Osiedle Scandi

Domy przy parku

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezScandi Home

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Scandi dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
26A
6
149,61 m²
-
789 000 zł5 274 zł/m²
28A
6
149,61 m²
-
789 000 zł5 274 zł/m²
28B
6
149,61 m²
-
789 000 zł5 006 zł/m²
29A
6
149,61 m²
-
789 000 zł5 274 zł/m²
29B
6
149,61 m²
-
789 000 zł5 274 zł/m²
30A
6
149,61 m²
-
789 000 zł5 274 zł/m²
30B
6
149,61 m²
-
789 000 zł5 274 zł/m²
31A
6
149,61 m²
-
789 000 zł5 274 zł/m²
31B
6
149,61 m²
-
789 000 zł5 274 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Scandi

Osiedle Scandi to powstająca przy ulicy Sygnałowej wyjątkowa na mapie Wrocławia i jedyna w swoim rodzaju inwestycja, która leży w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Brochowskiego.Koncepcja architektoniczna zakłada wybudowanie 124 domów o całkowitej powierzchni od 112,3 do 155 m2 w kilku etapach. Przestronny salon, komfortowe pierwsze piętro jako strefa sypialna czy wypoczynkowa oraz poddasze w różnych wersjach (użytkowe lub nieużytkowe w zależności od wersji) do dowolnego zagospodarowania i zaaranżowania uzupełnią duże ogrody sięgające nawet 300 m2.Oferta dewelopera zawiera także możliwość wykończenia dowolnego domu pod klucz w dwóch wariantach (OPTIMUM i KOMFORT) oraz w pakiecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta (INDIVIDUAL)

Inwestycja Osiedle Scandi znajduje się na Brochowie, ul. Sygnałowa (5.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Scandi Home.

Inwestycja Osiedle Scandi została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 124 nowych domów w tym 62 domów typu bliźniak, 2 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Scandi pozostało na sprzedaż 9 nowych domów o powierzchni 150 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 6-pokojowe o powierzchni od 150 m2 (9 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Scandi Home przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 124 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wszystkie szczegóły dotyczące standardu deweloperskiego oraz dostępnych pakietów wykończeniowych Scandi pod klucz dostępne są na stronie internetowej inwestycji
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, inteligentny dom, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 9 domów w tym 9 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 150 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 6-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Scandi

Osiedle Scandi powstaje przy ulicy Sygnałowej na granicy wrocławskich dzielnic Jagodna i Brochowa. Inwestycję od ścisłego centrum Wrocławia dzielić będzie jedynie 5 kilometrów. Ważną w kontekście lokalizacji informacją jest przede wszystkim dynamiczny rozwój miejskiej infrastruktury, dzięki czemu w niedługim czasie znacząco poprawi się komunikacja nie tylko z samym centrum i innymi ważnymi punktami miasta, ale i w samej dzielnicy. komunikacja Dojazd do ścisłego centrum Wrocławia zajmuje około 20 minut, jednak w niedługim czasie znacząco się skróci, dzięki ukończeniu przebudowy ulicy Buforowej. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, w przyszłości ulicą Buforową pojedzie tramwaj. W niewielkiej odległości znajduje się też stacja PKP Wrocław Brochów. edukacja Na granicy Jagodna i Brochowa już za niespełna dwa lata działalność rozpocznie żłobek przy samej ulicy Sygnałowej, do którego uczęszczać będzie mogło 220 maluchów. Przy ulicy Konduktorskiej działa już Żłobek Przygody w Obłokach, nieco dalej na Brochowie Bajkowy Żłobek, przy Parku Bieńkowickim Klub Maluszka Cztery Słonie, natomiast przy ulicy Vivaldiego Żłobek Mikołajek. Jeśli chodzi o placówki dla nieco starszych dzieci, to mieszkańcy Osiedla Scandi do dyspozycji będą mieć Przedszkole nr 51 i przedszkole Krakusek na Brochowie, przedszkole Kinder Jagodno oraz placówkę o wdzięcznej nazwie Pimpuś Sadełko. Jeśli jednak placówek będzie zbyt mało, to kilka kolejnych zlokalizowanych jest także na nieodległym Gaju. odpoczynek i rekreacja Tuż obok działki, na której powstaje Osiedle Scandi, znajduje się jeden z piękniejszych Wrocławskich parków, który dodatkowo jest najstarszym parkiem w stolicy Dolnego Śląska - Park Brochowski. Jest to idealne miejsce do spacerów czy porannej rekreacji. Na Jagodnie w niedługim czasie powstanie także kompleks basenowy, który w znaczącym stopniu podniesie sportową atrakcyjność tej części miasta, a przecież wcale niedaleko znajduje się też wrocławski Aqua Park.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Scandi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Scandi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ROD Mieczyk.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Scandi znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przygody w obłokach w odległości 140 m, Punkt przedszkolny Jagodowe w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Scandi składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Piekarnia Kromal.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Scandi w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 25.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie