Osiedle Scandi

Domy przy parku

Domy na sprzedaż ul. Sygnałowa, oferowane bezpośrednio przez

Scandi Group

Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Sygnałowa

Ceny od: 6 357 zł/m2
Osiedle Scandi

6 zdjęć

Osiedle Scandi
Osiedle Scandi
Osiedle Scandi
Osiedle Scandi

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

154/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

3

Budynki

62

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Domy w inwestycji (1)

od 6 357 zł/m2

Pokoje

Metraż

Stacja kolejowa - Iwiny - 710 m

Przystanek Tramwajowy - 1840 m

Przystanek Autobusowy - 330 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 7 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 6 sklepów, 11 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 124 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wszystkie szczegóły dotyczące standardu deweloperskiego oraz dostępnych pakietów wykończeniowych Scandi pod klucz dostępne są na stronie internetowej inwestycji

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępny jest 1 dom wolnostojący

Powierzchnie domów:

154 m²

Ceny domów:

  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 357 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Scandi logo

Osiedle Scandi to powstająca przy ulicy Sygnałowej wyjątkowa na mapie Wrocławia i jedyna w swoim rodzaju inwestycja, która leży w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Brochowskiego.

Koncepcja architektoniczna zakłada wybudowanie 124 domów o całkowitej powierzchni od 154 do 155 m2 w kilku etapach. Przestronny salon, komfortowe pierwsze piętro jako strefa sypialna oraz wypoczynkowa, a także poddasze użytkowe w różnych wersjach (open-space bądź z podziałem na 2 pokoje i łazienkę) to jedne z atrybutów Osiedla Scandi. Dodatkowo, domy posiadają przestronne i kształtne ogrody do własnej aranżacji o powierzchni sięgającej nawet 300 m2.

Oferta dewelopera zawiera także możliwość wykończenia dowolnego domu pod klucz w dwóch wariantach (OPTIMUM i KOMFORT) oraz w pakiecie dostosowanym do indywidualnych potrzeb klienta (INDIVIDUAL).

Inwestycja Osiedle Scandi znajduje się na Brochowie, ul. Sygnałowa (5.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Scandi Group.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 r. terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 124 nowych domów.

Aktualnie w III Etapie w inwestycji Osiedle Scandi w sprzedaży są 2 nowe domy o powierzchni od 154 do 155 metrów kwadratowych.

Inwestycja Osiedle Scandi znajduje się na Brochowie, ul. Sygnałowa (5.5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Scandi Group.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 124 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Scandi w sprzedaży jest 1 nowy domu o powierzchni 154 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Scandi Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Scandi powstaje przy ulicy Sygnałowej na granicy wrocławskich dzielnic Jagodna i Brochowa. Inwestycję od ścisłego centrum Wrocławia dzielić będzie jedynie 5 kilometrów. Ważną w kontekście lokalizacji informacją jest przede wszystkim dynamiczny rozwój miejskiej infrastruktury, dzięki czemu w niedługim czasie znacząco poprawi się komunikacja nie tylko z samym centrum i innymi ważnymi punktami miasta, ale i w samej dzielnicy.

komunikacja

Dojazd do ścisłego centrum Wrocławia zajmuje około 20 minut, jednak w niedługim czasie znacząco się skróci, dzięki ukończeniu przebudowy ulicy Buforowej. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, w przyszłości ulicą Buforową pojedzie tramwaj. W niewielkiej odległości znajduje się też stacja PKP Wrocław Brochów.

edukacja

Na granicy Jagodna i Brochowa już za niespełna dwa lata działalność rozpocznie żłobek przy samej ulicy Sygnałowej, do którego uczęszczać będzie mogło 220 maluchów. Przy ulicy Konduktorskiej działa już Żłobek Przygody w Obłokach, nieco dalej na Brochowie Bajkowy Żłobek, przy Parku Bieńkowickim Klub Maluszka Cztery Słonie, natomiast przy ulicy Vivaldiego Żłobek Mikołajek.

Jeśli chodzi o placówki dla nieco starszych dzieci, to mieszkańcy Osiedla Scandi do dyspozycji będą mieć Przedszkole nr 51 i przedszkole Krakusek na Brochowie, przedszkole Kinder Jagodno oraz placówkę o wdzięcznej nazwie Pimpuś Sadełko. Jeśli jednak placówek będzie zbyt mało, to kilka kolejnych zlokalizowanych jest także na nieodległym Gaju.

odpoczynek i rekreacja

Tuż obok działki, na której powstaje Osiedle Scandi, znajduje się jeden z piękniejszych Wrocławskich parków, który dodatkowo jest najstarszym parkiem w stolicy Dolnego Śląska - Park Brochowski. Jest to idealne miejsce do spacerów czy porannej rekreacji. Na Jagodnie w niedługim czasie powstanie także kompleks basenowy, który w znaczącym stopniu podniesie sportową atrakcyjność tej części miasta, a przecież wcale niedaleko znajduje się też wrocławski Aqua Park.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Scandi?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Scandi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 710 metrów od inwestycji Osiedle Scandi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Scandi znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Scandi znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 16 w odległości 20 m, Punkt Przedszkolny "Jagodowe" w odległości 240 m, Przedszkole Nr 51 w odległości 810 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Scandi jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Specjalistyczny im. Antoniego Falkiewicza w odległości 840 m, VisMed w odległości 990 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Scandi składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Piekarnia Kromal, w odległości 600 m znajduje się Cukiernia, w odległości 820 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Scandi w odległości 50 m znajduje się boisko / kort, w odległości 310 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 470 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.12.2018
Data aktualizacji: 19.10.2023
Osiedle Scandi logo

Jarosław Najda

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Krakowska 36-38, 50-425 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
  • Wtorek: 09:00 - 17:00
  • Środa: 09:00 - 17:00
  • Czwartek: 09:00 - 17:00
  • Piątek: 09:00 - 17:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: