Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Neonowa Point

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Neonowa, oferowane bezpośrednio przez

American Home

Elbląg, ul. Neonowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Neonowa PointNeonowa Point

4 zdjęcia

Neonowa Point
Neonowa Point
Neonowa Point
Neonowa Point

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (24)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Neonowa Point logo

Neonowa Point to najbardziej oczekiwana inwestycja w centrum Elbląga. Realizowana jest u zbiegu ulic Neonowej, Oboźnej i Związku Jaszczurczego.

Neonowa Point to nowa jakość budownictwa w Elblągu. Budynek swoją architekturą i funkcją będzie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Usytuowanie budynku spowoduje doskonałe naświetlenie mieszkań o każdej porze dnia.

Neonowa Point, to połączenie luksusu mieszkaniowego, poprzez otaczające inwestycję, piękne balkony z funkcją wypoczynkową. Pięć kondygnacji w tym 48 lokali mieszkalnych i 1 lokal usługowy, 30 miejsc postojowych w hali garażowej (na poziomie -1 i parter) i 24 komórek lokatorskich (na poziomie -1).

Co słychać na Neonowa Point?

Budowa budynku idzie w górę i widać postępy prac.

REALIZACJA:

• Ławy fundamentowe, izolacja piwnic ze stropem, izolacja ścian pionowych, stan 0 - ZREALIZOWANE

• Ściany ze stropami, ściany działowe parter i I piętro - ZREALIZOWANE

• Ściany ze stropami piętra II - ZREALIZOWANE

• Ściany ze stropami piętra III - W TRAKCIE BUDOWY

Już można OGLĄDAĆ mieszkania na ŻYWO (I piętro)

A co ze sprzedażą nieruchomości? Na dzień 26 maja mamy 28 sprzedanych mieszkań i kolejne spotkania zaplanowane w czerwcu 2021 roku. Jeszcze mieszkania są dostępne

• Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz

Atuty inwestycji:

1. Doprowadzona klimatyzacja do każdego mieszkania

2. Videodomomfon

3. Drzwi antywyważeniowe

4. Ogrzewanie podłogowe-możliwość instalacji

5. Dwie windy w budynku

6. Nowoczesny budynek

NEONOWA POINT, TWÓJ PUNKT NA MAPIE ELBLĄGA

Inwestycja Neonowa Point znajduje się w Elblągu, ul. Neonowa (0.2 km od centrum Elbląga), została zrealizowana przez American Home.

Inwestycja Neonowa Point została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Neonowa Point nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców American Home przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Elbląg jest najstarszym miastem w województwie, a także jednym z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Jest to również najniżej położone miasto w Polsce – leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego (browar) oraz turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 r. do 31 grudnia 1998 r., kiedy Elbląg był stolicą województwa, co wiązało się ze znacznym napływem ludności do miasta. W mieście oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg węzeł Wschód–Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej przebadanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Neonowa Point?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Neonowa Point mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 744 metrów od inwestycji Neonowa Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elbląg.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Neonowa Point znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Neonowa Point znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 14 w odległości 105 m, przedszkole w odległości 133 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w odległości 375 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Neonowa Point jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: El-Vita w odległości 150 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 212 m, Medyk w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Neonowa Point składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 99 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 194 m znajduje się Mrówka, w odległości 203 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Neonowa Point w odległości 410 m znajduje się boisko / kort, w odległości 458 m znajduje się boisko / kort, w odległości 464 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.02.2021
Data aktualizacji: 22.10.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023