Park 28

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Skaland

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Park 28 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
4
88 m2
290 m2
380 000 zł
4
88 m2
293 m2
380 000 zł
4
88 m2
207 m2
350 000 zł
4
88 m2
223 m2
350 000 zł

Opis Inwestycji

Park 28

Park 28 to kompleks mieszkaniowy w zabudowie bliźniaczej z 4-pokojowymi lokalami o pow. 88 lub 75m² (z możliwością aranżacji poddasza). Osiedle zostało zaprojektowane w układzie patio, tak by żadna osoba spoza kompleksu nie mogła dotrzeć do serca osiedla: wspólnej części piknikowej oraz obszernego placu zabaw.Ważną cechą przestrzeni wspólnych jest brak barier architektonicznych: udało się wyłączyć ruch samochodowy z wewnętrznego terenu inwestycji, co jest dodatkowym walorem przestrzeni przeznaczonej na integrację i wypoczynek. Koncepcja osiedla tworzy zatem bezpieczną całość – spokojną enklawę w atrakcyjnej części Borówca.Tradycyjnie do każdego lokalu przynależeć będą dwa miejsca postojowe oraz ogrody ze skarpą. Przemyślane projekty domów zapewniają szeroki wachlarz aranżacji wnętrz i realizacji oryginalnych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni.Domy w cenie mieszkania- już od 350.000 zł.Zamieszkaj tam, gdzie komfort jest na wyciągnięcie rękiszybki dojazd do centrum Poznaniadrogi szybkiego ruchu w okolicy: trasa katowicka, autostrada A2przedszkola, sklepy i punkty usługowe w najbliższym sąsiedztwieścieżki spacerowe, trasy rowerowe, tereny zielone i lasy wokół osiedlaZamieszkaj tam, gdzie są zastosowane praktyczne rozwiązaniafunkcjonalnie zaprojektowane domystrefa zabaw dla dzieci w centrum osiedlastrefa piknikowa dla dorosłychenergooszczędny standard budownictwaZamieszkaj tam, gdzie design ma znaczenieprzejrzyste rozwiązania architektonicznewyjątkowa aranżacja terenu osiedlaunikatowa kubatura budynku

Inwestycja Park 28 znajduje się w Borówcu, ul. Szkolna (3.9 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera Skaland.

Inwestycja Park 28 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 11 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Park 28 pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchni 88 metrów kwadratowych w cenie od 350 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 88 m2 w cenie od 350 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skaland przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garażyoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe- w cenie lokalu.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, internet, TV kablowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 88 m2.
Powierzchnie działek:od 207 do 293 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 350 000 do 380 000 zł.
Opis płatności:płatność odbywa się w transzach, wysokość wpłat jest adekwatna do stanu zaawansowania prac budowlanych..
Warunki rezerwacji:warunkiem rezerwacji jest podpisanie umowy rezerwacyjnej na okres jednego miesiąca..
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Park 28

Osiedle jest doskonale zlokalizowane- w najbliższym sąsiedztwie znajdują się: apteka, przychodnia, Biedronka, przystanek autobusowy (2 minuty), w miejscowości także inne punkty handlowo-usługowe: bank, poczta, restauracje, przedszkola, sklepy ogrodnicze.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1250 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej.

Data publikacji: 03.12.2018

Data aktualizacji: 28.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie