Apartamenty 800 m do morza

Oferta archiwalna

Kołobrzeg, ul. Rybacka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 274 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty 800 m do morza

7 zdjęć

Apartamenty 800 m do morza
Apartamenty 800 m do morza
Apartamenty 800 m do morza
Apartamenty 800 m do morza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 225 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

wzmocnione

Posadzka

w pokojach i hallu posadzka cementowa zacierana mechanicznie,w łazience posadzka cementowa zacierana mechanicznie, w kuchni posadzka cementowa zacierana mechanicznie

Ściany

bloczek silka, tynk gipsowy wykonany na mokro - jednokrotnie gruntowany z przygotowaniem i 1 x malowany - farba wewnętrzna białą. Ściany w łazience: na ścianach tynk cementowo-wapienny, workowany, przygotowane pod ułożenie glazury

Sufity

tynk cementowo-wapienny, workowany, szpachlowany, jednokrotnie malowany

Parapety wewnętrzne

„konglomerat” w kolorze jasnym

Instalacje

Instalacja wodna z sieci miejskiej w zakresie wody zimnej i ciepłej, rury z polietylenu sieciowego z wkładką aluminiową, indywidualne opomiarowanie zużycia wody za pomocą wodomierzy, umieszczonych w szafkach na korytarzach głównych budynku - instalacja w mieszkaniach bez osprzętu. Instalacja kanalizacyjna do sieci miejskiej - rury PCV bez osprzętu

Ogrzewanie

Instalacje grzewcze - centralne ogrzewanie zasilane ciepłem z własnych kotłowni gazowych, obsługujących kilka mieszkań – automatyczne. Instalacja z rur z polietylenu sieciowego z wkładką aluminiową. Rozdzielacze umieszczone w szafkach na korytarzach głównych budynku. Grzejniki stalowe płytowe z zaworami termostatycznymi. W łazience grzejniki typu drabinkowego z zaworem termostatycznym

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .
 • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

W tym właśnie miejscu zbudowaliśmy dla Państwa unikatową rezydencję o wyszukanym klimacie.

Apartamentowiec posiada lobby i eleganckie korytarze. Na zewnątrz miejsca postojowe z blokadami. Planowany zwrot z inwestycji od 7% oparty na wieloletnim doświadczeniu operatora. Jako właściciel masz prawo do pobytu i wypoczynku. ZARABIASZ JUŻ W 2018.

Aranżacja obiektu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz tworzy spójną całość z nadmorskim otoczeniem. Teren wokół posesji został harmonijnie zaprojektowany z dbałością o optymalne wykorzystanie powierzchni.

Dziś Kołobrzeg jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Każdy zna lecznicze zalety wynikające z naszego położenia i posiadanych zasobów naturalnych. Jod, złoża borowinowe, źródła wód mineralnych, kojąca bliskość morza sprawiają, że z roku na rok wzrasta liczba gości i odwiedzających.

Cena mieszkania obejmuje standard wykończenia pod klucz.

Kupujący nie płaci prowizji.

Inwestycja Apartamenty 800 m do morza znajduje się w Kołobrzegu, ul. Rybacka null (1.4 km od centrum Kołobrzegu), sprzedaż prowadzi Apartments4u24.

Inwestycja Apartamenty 800 m do morza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 225 nowych apartamentów znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty 800 m do morza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne null
 • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Nosi miano miasta uzdrowiskowego oraz obfituje w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajduje się tu kilka rozległych parków, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu kilkanaście szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, przychodnie lekarskie i apteki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu także galeria handlowa, amfiteatr oraz kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z licznymi miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ kilkadziesiąt linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także linie kolejowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty 800 m do morza?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty 800 m do morza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty 800 m do morza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jedności Narodowej - kościół 1 Nr 03.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty 800 m do morza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Netto, w odległości 140 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 800 m do morza w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Basen, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 03.07.2018

Inwestycje w pobliżu w Kołobrzegu

Oferty w Kołobrzegu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: