Ville Scandi

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezScandi Home

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Słoneczne Aleje(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Tarasa Szewczenki (7.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 102 brutto/m2
  Osiedle Słoneczne Aleje
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 88 - 117 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Wrocław Investment

Opis Inwestycji

Ville Scandi zlokalizowane są przy ulicy Czajczej, jedynie 9 minut drogi od ścisłego centrum Wrocławia. 16 miejskich willi położonych na granicy Kowal, Zacisza i Zalesia tworzyć będzie spójną architektonicznie i nowoczesną całość, gwarantującą komfort i tak bardzo pożądany dziś spokój.Bezpośrednie otoczenie Villi Scandi to nie tylko malownicze nadbrzeże Kanału Żeglugowego Odry. To także Park Szczytnicki, Stadion Olimpijski, kąpielisko Morskie Oko czy Pola Marsowe położone w odległości, którą spokojnie pokonać można w czasie popołudniowego spaceru.Każda willa posiada 145 m2 powierzchni użytkowej, rozłożonej na trzy kondygnacje, dwustanowiskowy garaż oraz ogród i zielony taras. Wszystko to tworzy możliwą do dowolnego zagospodarowania przestrzeń, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Ville Scandi znajduje się na Kowalach, ul. Czajcza (4.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Scandi Home.

Inwestycja Ville Scandi została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 3 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Ville Scandi pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 145 metrów kwadratowych w cenie od 679 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Scandi Home przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Ville Scandi

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville Scandi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Ville Scandi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bociania.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Scandi znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Integracyjny Punkt Przedszkolny Blue Kangaroo w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ville Scandi jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 340 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Scandi w odległości 80 m znajduje się WKK Sport Center, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.12.2018

Data aktualizacji: 01.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie