Abc Apartamenty Sp. j. Galewski i Kasprowicz logo

Abc Apartamenty Sp. j. Galewski i Kasprowicz

Piła, Plac Konstytucji 3 Maja 7
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Podstawową działalnością naszej firmy jest budowanie domów mieszkalnych i budynków usługowych oraz projektowanie i kompleksowa realizacja wnętrz. Począwszy od koncepcji, będącej dokładną odpowiedzią na oczekiwania klientów, wykonujemy projekt budowlany zawierający optymalne rozwiązania – zarówno techniczne, jak i funkcjonalne.

Kolejnym etapem naszych prac jest wykonanie projektu aranżacyjnego wnętrz wraz z rozrysowaniem poszczególnych detali oraz dobraniem najwyższej jakości materiałów, tworzących idealną harmonię pomiędzy wypracowaną koncepcją, oczekiwaniami Klienta i specyfiką miejsca. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, ze szczególną dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu mamy gwarancję, że każdy, nawet najbardziej wymagający Klient firmy ABC Apartamenty, będzie zadowolony.

Jako firma wykonawcza podejmujemy wyzwania związane z kompleksową realizacją zaprojektowanych przez nas budynków i wnętrz, jak również innych projektów powierzonych przez Klientów – z etapem umeblowania wnętrz włącznie.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Abc Apartamenty Sp. j. Galewski i Kasprowicz logo
Abc Apartamenty Sp. j. Galewski i Kasprowicz
Piła, Plac Konstytucji 3 Maja 7
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: