Osiedle Anra

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Łysogórska, oferowane bezpośrednio przez Anra Sp. z o.o.

Kraków, Swoszowice, ul. Łysogórska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Anra

4 zdjęcia

Osiedle Anra
Osiedle Anra
Osiedle Anra
Osiedle Anra

Opis Inwestycji

Budowane domy posiadają pełne wykończenie z zewnątrz, między innymi kompleksowo wykonaną elewację, dach kryty dachówką z opierzeniem i rynnami, opaskę przy budynku, chodnik, gotowy balkon oraz schody.

Wewnątrz domów wykonane są tynki i wylewki, kompletne instalacje: centralnego ogrzewania z piecem i grzejnikami, elektryczna, wodno – kanalizacyjna, radiowo – telewizyjna, telefoniczna. Schody na piętro wymagają jedynie okładzin. Mieszkania usytuowane w domach przystosowane są do montażu kominka w pokoju dziennym. Mieszkania sprzedawane są w pełnym standardzie wykończenia.

Taki cel przyświeca naszej działalności. Dla tych z Państwa, którym wydaje się to niemożliwe, przedstawiamy niezbity dowód – budowane przez nas lokale mieszkalne usytuowane w domach jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej na osiedlu w Swoszowicach o powierzchni użytkowej około 120m2. Przestronność pomieszczeń i pełna wysokość ścian na piętrze to nie jedyne atuty pozwalające przebić konkurencję naszą ofertą.

Proszę nie zapomnieć, że proponowana przez nas cena obejmuje również idealną dla rekreacji działkę będącą enklawą prywatności, ciszy i spokoju.

Komfortu mieszkania w naszym domu dopełnia doskonała lokalizacja, sąsiedztwo szkół, przedszkoli, sklepów, banków, przychodni zdrowia oraz Uzdrowiska Swoszowice. Obwodnica Krakowa umożliwia szybki dojazd w każdą część Krakowa, a od centrum dzieli nas zaledwie kilkanaście minut. W bliskiej odległości znajduje się Centrum Bonarka oraz Zakopianka.

Oferujemy swoim klientom fachowe doradztwo kredytowe oraz pomoc w sprzedaży aktualnej nieruchomości: mieszkania lub domu.

Inwestycja Osiedle Anra znajduje się w Swoszowicach , ul. Łysogórska (9.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Anra Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Anra została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Anra nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Anra Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Dach

• Pokrycie dachu – dachówka betonowa Firmy EURONIT w kolorze szarym.

Ściany

• Ściany fundamentowe betonowe izolowane przed wilgocią oraz izolowane cieplnie styropianem o grubości 5 cm. • Ściany nośne – ceramiczne, ocieplane na zewnątrz styropianem o grubości 15 cm. • Ściany działowe – ceramiczne.

Instalacje

• Instalacja elektryczna – wykonanie przyłącza energetycznego, • okablowanie od sieci rozdzielczej do gniazd i wyłącznika (bez białego montażu osprzętu) zgodnie z dokumentacją techniczną • Instalacja wodno – kanalizacyjna: • wykonanie przyłączy umożliwiających korzystanie z sieci miejskiej wod-kan, • rozprowadzenie rur kanalizacyjnych do punktów odbioru wody (bez białego montażu), • zimna woda (wc + bidet + kran + pralka), • zimna – ciepła woda (prysznic, wanna, umywalka, zlew), • Instalacja gazowa – zasilana gazem miejskim z istniejącej sieci miejskiej, przygotowanie do zainstalowania urządzeń odbiorczych: • kocioł 2-funkcyjny z zamkniętą komorą spalania – 1 szt./pl‹t., • Instalacja CO – zasilana z kotła gazowego wraz z montażem grzejników płytowo – konwektorowych i łazienkowych zgodnie z projektem • Instalacje nisko prądowe – okablowanie do instalacji: • telefonicznej i internetowej, • TV/internetowej, • domofonowej. • Instalacja alarmowa – okablowani do instalacji

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Anra mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Osiedle Anra znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wróblowice Rozwidlenie.

Data publikacji: 03.12.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: