Scandi Group logo

Scandi Group

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Scandi Group to spółka holdingowa w skład której wchodzą spółki celowe zajmujące się realizacją osiedli domów w zabudowie jednorodzinnej oraz generalny wykonawca spółka Scandibud. Podczas 10 lat działalności oddaliśmy do użytku nowym właścicielom już ponad 23 000 m2 komfortowej powierzchni mieszkalnej we Wrocławiu i jego okolicach.

Wierzymy, że każdy zasługuje na posiadanie swojej przestrzeni jaką jest ogród, w której będzie mógł odpoczywać, marzyć, realizować pasje i spędzać czas z najbliższymi. Wierzymy, że każdy zasługuje też na posiadanie własnego domu, do którego zawsze chętnie będzie wracał po pracy, zajęciach czy długiej podróży. Naszym najważniejszym celem jest więc tworzenie optymalnego miejsca do życia w zgodzie z filozofią Scandi4life. Wszystko po to, byś mógł poczuć się jak u siebie.

Poprzez wielopłaszczyznową analizę wszelkich ryzyk oraz skrupulatne planowanie każdego procesu, stale dążymy do bycia liderem profesjonalnego podejścia do budownictwa jednorodzinnego., Zrównoważony rozwój, ekologia oraz energooszczędne rozwiązania to dla nas priorytet na każdym etapie realizacji projektów. Tworzenie naszych inwestycji oraz budowanie relacji z klientami, pracownikami i partnerami opieramy na trzech kluczowych wartościach: uczciwości, odpowiedzialności i dokładności.

Posiadamy w sprzedaży 3 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Scandi City
  3 kw. 2024
  Na sprzedaż nowe 5-pokojowe (opcjonalnie 4 pokoje) domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,47 m². Znajdują się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Scandi City w Siechnicach przy ul. Paderewskiego (4.2 km od Wrocławia) z widokiem na Błękitną Lagunę. Inwestycja jest realizowana przez grupę deweloperską Scandi Group. Inwestycja Scandi City jest w trakcie budowy (2 etapy zrealizowane) z

  Scandi City

  ul. Paderewskiego , Siechnice(4.2 km od Wrocławia)
  Scandi Group

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Scandi Group logo
Scandi Group
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: