Park 28

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSkaland

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 167 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Park 28

Park 28 to kompleks mieszkaniowy w zabudowie bliźniaczej z 4-pokojowymi lokalami o pow. 88 lub 75m² (z możliwością aranżacji poddasza). Osiedle zostało zaprojektowane w układzie patio, tak by żadna osoba spoza kompleksu nie mogła dotrzeć do serca osiedla: wspólnej części piknikowej oraz obszernego placu zabaw.Ważną cechą przestrzeni wspólnych jest brak barier architektonicznych: udało się wyłączyć ruch samochodowy z wewnętrznego terenu inwestycji, co jest dodatkowym walorem przestrzeni przeznaczonej na integrację i wypoczynek. Koncepcja osiedla tworzy zatem bezpieczną całość – spokojną enklawę w atrakcyjnej części Borówca.Tradycyjnie do każdego lokalu przynależeć będą dwa miejsca postojowe oraz ogrody ze skarpą. Przemyślane projekty domów zapewniają szeroki wachlarz aranżacji wnętrz i realizacji oryginalnych pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni.Domy w cenie mieszkania- już od 350.000 zł.Zamieszkaj tam, gdzie komfort jest na wyciągnięcie rękiszybki dojazd do centrum Poznaniadrogi szybkiego ruchu w okolicy: trasa katowicka, autostrada A2przedszkola, sklepy i punkty usługowe w najbliższym sąsiedztwieścieżki spacerowe, trasy rowerowe, tereny zielone i lasy wokół osiedlaZamieszkaj tam, gdzie są zastosowane praktyczne rozwiązaniafunkcjonalnie zaprojektowane domystrefa zabaw dla dzieci w centrum osiedlastrefa piknikowa dla dorosłychenergooszczędny standard budownictwaZamieszkaj tam, gdzie design ma znaczenieprzejrzyste rozwiązania architektonicznewyjątkowa aranżacja terenu osiedlaunikatowa kubatura budynku

Inwestycja Park 28 znajduje się w Borówcu, ul. Szkolna (3.9 km od Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Skaland.

Inwestycja Park 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 11 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Park 28 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 88 metrów kwadratowych w cenie od 350 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skaland przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe- w cenie lokalu.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, boisko, internet, TV kablowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Park 28

Osiedle jest doskonale zlokalizowane- w najbliższym sąsiedztwie znajdują się: apteka, przychodnia, Biedronka, przystanek autobusowy (2 minuty), w miejscowości także inne punkty handlowo-usługowe: bank, poczta, restauracje, przedszkola, sklepy ogrodnicze.

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Data publikacji: 03.12.2018

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie