Greenbud Development logo

Greenbud Development

Kostrzyn, ul. Malwowa 15
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, lokalną firmą deweloperską. Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, w którym pasja, zaangażowanie oraz doświadczenie określają naszą filozofię pracy. Dbamy o terminowość i najwyższą jakość materiałów budowlanych każdej realizacji, narzucając sobie wysoki standard wykończenia. Korzystamy z oferty godnych zaufania, markowych polskich producentów i firm.

Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne podejście, opiekę oraz pomoc w wyborze najlepszej nieruchomości w optymalnej opcji wykończenia. Szeroki wachlarz pakietów dodatkowych pozwala zaoszczędzić naszym klientom czas i pieniądze.

Niezależność oraz lokalny zasięg naszych inwestycji pozwala nawiązać bliskie relacje z Klientami, poznać ich potrzeby i dostosować ofertę do oczekiwań każdego z nich. Nasi Klienci cenią nas za otwartość na wszelkie sugestie i oczekiwania. Staramy się, by marzenia o własnym, komfortowym domu spełniły się jak najszybciej.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Greenbud Development logo
Greenbud Development
Kostrzyn, ul. Malwowa 15
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: