Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mierzeja Park

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Rybacka, oferowane bezpośrednio przez

Awal

Krynica Morska, ul. Rybacka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 73 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mierzeja ParkMierzeja Park

5 zdjęć

Mierzeja Park
Mierzeja Park
Mierzeja Park
Mierzeja Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 21 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Zapraszamy do niezwykłego miejsca położonego u nasady Mierzei Wiślanej. Sztutowo słynie z wyjątkowej geografii i urody oraz walorów krajoznawczo – przyrodniczych.

Rozpościerają się tu szerokie i piaszczyste plaże, lasy sosnowe, a tym samym zewsząd niesamowite widoki. Okolica daje możliwość uprawiania sportów wodnych: spływy kajakowe, jachty.

Osiedle “Mierzeja Park”, to inwestycja zrealizowana pod kątem Państwa komfortu i wygody. Nowoczesna architektura budynku oraz ekologiczna dostawa ciepła w systemie geotermalnym to jedne z wielu walorów osiedla.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniu, w budynku zamontowaliśmy cichobieżną windę, która ułatwi Państwu komunikację między piętrami oraz postawiliśmy na wysoki standard wykończenia.

Inwestycja Mierzeja Park znajduje się w Krynicy Morskiej, ul. Rybacka (12.3 km od Elbląga), została zrealizowana przez Awal.

Inwestycja Mierzeja Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mierzeja Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Awal przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Krynica Morska to miasto położone w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim. Znajduje się na Mierzei Wiślanej, między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Mimo, że jest jednym z najmniejszych - pod względem liczby ludności - miast w Polsce, ma wiele do zaoferowania. Krynica otoczona jest od północy wodami Morza Bałtyckiego, od południa Zalewu Wiślanego. Dużym atutem miasta jest z pewnością klimat - piaszczyste plaże, czyste powietrze oraz wysokie wzniesienia wydmowe przyciągają turystów. To idealna lokalizacja do uprawiania licznych sportów wodnych. Przebywając w Krynicy Morskiej można wybrać się na wycieczkę m.in. statkiem do Fromborka, Elbląga, drogą lądową do Gdańska, Malborka lub też do Rezerwatu Kormoranów w Kątach Rybackich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mierzeja Park?

Na terenie miasta występuje droga wojewódzka nr 501. Łączy ona drogę krajową nr 6 w Gdańsku z Piaskami, które są najdalej na wschód wysuniętą częścią Krynicy Morskiej. Na terenie miasta został utworzony port morski oraz kilka przystani morskich - Krynica Morska, Leśniczówka, Piaski, Basen III - Nowa Karczma.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mierzeja Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 73 metrów od inwestycji Mierzeja Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krynica Morska, CPN.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mierzeja Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mierzeja Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła podstawowa w odległości 545 m, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w odległości 551 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mierzeja Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 24 m znajduje się Sabada-Bis, w odległości 129 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 450 m znajduje się U Marzeny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mierzeja Park w odległości 202 m znajduje się boisko / kort, w odległości 213 m znajduje się boisko / kort, w odległości 225 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 15.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023