Apartamenty 200 m do morza "pod klucz"

Oferta archiwalna

kołobrzeski, Grzybowo, Grzybowo

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty 200 m do morza "pod klucz"

9 zdjęć

Apartamenty 200 m do morza "pod klucz"
Apartamenty 200 m do morza "pod klucz"
Apartamenty 200 m do morza "pod klucz"
Apartamenty 200 m do morza "pod klucz"

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 36 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Standard wykończenia pod klucz. Każdy Apartament posiada łazienkę wykończoną glazurą i terakotą oraz białym montażem, posiada 1 kabel antenowy doprowadzony do salonu.TV naziemna. Czujka dymu w każdym Apartamencie, automatyczny system powiadamiania Straży Pożarnej o uruchomieniu alarm i Agencji Ochrony. W salonie i sypialni piękne panele podłogowe.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Tylko 200 m do morza! Z okien każdego apartamentu słychać szum morza. Po paru minutach spaceru znajdziesz się na jednej z piękniejszych plaż wybrzeża - szerokiej, nie zatłoczonej i z czystym piaskiem. W tym właśnie miejscu zbudowaliśmy dla Państwa unikatową rezydencję o wyszukanym klimacie.

Apartamentowiec posiada lobby i eleganckie korytarze. Na zewnątrz miejsca postojowe z blokadami. Planowany zwrot z inwestycji od 7% oparty na wieloletnim doświadczeniu operatora. Jako właściciel masz prawo do pobytu i wypoczynku. ZARABIASZ JUŻ W 2018.

Aranżacja obiektu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz tworzy spójną całość z nadmorskim otoczeniem. Teren wokół posesji został harmonijnie zaprojektowany z dbałością o optymalne wykorzystanie powierzchni.

Dziś Kołobrzeg jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Każdy zna lecznicze zalety wynikające z naszego położenia i posiadanych zasobów naturalnych. Jod, złoża borowinowe, źródła wód mineralnych, kojąca bliskość morza sprawiają, że z roku na rok wzrasta liczba gości i odwiedzających.

Cena mieszkania obejmuje standard wykończenia pod klucz.

Kupujący nie płaci prowizji.

Inwestycja Apartamenty 200 m do morza "pod klucz" znajduje się w Grzybowie (0.4 km od Kołobrzegu), sprzedaż prowadzi Apartments4u24.

Inwestycja Apartamenty 200 m do morza "pod klucz" została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty 200 m do morza "pod klucz" nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Powiat kołobrzeski to region położony w północno-zachodniej części kraju, w woj. zachodniopomorskim, w czterech krainach geograficznych, m.in. Wybrzeżu Trzebiatowskim i Równinie Gryfickiej. W skład powiatu wchodzi 7 gmin zajmujących tereny o łącznej powierzchni 726 km2. Mieszka w nich ok. 77 000 ludzi. Znajdują się tu 124 mniejsze miejscowoście i 2 miasta – stolica regionu Kołobrzeg oraz Gościno. W regionie mieści się 25 podstawówek i 20 gimnazjów, po których na uczniów czeka przeszło 20 szkół wyższego szczebla. W powiecie jest szpital regionalny i 30 przychodni lekarskich. Za rozwój kulturalny odpowiadają domy kultury i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. O rozwój sportu dbają tu kluby sportowe – samych drużyn piłkarskich działa w powiecie aż 10. W Kołobrzegu znajduje się rozbudowany Kompleks Milenium z halą, stadionem i salami gimnastycznymi. Przez powiat biegną: trasa europejska, droga krajowa i trzy drogi wojewódzkie. Funkcjonuje tu również transport publiczny, a w samym Kołobrzegu działają 4 porty morskie o różnym charakterze. Działa tu transport publiczny.

Komunikacja

Przez powiat kołobrzeski przebiega europejska trasa E28. Przechodzi tędy także droga krajowa nr 11 i trzy drogi wojewódzkie: 102, 162 i 163. W Kołobrzegu sprawnie działają porty morskie: jachtowy, handlowy, rybacki i pasażerski. Komunikacja miejska wybiega poza granice miasta i funkcjonuje na terenie całej gminy Kołobrzeg. Na terenie powiatu kursują połączenia PKS i PKP.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty 200 m do morza "pod klucz"?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty 200 m do morza "pod klucz" mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Apartamenty 200 m do morza "pod klucz" znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nadmorska przy Wiejskiej.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 200 m do morza "pod klucz" w odległości 180 m znajduje się Basen, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Workout.

Data aktualizacji: 30.11.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Grzybowie

Oferty w Grzybowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: