Willa Zielona

Oferta archiwalna

Toruń, ul. Zielona 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 657 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Zielona

15 zdjęć

Willa Zielona
Willa Zielona
Willa Zielona
Willa Zielona

Najbliższe inwestycje

 • Zielone Stawki
  2 kw. 2023
  Zielone Stawki - kameralna inwestycja w lewobrzeżnej części Torunia. Dwa 3 - kondygnacyjne budynki, zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy,w bliskim sąsiedztwie pięknego, odrestaurowanego Parku Tysiąclecia.Lokale o metrażu od 35 do 55 m2, wyposażone w ergonomiczne, wygodne zaplecze (windy w każdym budynku, podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi w jednym z budynków oraz podziemne komórki lokatorskie) z pewnością ucieszą amatorów połączenia ekonomicznych rozwiązań z nowoczesną technologią.Mieszkania na parterze zaprojektowane zostały z myślą o osobach marzących o własnym terenie zielonym, ceniących sobie wypoczynek na świeżym powietrzu. Posiadają one wyjście na przestronny ogródek, który z racji powierzchni można pokusić się o nazwanie mini-ogrodem.To co nas wyróżnia to wysoka jakość wykonania oraz dbałość o detale.Każda nasza inwestycja to oddzielna historia, w którą angażujemy się z wielkim entuzjazmem.

  Zielone Stawki

  ul. Kniaziewicza 54-56 , Toruń(3.1 km od centrum)
  Marrow Sp. z o.o. Sp. K.
 • Osiedle Letnia 2
  2 kw. 2023
  Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w ubiegłym roku ruszyła z budową nowej inwestycji na lewobrzeżu przy ul. 63 Pułku Piechoty 66-72 w pobliżu istniejących już od lat budynków należących do Spółdzielni. Te trzy nowo budowane czterokondygnacyjne budynki będą kontynuacją Osiedla Letnia z zastosowaniem nowych rozwiązań architektonicznych, materiałowych i konstrukcyjnych. Największą różnicą będzie pojawienie się wind, które znacznie uproszczą życie rodzicom z dziećmi, osobom starszym, czy niepełnosprawnym. Hale garażowe pod budynkami oraz garaże będą także dodatkowym atutem dla inwestycji. Zastosowanie ciekawych elementów w elewacji wyróżni nowopowstałe bloki na tle pozostałych budynków.W aktualnie budowanych blokach przy 63 Pułku Piechoty 66-68 przewidziano 36 mieszkań i 30 stanowisk postojowych, natomiast w drugim budynku przy 63 Pułku Piechoty 64 - 24 mieszkania i 8 garaży. Mieszkania te są w pełni wykończone wraz z urządzeniami sanitarnymi, stolarką drzwiową i mozaiką parkietową we wszystkich pomieszczeniach oprócz kuchni i łazienki. Lokale mieszkalne mieszczące się na parterze posiadają przestronne tarasy, a na wyższych kondygnacjach mamy duże balkony, miejsce idealne na wypoczynek, czy rodzinne spotkania. Tarasy oraz balkony będą pełnić strefę zarówno użytkową jak i towarzyską. Do każdego mieszkania przynależna będzie piwnica znajdująca się w części podziemnej budynku, a dodatkową korzyścią będzie możliwość korzystania z pomieszczeń wspólnych takich jak rowerowania, wózkownia czy suszarnia.Mieszkania przy 63 Pułku Piechoty 66-72 to tylko cześć mieszkań składających się na tak duże osiedle, w skład którego wchodzą budynki przy ul. Iwanowskiej, Witkowskiego, Galona oraz Letniej, które zawiadywane są przez Młodzieżową Spółdzielnię Mieszkaniową. Walorem jest także to, iż na osiedlu znajduje się siedziba administracji, która służy pomocą wszystkim mieszkańcom. Ogrzewanie każdego z budynków zapewni budynkowa kotłownia gazowa.Przystanek MZK zlokalizowany niedaleko realizowanych budynków zapewni swobodne przemieszczanie się autobusami linii 10, 20, 29, 36, 44 i 01 we wszystkich kierunkach naszego miasta.

  Osiedle Letnia 2

  od 6 940 zł/m2
  ul. 63 Pułku Piechoty 64, 66-68 , Toruń(2.6 km od centrum)
  Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • Czapli 3
  2 kw. 2023
  Czapli 3 nowoczesny kameralny budynek o unikalnej ponadczasowej architekturze, zaprojektowany, aby zapewnić komfort mieszkańcom.W budynku na trzech kondygnacjach zaprojektowano tylko 13 mieszkań od 35,00 m2 do 65,00 m2 o funkcjonalnym układzie wraz z dużymi przeszkleniami każdego z pomieszczeń. Do dyspozycji mieszkańców parteru przewidziano tarasy wraz z ogródkami natomiast na wyższych kondygnacjach zaprojektowano balkony dla każdego z mieszkań. W części podziemnej zlokalizowany jest garaż z miejscami postojowymi.Budynek wyposażony będzie w windę, która zapewni komunikację dla każdej kondygnacji.Oddanie inwestycji planowane jest na pierwszą połowę 2023 roku.

  Czapli 3

  ul. Czapli 3 , Toruń(3.4 km od centrum)
  Ecana Sp. z o.o.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

ściany zewnętrzne - POROTHERM 30 cm, ściany działowe - POROTHERM 12 cm, ściany międzylokalowe - POROTHERM AKU (o podwyższonym współczynniku akustycznym) 25 cm

Stolarka okienna

okna PCV z pakietem 3 szyb

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe klasy C

Ogrzewanie

własna kotłownia gazowa

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis Inwestycji

Willa Zielona to mądrze zaprojektowana inwestycja. Doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań o metrażach od 49 m2 do 95 m2, pozwolą Ci na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Lokale posiadają komfortowe balkony oraz duże ogródki, które zachęcają do odpoczynku.

Do Twojej dyspozycji jest podziemny garaż dający możliwość wygodnego i bezpiecznego parkowania oraz nowoczesna winda, którą można wjechać na każdy poziom budynku.

Klatka schodowa utrzymana jest w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem eleganckich detali i przemyślanych rozwiązań.

Inwestycja Willa Zielona znajduje się w Toruniu, ul. Zielona 18 (2.3 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Amalfi Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Willa Zielona została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Zielona nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Amalfi Invest Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Zielona?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Zielona mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Willa Zielona znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biała.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Zielona znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Zielona znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 12 w odległości 50 m, Szkoła Podstawowa 14 w odległości 250 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Zielona w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 14.06.2017
Data aktualizacji: 01.01.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Toruniu

Oferty w Toruniu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: