Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Przystań

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Rybacka, oferowane bezpośrednio przez

Awal

pomorskie, nowodworski, Kąty Rybackie, ul. Rybacka 105

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle PrzystańOsiedle Przystań

6 zdjęć

Osiedle Przystań
Osiedle Przystań
Osiedle Przystań
Osiedle Przystań

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 44 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Zapraszamy do Kątów Rybackich, niezwykłego miejsca położonego na Mierzei Wiślanej. Właśnie tutaj realizujemy kompleks luksusowych apartamentów wypoczynkowych zlokalizowanych w malowniczym otoczeniu. Od strony północnej kompleks okala sosnowy las, natomiast od strony południowej – frontu inwestycji – rozpościera się widok na przystań i Zalew Wiślany.Na terenie inwestycji docelowo powstanie sześć budynków apartamentowych oraz dwa budynki hotelowe  z centrum  SPA, fittnes, basenem i restauracją.Jeśli szukacie Państwo spokojnej, nadmorskiej miejscowości gdzie moglibyście w ciszy i spokoju wypocząć to właśnie tu. Kąty słyną z wyjątkowej geografii i urody oraz walorów krajoznawczo -  przyrodniczych. Rozpościerają się tu szerokie i piaszczyste plaże, lasy sosnowe, tym samym zewsząd niesamowite widoki. Okolica daje możliwość uprawiania sportów wodnych: spływy kajakowe, jachty.Apartamenty  mają  zróżnicowaną powierzchnię od 30m2 do 70m2 o rozkładzie jedno, dwu lub trzypokojowym z balkonami lub tarasami. Komunikacja między kondygnacjami budynku odbywa się za pomocą cichobieżnych wind. Na terenie działki znajdują  się miejsca postojowe. Teren osiedla jest  ogrodzony i monitorowany, aby zapewnić bezpieczeństwo i prywatność Nabywcom apartamentów.

Inwestycja Osiedle Przystań znajduje się w Kątach Rybackich, ul. Rybacka 105 (15.7 km od Elbląga), została zrealizowana przez Awal.

Inwestycja Osiedle Przystań została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych apartamentów znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przystań nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Awal przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Sztutowo na obszarze Żuław Wiślanych przy drodze wojewódzkiej nr 501. Wieś jest siedzibą sołectwa, w którego skład wchodzi również miejscowość Skowronki. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa elbląskiego.

Kąty Rybackie znajdują się na terenie Mierzei Wiślanej na zachodnim brzegu Zalewu Wiślanego, w odległości 56 km od Gdańska, a 17 km od Krynicy Morskiej.

Jest to wieś rybacka z portem morskim i przystanią. Znajdują się tam szerokie, piaszczyste plaże oraz rezerwat przyrody kormorana czarnego. Rezerwat stanowi największą w Europie ostoję kormoranów. Zarówno sam rezerwat, jak i atrakcyjne miejsce położenia nad Zalewem Wiślanym dały podstawy do rozbudowania tu pokaźnej infrastruktury turystycznej i uczynienia z miejscowości popularnego ośrodka turystyczno-wypoczynkowego

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przystań?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przystań mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 657 metrów od inwestycji Osiedle Przystań znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kąty Rybackie Wieś.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przystań jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia NZOZ w odległości 301 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przystań składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 55 m znajduje się Żabka, w odległości 181 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 256 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przystań w odległości 308 m znajduje się boisko / kort, w odległości 557 m znajduje się boisko / kort, w odległości 562 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023