Apartamenty na Wysokiej

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDeesArt

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

"Apartamenty na Wysokiej" to nowoczesny jednopiętrowy, ekskluzywny budynek czterorodzinny położony w cichej i spokojnej okolicy na granicy Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. W ofercie mamy cztery narożne mieszkania o powierzchni 105 m2, 101 m2, 115 m2 i 105 m2. Każde z mieszkań posiada własny ogród o powierzchni 300 m2! Dodatkowo każdy apartament ma do dyspozycji dwa miejsca parkingowe w cenie.Budynek stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 1550 m2 i do Grodziska jest doskonałe połączenie z warszawy autostradą A2!

Inwestycja Apartamenty na Wysokiej znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Wysoka 19 (15.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera DeesArt.

Inwestycja Apartamenty na Wysokiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Wysokiej pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 115 metrów kwadratowych w cenie od 449 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DeesArt przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Lokale są wyszpachlowane, przetarte i pomalowane. Znajdują się w nich gniazdka elektryczne.
Dach
- konstrukcja drewniana, pokryta blachodachówką.
Elewacja
- tynk silikatowy na styropianie grubości 15 cm.
Stolarka okienna
- okna i drzwi balkonowe PCV (okleina drewnopodobna), szyby antywłamaniowe.
Drzwi zewnętrzne
- klatka schodowa – drzwi aluminiowe, - wejściowe do mieszkań – antywłamaniowe, klasy C.
Ściany
- zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 25cm, - wewnętrzne: cegła ceramiczna Porotherm 12 cm, - tynki gipsowe.
Instalacje
- elektryczna: okablowanie zgodnie z projektem, bez osprzętu, - domofonowa: jeden punkt do każdego mieszkania, - RTV: przygotowana do podłączenia przez operatora, okablowanie zgodnie z projektem.
Ogrzewanie
- każde mieszkanie będzie wyposażone w piec gazowy z zasobnikiem, grzejniki stalowe płytowe, rozmieszczone zgodnie z projektem; - ogrzewanie podłogowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: dwa zadaszone miejsca parkingowe w cenie.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty na Wysokiej

Doskonały dojazd autostradą A2! Ten kameralny budynek usytuowany jest 300 metrów od dużego supermarketu, 1200 metrów od stacji PKP, 1400 metrów od stacji WKD, 200 m od przystanku autobusowego, 1300 metrów od szkoły oraz 600 metrów od nowoczesnego przedszkola ! Budynek oraz okolica spełni wymagania najbardziej wymagającego klienta.

Grodzisk Mazowiecki to miasto położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim. W zachodniej części miasta przepływa rzeka Mrowna. Powierzchnia miasta zajmuje 13,19 km i zamieszkuje ją ok. 31 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta znajduje się Centrum Kultury Gminy Grodzisk, Mediateka oraz Studio Tańca. W Grodzisku oraz jego okolicy funkcjonuje kilka klubów sportowych, m.in: Grodziski Klub Żeglarski „Czysty Wiatr”, Grodziski Klub Sportowy „Sparta”, czy klub piłkarski LKS Chlebnia. Grodzisk Mazowiecki otoczony jest licznymi terenami zielonymi, nieopodal znajduje się kilka stawów, parków oraz jezioro Kniaziówka.

Komunikacja

Niedaleko miasta znajduje się autostrada A2, przebiegająca od granicy z Niemcami w Świecku przez Poznań, Konin i Warszawę. Występują także dwie drogi wojewódzkie:nr 719 biegnie przez Warszawę, Pruszków i Żyrardów, nr 579 przebiega na trasie Kazuń Polski - Radziejowice. Występuje tu również komunikacja autobusowa. PKP Grodzisk Mazowiecki obsługuje jedenaście miejskich linii oraz połączenia międzymiastowe (także z Warszawą). Z Grodziska kursuje też autobus do Centrum Handlowego Janki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty na Wysokiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Apartamenty na Wysokiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mifam.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty na Wysokiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się "DISAN" Art. Hydrauliczne i Tech. Grzewczej.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Wysokiej w odległości 490 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 31.01.2018

Data aktualizacji: 25.04.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie