Nowy Jasin

Domy na sprzedaż ul. Rutkowskiego, oferowane bezpośrednio przez Greenbud Development

poznański, Jasin, ul. Rutkowskiego
Ceny od: 4 922 zł brutto/m2
Nowy Jasin

12 zdjęć

Nowy Jasin
Nowy Jasin
Nowy Jasin
Nowy Jasin

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Nowy Jasin dostępnych jest 8 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Nowy Jasin to inwestycja podzielona na kilka etapów. W ofercie znajdują się dwa warianty architektoniczne lokali. Pierwsze z nich to 12 domów, o powierzchni około 90m2 z dwoma miejscami postojowymi oraz w opcji z ogrodem do 90 m2. Drugie zaś to 16 mieszkań o metrażu 59,14 m2 lub 62,89m2, do których przypisano indywidualne dwustanowiskowe garaże oraz w większości ogrody nawet do 181 m2.

Dostępność tak różnorodnych wariantów sprawia, że osiedle jest dobrym wyborem dla dużych rodzin, jak i osób poszukujących mniejszego „M”. Przemyślany projekt daje bowiem szerokie możliwości indywidualnej aranżacji przestrzeni.

W projekcie osiedla Nowy Jasin postawiliśmy na sprawdzoną kombinację klasycznej elegancji z funkcjonalnością. Architektura zewnętrzna budynków oparta na prostej formie i kolorach w odcieniach czerni oraz bieli zapewnia ich ponadczasowy wygląd. Duże powierzchnie ogrodów dające szerokie możliwości aranżacyjne, a także roślinność, która zagości już na ostatnim etapie budowy nadają całości dodatkowego szyku.

Domy o powierzchni około 90m2 znajdujące się w ofercie zostały podzielone na przestrzeń dzienną i nocną. Na parterze umieszczono salon z aneksem kuchennym oraz łazienką. Wyższe piętra zajmują łącznie 4 sypialnie, 2 łazienki oraz po jednym balkonie na każdej kondygnacji. Dzięki funkcjonalnemu rozmieszczeniu pomieszczeń nawet liczne rodziny mogą mieć pewność, że każdy z jej członków znajdzie dla siebie komfortowe miejsce.

Mieszkania o metrażach 59,14 i 62,89 m2 również dają duże możliwości ich zagospodarowania. Parter zajmuje garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym. I piętro pełni funkcję dzienną – znajduje się tam salon z aneksem kuchennym i łazienką. II piętro to część prywatna – dwie sypialnie oraz łazienka, a także balkon. Taki układ pomieszczeń sprawia, że na tej samej przestrzeni świetnie odnajdą się zarówno pary, jak i rodziny z dziećmi.

Inwestycja Nowy Jasin znajduje się w Jasinie, ul. Rutkowskiego (2.6 km od Poznania), jest realizowana przez Greenbud Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Nowy Jasin w sprzedaży jest 8 nowych domów o powierzchni od 75 do 79 metrów kwadratowych, w cenie od 375 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 75 do 79 m2 w cenie od 375 000 zł (8 domów)

Dla przyszłych mieszkańców Greenbud Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

o Fundament ▪ ławy fundamentowe żelbetowe ▪ ściany fundamentowe z bloczków M6 ▪ izolacja przeciwwilgociowa pozioma i pionowa ▪ ściany zewnętrzne fundamentowe ocieplone styropianem o Stropy ▪ strop betonowy gęstożebrowy Teriva - pomiędzy parterem a piętrem, piętrem a II piętrem oraz stropodach o Schody wewnętrzne ▪ betonowe zbrojone, wylewane

Dach

o Dach ▪ stropodach w konstrukcji betonowej gęstożebrowej Teriva ▪ murki attykowe ▪ izolacja styropianem oraz papą termozgrzewalną

Stolarka okienna

o Okna PCV – pięciokomorowe, trzyszybowe, w okleinie zewnętrznej pod kolor elewacji budynku, wewnątrz białe. Co najmniej jedno okno w pomieszczeniu rozwierne lub uchylne. o Puszki do rolet z prowadnicami bez pancerzy

Balkony

o Balkon z barierką

Posadzka

o Posadzki betonowe wylewane, izolowane styropianem

Ściany

o Ściany ▪ zewnętrzne konstrukcyjne – cegła silikatowa 18,0 cm ▪ ściana akustyczna (międzylokalowa) – cegła silikatowa 18,0 cm – o podwyższonych parametrach akustycznych ▪ ścianki działowe z betonu komórkowego 8,0 cm

Parapety zewnętrzne

o Parapety zewnętrzne stalowe lakierowane

Parapety wewnętrzne

o Parapety wewnętrzne PCV

Instalacje

o Instalacja elektryczna – rozmieszczenie punktów do ustalenia z Klientem na etapie wykonawstwa ▪ zasilanie główne trójfazowe doprowadzone do rozdzielni elektrycznej zlokalizowanej w wiatrołapie, rozdzielnica z wyposażeniem, instalacja pod dzwonek (włącznik, zasilanie dzwonka); ▪ garaż – 2x wypust świetlny, 2x wyłącznik, 1x gniazdo 230V; ▪ pomieszczenie techniczne – 1x wypust świetlny, 1x wyłącznik; ▪ ogród – 1x gniazdo 230V, 1x wypust świetlny, 1x wyłącznik; ▪ komunikacja – 1x wypust świetlny na wyłączniku schodowym; ▪ pokój dzienny z aneksem kuchennym– 4x gniazda 230V, 3x punkty świetlne, 3x włączniki, gniazdo TV i Internetowe, 1x zasilanie okapu, 1x zasilanie zmywarki, 1x zasilanie kuchenki trójfazowe, 1x zasilanie lodówki; ▪ pokoje piętro – 2x gniazdo 230V, 1x punkt świetlny na suficie z włącznikiem; ▪ korytarz piętro – 1x punkt świetlny na suficie z włącznikiem schodowym, 1x gniazdo 230V; ▪ łazienka I piętro - 1x gniazdo 230V, 1x punkt świetlny z włącznikiem; ▪ łazienka II piętro - 1x gniazdo 230V, 1x kinkiet z włącznikiem, 1x punkt świetlny na suficie z włącznikiem, 1x zasilanie piec, 1x zasilanie pralka, 1x uziom wanna/prysznic; ▪ klatki schodowe – 1x kinkiet z włącznikiem schodowym; ▪ dodatkowe punkty elektryczne do uzgodnienia na etapie budowy o Instalacja CO ▪ piec gazowy kondensacyjny, zlokalizowany w łazience na II piętrze, zasilany z sieci gazowej (gaz ziemny) ▪ instalacja CO rozprowadzona rurami w posadzce ▪ w pokojach grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi ▪ w łazienkach grzejniki drabinkowe o Instalacja WOD-KAN ▪ pobór wody zimnej z sieci miejskiej, niezależny licznik w każdym lokalu mieszkalnym ▪ instalacja kanalizacyjna z podłączeniem do sieci miejskiej ▪ kuchnia – jedno przyłącze wody zimnej i ciepłej oraz kanalizacyjne do podłączenia zlewozmywaka i zmywarki ▪ łazienka parter – jedno przyłącze wody zimnej i ciepłej oraz kanalizacyjne do umywalki, jedno przyłącze wody zimnej i kanalizacyjne do podłączenia toalety ▪ łazienka piętro – jedno przyłącze wody zimnej i ciepłej oraz kanalizacyjne do umywalki, jedno przyłącze wody zimnej i ciepłej oraz kanalizacyjne do prysznica, jedno przyłącze wody zimnej i kanalizacyjne do podłączenia toalety, jedno przyłącze wody zimnej i kanalizacji do pralki

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 8 domów bliźniaków.
Powierzchnie domów:
od 75 do 79 m².
Powierzchnie działek:
od 29 do 125 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 375 000 do 419 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 922 do 5 301 zł.
Opis płatności:
10% umowa deweloperska/ 90% płatne proporcjonalnie do stopnia zaawansowania budowy.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Jasin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nowy Jasin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jasin Tulipanowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Jasin w odległości 190 m znajduje się Basen, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 20.07.2020
Data aktualizacji: 19.07.2021
Greenbud Development logo

Greenbud Development

Rafał Pokorski

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Dworcowa 4a/3, 62-020 Swarzędz

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: