań(4.3 km od centrum)
  APARTON Sp. z o.o. sp. k.

Nowe domy w Poznaniu na Górczynie

Górczyn to część Poznania położona w jego południowo-zachodniej części. Ma powierzchnię 2,36 km², a liczba mieszkańców w 2012 roku wyniosła 9259. Graniczy z następującymi osiedlami: Fabianowo-Kotowo, Świerczewo, Zielony Dębiec, Wilda, Św. Łazarz, Grunwald Południe i Junikowo.

Skomunikowanie dzielnicy

Lokalizacja ta jest świetnie skomunikowana z centrum stolicy Wielkopolski, a także z pozostałymi częściami miasta. Przez dzielnicę przebiega droga wojewódzka nr 196. Jej częścią jest ulica Głogowska, będąca główną arterią Górczyna, prowadzącą do Śródmieścia. Innymi ważnymi szlakami komunikacyjnymi są ulice Arciszewskiego i Piotra Ściegiennego. W lokalizacji powstał także Wiadukt Kosynierów Górczyńskich. Do centrum Poznania można dojechać samochodem w około 20 minut.

W dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa, do której dojeżdżają tramwaje linii 14, 5 i 3. Mieszkańcy mogą również korzystać z przejazdów autobusowych linii dziennej, nocnej i podmiejskiej. Z lokalnego dworca autobusowego odjeżdżają m.in. autobusy linii 193, 182, 149, 150, 180, 163, 175, 252, 249, 701, 610 i 710. W lokalizacji znajduje się ponadto stacja kolejowa, na której zatrzymują się pociągi relacji Warszawa Zachodnia-Kunowice, Poznań Górczyn-Poznań Starołęka i Poznań Górczyn-Poznań Główny.

Domy w Poznaniu na osiedlu Górczyn

W lokalizacji nie jest obecnie realizowanych zbyt wiele inwestycji deweloperskich. Najczęściej nowe domy w Poznaniu na Górczynie powstają w zabudowie szeregowej – ich powierzchnia wynosi średnio około 120 m². Zostały one wybudowane m.in. w rejonach ulicy Wąwozowej.

Nieruchomości w tej części miasta są znacznie tańsze niż domy w poznańskim centrum. Ich zakupem są zainteresowani m.in. mieszkańcy zatrudnieni w innych częściach Poznania. Mogą być również traktowane jako opłacalna inwestycja, ponieważ ich ceny dynamicznie rosną. Inwestorzy chętnie wykorzystują atut lokalnych terenów, które są w pełni uzbrojone we wszystkie niezbędne media. W lokalizacji powstają nie tylko obiekty mieszkalne, lecz także przeznaczone do celów biznesowych, np. nowoczesny kompleks biurowy przy ulicy Głogowskiej.

Czy warto tutaj zamieszkać?

Domy na sprzedaż w Poznaniu na Górczynie znajdują się w pobliżu ważnych obiektów infrastruktury społecznej, w tym sklepów, przychodni, aptek czy lokali gastronomicznych. Do dyspozycji mieszkańców są również szkoły podstawowe, przedszkola, szkoła językowa i strefy relaksu, m.in. na terenie zmodernizowanego Parku Górczyńskiego. Do innych terenów zielonych zalicza się Park Jasińskiego i Park Kasprowicza.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Poznaniu na Górczynie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Informacje o Górczynie

Na Górczynie dostępne są 102 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 6 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Górczynie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 34 do 89 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (44 mieszkania).
 • 3-pokojowe (43 mieszkania).
 • 4-pokojowe (11 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Górczynie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 116 do 133 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Górczynie kosztuje 363 686 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 853 825 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Górczynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: