Osiedle Jesionowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kamieniec Wrocławski, oferowane bezpośrednio przez

Agat Deweloper Daniel Michalski Błażej Plechawski s.c.

wrocławski, Kamieniec Wrocławski, ul. Kamieniec Wrocławski

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 186 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Jesionowa

2 zdjęcia

Osiedle Jesionowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 28 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Jesionowa to najnowsza propozycja Agat Deweloper. W centrum Kamieńca Wrocławskiego, blisko sklepów, restauracji i szkoły, powstanie osiedle dwóch niewysokich budynków wkomponowujących się w zabudowę wioski.

Każdy z budynków będzie miał wysokość trzech kondygnacji, tj. parter, pierwsze i drugie piętro – poddasze. Łączna ilość mieszkań to dwadzieścia osiem lokali o zróżnicowanej wielkości od 37 m2 do 72 m2, przy czym typowy lokal to 51 m2. Mieszkania na parterze oferowane będą z małymi ogródkami, mieszkanie na piętrach z balkonami lub tarasem. Poza miejscami parkingowymi, na terenie osiedla znajdzie się również siedem garaży jednostanowiskowych.

Budynki będą mieścić się przy ulicy Jesionowej w Kamieńcu Wrocławskim (boczna ulicy Polnej). Jest to idealna lokalizacja dla każdego, kto ceni spokój, ale chce mieć jednocześnie bliski dostęp do zdobyczy naszej cywilizacji.

Obecnie kończony jest projekt osiedla, a sama budowa ruszy wiosną 2015 roku. Wstępnie planujemy przekazać lokale w marcu 2016 roku.

Inwestycja Osiedle Jesionowa znajduje się w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Kamieniec Wrocławski (1.7 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Agat Deweloper Daniel Michalski Błażej Plechawski s.c.

Inwestycja Osiedle Jesionowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jesionowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agat Deweloper Daniel Michalski Błażej Plechawski s.c. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Jesionowa?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Jesionowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1223 metrów od inwestycji Osiedle Jesionowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dobrzykowice Wrocławskie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Jesionowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jesionowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w odległości 97 m, Happy Kids - przedszkole niepubliczne nr 1 w odległości 174 m, szkoła w odległości 191 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Jesionowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Kamieniecka w odległości 269 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Jesionowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 294 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 390 m znajduje się Chata Polska, w odległości 469 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jesionowa w odległości 104 m znajduje się boisko / kort, w odległości 117 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 128 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: