Neonowa Point

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez American Home

Elbląg, ul. Neonowa
Ceny od: 5 850 zł brutto/m2
Neonowa Point

3 zdjęcia

Neonowa Point
Neonowa Point
Neonowa Point

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Neonowa Point dostępnych jest 36 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Neonowa Point logo

Neonowa Point to najbardziej oczekiwana inwestycja w centrum Elbląga. Realizowana jest u zbiegu ulic Neonowej, Oboźnej i Związku Jaszczurczego.

Neonowa Point to nowa jakość budownictwa w Elblągu. Budynek swoją architekturą i funkcją będzie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Usytuowanie budynku spowoduje doskonałe naświetlenie mieszkań o każdej porze dnia.

Neonowa Point, to połączenie luksusu mieszkaniowego, poprzez otaczające inwestycję, piękne balkony z funkcją wypoczynkową. Pięć kondygnacji w tym 48 lokali mieszkalnych i 1 lokal usługowy, 30 miejsc postojowych w hali garażowej (na poziomie -1 i parter) i 24 komórek lokatorskich (na poziomie -1).

Inwestycja Neonowa Point znajduje się w Elblągu, ul. Neonowa (0.2 km od centrum Elbląga), jest realizowana przez dewelopera American Home.

Inwestycja Neonowa Point jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Neonowa Point pozostało na sprzedaż 36 mieszkań o powierzchniach od 40 do 91 metrów kwadratowych w cenie od 5 850 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 40 m2 w cenie od 233 882 zł (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 53 do 63 m2 w cenie od 307 183 zł (14 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 68 m2 w cenie od 336 375 zł (15 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 91 m2 w cenie od 442 084 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper American Home przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (24)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc).
Udogodnienia:
internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 36 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 40 do 91 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 233 882 do 530 068 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 850 zł/m².
Opis płatności:
harmonogram w umowie deweloperskiej.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna - więcej szczegółów telefonicznie.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości 7 zł/m².

Lokalizacja inwestycji

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Także najniżej położone miasto w Polsce. Miasto leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego.Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 124 668 mieszkańców.Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego – browar, również turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998, kiedy Elbląg był stolicą województwa. Na te lata przypada znaczny napływ ludności do miasta. Oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg-Wschód – Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej spenetrowanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Neonowa Point mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Neonowa Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Grunwaldzki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Neonowa Point znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealna Szkoła Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w odległości 130 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Centrum Szkolenia "Elzam" Dariusz Ciekot w odległości 130 m, Przedszkole nr 14 w Elblągu w odległości 140 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Neonowa Point jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 230 m, Medyk w odległości 300 m, Centrum Okulistyki w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Neonowa Point składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Neonowa Point w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.02.2021
Data aktualizacji: 07.04.2021
Neonowa Point logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Związku Jaszczurczego 13B 82-300 Elbląg
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: