Ville Scandi

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Czajcza, oferowane bezpośrednio przez

Scandi Group

Wrocław, Psie Pole, Kowale, ul. Czajcza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 31 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Ville Scandi

6 zdjęć

Ville Scandi
Ville Scandi
Ville Scandi
Ville Scandi

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Ville Scandi zlokalizowane są przy ulicy Czajczej, jedynie 9 minut drogi od ścisłego centrum Wrocławia. 16 miejskich willi położonych na granicy Kowal, Zacisza i Zalesia tworzyć będzie spójną architektonicznie i nowoczesną całość, gwarantującą komfort i tak bardzo pożądany dziś spokój.

Bezpośrednie otoczenie Villi Scandi to nie tylko malownicze nadbrzeże Kanału Żeglugowego Odry. To także Park Szczytnicki, Stadion Olimpijski, kąpielisko Morskie Oko czy Pola Marsowe położone w odległości, którą spokojnie pokonać można w czasie popołudniowego spaceru.

Każda willa posiada 145 m2 powierzchni użytkowej, rozłożonej na trzy kondygnacje, dwustanowiskowy garaż oraz ogród i zielony taras. Wszystko to tworzy możliwą do dowolnego zagospodarowania przestrzeń, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Ville Scandi znajduje się na Kowalach, ul. Czajcza (4.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Scandi Group.

Inwestycja Ville Scandi została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ville Scandi nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Scandi Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ville Scandi?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville Scandi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Ville Scandi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Kowale.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ville Scandi znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Scandi znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Niebieski Latawiec" Nr 2 w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa nr 8 w odległości 720 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Blue Kangaroo" w odległości 720 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ville Scandi jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ville Scandi składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 540 m znajduje się Livio, w odległości 560 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Scandi w odległości 0 m znajduje się WKK Sport Center, w odległości 440 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 440 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: