Nowy Jasin

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGreenbud Development

Ceny od: 4 080 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowy Jasin dostępnych jest 9 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
D20G
3
59,14 m²
-
D22G
3
59,14 m²
-
D23G
3
62,89 m²
-
D24G
3
59,14 m²
-
D26G
3
59,14 m²
-
D28G
3
59,14 m²
-
D13
4
89,47 m²
-
D7
4
89,47 m²
-
D9
4
89,47 m²
-

Opis Inwestycji

Nowy Jasin to inwestycja podzielona na kilka etapów. W ofercie znajdują się dwa warianty architektoniczne lokali. Pierwsze z nich to 12 domów, o powierzchni około 90m2 z dwoma miejscami postojowymi oraz w opcji z ogrodem do 90 m2. Drugie zaś to 16 mieszkań o metrażu 59,14 m2 lub 62,89m2, do których przypisano indywidualne dwustanowiskowe garaże oraz w większości ogrody nawet do 181 m2.Dostępność tak różnorodnych wariantów sprawia, że osiedle jest dobrym wyborem dla dużych rodzin, jak i osób poszukujących mniejszego „M”. Przemyślany projekt daje bowiem szerokie możliwości indywidualnej aranżacji przestrzeni.W projekcie osiedla Nowy Jasin postawiliśmy na sprawdzoną kombinację klasycznej elegancji z funkcjonalnością. Architektura zewnętrzna budynków oparta na prostej formie i kolorach w odcieniach czerni oraz bieli zapewnia ich ponadczasowy wygląd. Duże powierzchnie ogrodów dające szerokie możliwości aranżacyjne, a także roślinność, która zagości już na ostatnim etapie budowy nadają całości dodatkowego szyku.Domy o powierzchni około 90m2 znajdujące się w ofercie zostały podzielone na przestrzeń dzienną i nocną. Na parterze umieszczono salon z aneksem kuchennym oraz łazienką. Wyższe piętra zajmują łącznie 4 sypialnie, 2 łazienki oraz po jednym balkonie na każdej kondygnacji. Dzięki funkcjonalnemu rozmieszczeniu pomieszczeń nawet liczne rodziny mogą mieć pewność, że każdy z jej członków znajdzie dla siebie komfortowe miejsce.Mieszkania o metrażach 59,14 i 62,89 m2 również dają duże możliwości ich zagospodarowania. Parter zajmuje garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym. I piętro pełni funkcję dzienną – znajduje się tam salon z aneksem kuchennym i łazienką. II piętro to część prywatna – dwie sypialnie oraz łazienka, a także balkon. Taki układ pomieszczeń sprawia, że na tej samej przestrzeni świetnie odnajdą się zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi.

Inwestycja Nowy Jasin znajduje się w Jasinie, ul. Rutkowskiego (2.6 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera Greenbud Development.

Inwestycja Nowy Jasin jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowy Jasin pozostało na sprzedaż 9 mieszkań o powierzchniach od 59 do 89 metrów kwadratowych w cenie od 4 080 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 63 m2 w cenie od 339 000 zł (6 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 89 m2 w cenie od 365 000 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Greenbud Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 59 do 89 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 339 000 do 365 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 080 do 5 732 zł.
Opis płatności:10% umowa deweloperska/ 90% płatne proporcjonalnie do stopnia zaawansowania budowy.
Warunki rezerwacji:umowa rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Nowy Jasin

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Jasin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nowy Jasin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jasin Tulipanowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Jasin w odległości 190 m znajduje się Basen, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 20.07.2020

Data aktualizacji: 03.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie