Angel River

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAngel Poland Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Prądzyńskiego(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Prądzyńskiego (1.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 400 netto/m2
  Prądzyńskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 141 - 152 m2
  INTER-ES Deweloper
 • Kościuszki(0.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Kościuszki (0.8 km od centrum Wrocławia)
  Kościuszki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 95 m2
  INTER-ES Deweloper
 • Młyn Maria(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław, Śródmieście, ul. Staromłyńska 4 (0.9 km od centrum Wrocławia)
  Młyn Maria
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 10
  Powierzchnia: 68 - 164 m2
  RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Angel River

Do sprzedania lokale usługowe w apartamentowcu Angel River przy ul. Walońskiej 15-19 we Wrocławiu.Wszystkie prezentowane usługi zlokalizowane są na parterze budynku i posiadają duże, przeszklone witryny, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych.Do wyboru metraże od 75 do 105 mkw. (z możliwością ewentualnego połączenia). Natomiast wysokość prezentowanych nieruchomości wynosi od 3 do 6 metrów. W budynku znajdować się będzie strefa płatnego parkowania dla gości i klientów usług – kilkadziesiąt miejsc postojowych.Właściciele lokali, podobnie jak mieszkańcy apartamentów, będą mogli korzystać ze kilkusetmetrowej strefy fitness z saunami i spa.Główny dojazd do nieruchomości zapewniony będzie od ul. Traugutta. Deweloper zrealizuje drogę dojazdową wraz z chodnikami - równolegle z budową apartamentowca Angel River.Termin zakończenia inwestycji to sierpień 2018 roku. Lokale oddawane będą w stanie surowym zamkniętym – do indywidualnego wykończenia.Angel River to projekt renomowanej grupy deweloperskiej Angel Poland. Inwestycja składać się będzie z dwóch budynków – dziewięcio- oraz siedemnastopiętrowego. Łączna ilość apartamentów w inwestycji to 341 szt. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również apartamentowiec Wings – ponad 350 mieszkań. Tym samym lokale usługowe przy ul. Walońskiej stają się bardzo atrakcyjnym miejscem na lokalizację wszelkiego rodzaju działalności.

Inwestycja Angel River znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Walońska 15-19 (1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Angel Poland Group.

Inwestycja Angel River została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Angel River pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 75 do 105 metrów kwadratowych.

Deweloper Angel Poland Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 600 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, recepcja, sauna, usługi w budynku, winda, rowerownia, sala fitness.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Angel River

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Angel River mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Angel River znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Wróblewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Angel River znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 5 w odległości 330 m, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 48 w odległości 330 m, Liceum Ogólnokształcące nr 13 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Angel River jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz Rodzinny w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Angel River składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Poziomka, w odległości 190 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Angel River w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.01.2018

Data aktualizacji: 05.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie