Angel River

Oferta archiwalna

Wrocław, Krzyki, Przedmieście Oławskie, ul. Walońska 15-19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 71 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Angel River

6 zdjęć

Angel River
Angel River
Angel River
Angel River

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • sauna
  • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 600 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Angel River logo

Do sprzedania lokale usługowe w apartamentowcu Angel River przy ul. Walońskiej 15-19 we Wrocławiu.

Wszystkie prezentowane usługi zlokalizowane są na parterze budynku i posiadają duże, przeszklone witryny, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ciągów komunikacyjnych.

Do wyboru metraże od 75 do 105 mkw. (z możliwością ewentualnego połączenia). Natomiast wysokość prezentowanych nieruchomości wynosi od 3 do 6 metrów. W budynku znajdować się będzie strefa płatnego parkowania dla gości i klientów usług – kilkadziesiąt miejsc postojowych.

Właściciele lokali, podobnie jak mieszkańcy apartamentów, będą mogli korzystać ze kilkusetmetrowej strefy fitness z saunami i spa.

Główny dojazd do nieruchomości zapewniony będzie od ul. Traugutta. Deweloper zrealizuje drogę dojazdową wraz z chodnikami - równolegle z budową apartamentowca Angel River.

Termin zakończenia inwestycji to sierpień 2018 roku. Lokale oddawane będą w stanie surowym zamkniętym – do indywidualnego wykończenia.

Angel River to projekt renomowanej grupy deweloperskiej Angel Poland. Inwestycja składać się będzie z dwóch budynków – dziewięcio- oraz siedemnastopiętrowego. Łączna ilość apartamentów w inwestycji to 341 szt. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również apartamentowiec Wings – ponad 350 mieszkań. Tym samym lokale usługowe przy ul. Walońskiej stają się bardzo atrakcyjnym miejscem na lokalizację wszelkiego rodzaju działalności.

Inwestycja Angel River znajduje się na Przedmieściu Oławskim, ul. Walońska 15-19 (1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Angel Poland Group.

Inwestycja Angel River została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Angel River nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Angel Poland Group przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Angel River?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Angel River mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Angel River znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Na Grobli (Hydropolis).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Angel River znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Angel River znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 5 w odległości 330 m, Gimnazjum Dwujęzyczne nr 48 w odległości 330 m, Liceum Ogólnokształcące nr 13 w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Angel River składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Angel River w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Przedmieściu Oławskim

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: