Osiedle Blanco etap II

8 zdjęć

Osiedle Blanco etap II
Osiedle Blanco etap II
Osiedle Blanco etap II
Osiedle Blanco etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Blanco etap II dostępnych jest 27 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (27)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 300 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, ogródek, taras.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 27 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 89 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 014 do 8 700 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

BLANCO po hiszpańsku oznacza kolor biały, który kojarzy nam się z czymś czystym, nowym, nowoczesnym i właśnie taka jest architektura osiedla BLANCO realizowanego przez dewelopera ACCIONA.

Osiedle BLANCO docelowo będzie składać się z siedmiu osobnych budynków wielorodzinnych oferujących łącznie 300 mieszkań o metrażach od 37.5 m2 do 87 m2. W ramach inwestycji dostępne są mieszkania 2, 3 lub 4 pokojowe z tarasami, ogrodami, balkonami i loggiami. Dla przyszłych mieszkańców przewidziane są miejsca postojowe w garażu podziemnym. Cała inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. Budowa I etapu rozpocznie się jesienią 2021 roku.

Inwestycja Osiedle Blanco etap II znajduje się w Pruszkowie, ul. Lipowa 42 (4.7 km od Warszawy), jest realizowana przez ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 300 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Blanco etap II w sprzedaży jest 27 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 89 metrów kwadratowych, w cenie od 7 014 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 42 m2 (7 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 72 m2 (18 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 89 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców ACCIONA Nieruchomości sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Pruszków jest bliżej Warszawy niż nam się wydaje i właśnie tutaj powstaje najnowsza inwestycja dewelopera ACCIONA – Osiedle BLANCO. Usytuowanie blisko centrum Pruszkowa i opodal stacji kolejki WKD (piechotą tylko 10 minut, rowerem 3 minuty do stacji WKD Pruszków) gwarantuje rewelacyjną lokalizację, która umożliwia sprawny i szybki dojazd do centrum Warszawy. W okolicy inwestycji jest pełna infrastruktura, (szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki sportu i rekreacji a także liczne restauracje). Bezpieczne i komfortowe miejsce do życia dla całej rodziny, blisko centrum Pruszkowa oraz stacji WKD Pruszków. Nowoczesne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowo w budynkach charakteryzujących się niską zabudową i nowowczesną architekturą. Lipowa 42 w Pruszkowie, to właśnie tutaj powstanie osiedle BLANCO. Za realizację projektu odpowiada deweloper ACCIONA, który od 30 lat realizuje z sukcesem inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy. Inwestycje ACCIONA to tysiące zadowolonych Klientów.

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Blanco etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Blanco etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Osiedle Blanco etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Targowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Blanco etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Blanco etap II znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wesołe Kangurki w odległości 160 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "RIM" w odległości 330 m, Na Zielonym Wzgórzu w odległości 360 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Blanco etap II w odległości 220 m znajduje się Basen, w odległości 230 m znajduje się Basen, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.07.2022
Data aktualizacji: 13.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Pruszkowie

Oferty w Pruszkowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: