Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Scandi Group logo

Scandi Group

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Scandi Group to spółka holdingowa w skład której wchodzą spółki celowe zajmujące się realizacją osiedli domów w zabudowie jednorodzinnej oraz generalny wykonawca spółka Scandibud. Podczas 10 lat działalności oddaliśmy do użytku nowym właścicielom już ponad 23 000 m2 komfortowej powierzchni mieszkalnej we Wrocławiu i jego okolicach.

Wierzymy, że każdy zasługuje na posiadanie swojej przestrzeni jaką jest ogród, w której będzie mógł odpoczywać, marzyć, realizować pasje i spędzać czas z najbliższymi. Wierzymy, że każdy zasługuje też na posiadanie własnego domu, do którego zawsze chętnie będzie wracał po pracy, zajęciach czy długiej podróży. Naszym najważniejszym celem jest więc tworzenie optymalnego miejsca do życia w zgodzie z filozofią Scandi4life. Wszystko po to, byś mógł poczuć się jak u siebie.

Poprzez wielopłaszczyznową analizę wszelkich ryzyk oraz skrupulatne planowanie każdego procesu, stale dążymy do bycia liderem profesjonalnego podejścia do budownictwa jednorodzinnego., Zrównoważony rozwój, ekologia oraz energooszczędne rozwiązania to dla nas priorytet na każdym etapie realizacji projektów. Tworzenie naszych inwestycji oraz budowanie relacji z klientami, pracownikami i partnerami opieramy na trzech kluczowych wartościach: uczciwości, odpowiedzialności i dokładności.

Posiadamy w sprzedaży 6 nieruchomości w 2 inwestycjach

Wszystkie
Siechnice
Wrocław
 • Osiedle Scandi
  1 kw. 2026
  Osiedle Scandi to powstająca przy ulicy Lokomotywowej wyjątkowa na mapie Wrocławia i jedyna w swoim rodzaju inwestycja, która leży w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Brochowskiego. Koncepcja architektoniczna zakłada wybudowanie 124 domów o całkowitej powierzchni od 144 do 145 m2 w kilku etapach. Przestronny salon, komfortowe pierwsze piętro jako strefa sypialna oraz wypoczynkowa, a także poddasze

  Osiedle Scandi

  ul. Sygnałowa, Brochów, Krzyki, Wrocław(5.5 km od centrum)
  Scandi Group
 • Scandi City
  4 kw. 2025
  Na sprzedaż nowe 5-pokojowe (opcjonalnie 4 pokoje) domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,47 m². Znajdują się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Scandi City w Siechnicach przy ul. Paderewskiego (4.2 km od Wrocławia) z widokiem na Błękitną Lagunę. Inwestycja jest realizowana przez grupę deweloperską Scandi Group. Inwestycja Scandi City jest w trakcie budowy (2 etapy zrealizowane) z

  Scandi City

  ul. Paderewskiego, Siechnice(4.2 km od Wrocławia)
  Scandi Group

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Scandi Group logo
Scandi Group
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023