Awal logo

Awal

Gdynia, ul. Władysława IV 46A/7
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma AWAL istnieje już od 1978 roku, długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości zapewnia klientom pewność swoich inwestycji.Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami nadmorskimi, oferujemy bardzo bogatą ofertę działek, pensjonatów, domów jak i terenów pod inwestycje developerskie w pasie nadmorskim od Trójmiasta do Łeby i na Półwyspie Helskim.

Celem naszej firmy jest profesjonalna obsługa i pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży, kupna, wynajmu: mieszkań, domów i działek oraz innych nieruchomości.

Zapewniamy pełną obsługę prawną w procesie sprzedaży i kupna nieruchomości na najwyższym poziomie. Ponadto oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego.Dzięki skutecznej reklamie w prasie lokalnej jak i też ogólnopolskiej oraz w internecie, informacje o ofertach nieruchomości zgłaszanych do naszego biura trafiają do szerokiego grona odbiorców.Potrafimy dokładnie rozpoznać i zrealizować potrzeby naszych klientów. Dzięki centralnej bazie danych dysponujemy ofertami innych biur nieruchomości, a nasze oferty tą drogą bardzo szybko docierają do innych pośredników.

GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI, NAJLEPSZE CENY ORAZ PROFESJONALNE DORADZTWO.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Awal logo
Awal
Gdynia, ul. Władysława IV 46A/7
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: