Angel River

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Angel Poland Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 143 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Angel River

Najbliższe inwestycje

 • Kamienica przy ul. T. Kościuszki(1.6 km dalej)

  Wrocław, Stare Miasto, ul. T. Kościuszki 16 (0.9 km od centrum Wrocławia)
  Kamienica przy ul. T. Kościuszki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 238 - 258 m2
  Sanbet Development
 • Starter III(1.7 km dalej)

  Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Borowska 6-12 (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Starter III
  Pod wynajem
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 75 - 249 m2
  Dolnośląskie Inwestycje S.A
 • La Boheme(2.1 km dalej)

  Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Niemcewicza (1.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000 netto/m2
  La Boheme
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 249 - 261 m2
  i2 DEVELOPMENT S.A.

Opis Inwestycji

Angel River

Do sprzedania lokale usługowe w apartamentowcu Angel River przy ul. Walońskiej 15-19 we Wrocławiu.Wszystkie prezentowane usługi zlokalizowane są na parterze budynku i posiadają duże, przeszklone witryny, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych.Do wyboru metraże od 75 do 105 mkw. (z możliwością ewentualnego połączenia). Natomiast wysokość prezentowanych nieruchomości wynosi od 3 do 6 metrów. W budynku znajdować się będzie strefa płatnego parkowania dla gości i klientów usług – kilkadziesiąt miejsc postojowych.Właściciele lokali, podobnie jak mieszkańcy apartamentów, będą mogli korzystać ze kilkusetmetrowej strefy fitness z saunami i spa.Główny dojazd do nieruchomości zapewniony będzie od ul. Traugutta. Deweloper zrealizuje drogę dojazdową wraz z chodnikami - równolegle z budową apartamentowca Angel River.Termin zakończenia inwestycji to sierpień 2018 roku. Lokale oddawane będą w stanie surowym zamkniętym – do indywidualnego wykończenia.Angel River to projekt renomowanej grupy deweloperskiej Angel Poland. Inwestycja składać się będzie z dwóch budynków – dziewięcio- oraz siedemnastopiętrowego. Łączna ilość apartamentów w inwestycji to 341 szt. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również apartamentowiec Wings – ponad 350 mieszkań. Tym samym lokale usługowe przy ul. Walońskiej stają się bardzo atrakcyjnym miejscem na lokalizację wszelkiego rodzaju działalności.

Inwestycja Angel River znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Walońska 15-19 (1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Angel Poland Group.

Inwestycja Angel River została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Angel River pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 75 do 105 metrów kwadratowych.

Deweloper Angel Poland Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 600 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, recepcja, sauna, usługi w budynku, winda, rowerownia, sala fitness.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Angel River

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 600 metrów od inwestycji Angel River znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Poczta Główna (20302).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Angel River znajduje się 69 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Słoneczne Przedszkole w odległości 150m, Niepubliczny Żłobek WYSEPKA 2 w odległości 250m, Studium Ekonomii i Biznesu - Niepubliczna Szkoła Zawodowa w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Apteka oo. Bonifratrów im. o. Doroteusza Hejnoła. Leki, hospicjum, w odległości 250 m znajduje się Alfa Oko-Med Sp z o.o., w odległości 250 m znajduje się Magisterska. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 45, w odległości 350 m znajduje się PRACOWNIA PLASTYCZNA, w odległości 500 m znajduje się Św. Maurycego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Parulska Beata. Fitness, w odległości 500 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 500 m znajduje się Fenix. Gołębiowski M..

Data publikacji: 19.01.2018

Data aktualizacji: 05.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie