Oaza Natura

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Równa, oferowane bezpośrednio przez

Abc Apartamenty Sp. j. Galewski i Kasprowicz

Piła, ul. Równa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Oaza Natura

5 zdjęć

Oaza Natura
Oaza Natura
Oaza Natura
Oaza Natura

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja Oaza Natura to nowoczesny apartamentowiec składający się z 18 apartamentów przy ul. Równej na osiedlu Zielona Dolina w Pile. Niepowtarzalnie zaprojektowany budynek jest wykończony materiałami najwyższej jakości. Chodniki i podjazdy z kostki granitowej, szklane balustrady czy elewacja wykończona drewnem egzotycznym to tylko niektóre elementy mówiące o standardzie wykończenia budynku.

9 dwupoziomowych apartamentów o powierzchni użytkowej 110m2 z tarasem wypoczynkowym na ostatniej kondygnacji oraz 9 apartamentów dolnych o powierzchni 64m2 z własnym ogrodem o powierzchni 100m2. Nieprzypadkowa lokalizacja jest połączeniem spokoju a zarazem bardzo dobrej komunikacji do centrum miasta. Majestatyczna przyroda oraz odległość 200 metrów do rzeki stanowią wymarzone miejsce do zamieszkania.

Inwestycja Oaza Natura znajduje się w Pile, ul. Równa (3.6 km od centrum Piły), została zrealizowana przez Abc Apartamenty Sp. j. Galewski i Kasprowicz.

Inwestycja Oaza Natura została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Oaza Natura nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Abc Apartamenty Sp. j. Galewski i Kasprowicz przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Piła to miasto znajdujące się w północno-zachodniej Polsce w województwie wielkopolskim oraz siedziba powiatu pilskiego. Położona jest na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego. Miasto otoczone jest przez bory sosnowe i - ukształtowane przez lodowiec - tereny pagórkowate. Obszary zieloni zajmują ponad połowę powierzchni miasta. W granicach Piły znajduje się kilka zbiorników wodnych: Sztuczny Zalew Koszycki, Jezioro Bagienne, Piaseczno, Jezioro Piaszczyste, Jezioro Płotki, Jezioro Rudnickie oraz mniejsze stawy, bagna i moczary, usytuowane m.in. w rezerwacie przyrody ,,Kuźnik” i otoczone przez rozmaite drzewostany. Piła posiada szereg atrakcji turystycznych. Wiele zabytków przetrwało do naszych czasów. Do najczęściej odwiedzanych miejsc zaliczane jest Muzeum Okręgowe, które gromadzi obiekty związane z historią miasta. Na terenie Piły funkcjonuje wiele szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także kilka szkół wyższych oraz przedszkoli publicznych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Oaza Natura?

Piła jest ważnym węzłem kolejowym, w którym spotyka się sześć linii kolejowych: 18 (Kutno-Piła Gł.), 203 (Tczew-Piła Gł.-Kostrzyn), 354 (Poznań POD-Piła Gł.), 374 (Piła Gł.-Bzowo Goraj), 403 (Piła Północ-Ulikowo) i 405 (Piła Gł.-Ustka). Na terenie miasta znajduje się dworzec kolejowy – Piła Główna oraz trzy przystanki osobowe: Piła Podlasie, Piła Kalina i Piła Leszków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Oaza Natura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2131 metrów od inwestycji Oaza Natura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piła Podlasie.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Oaza Natura składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 257 m znajduje się Mila, w odległości 305 m znajduje się Lewiatan, w odległości 425 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Oaza Natura w odległości 726 m znajduje się Orlik Zielona Dolina.

Data publikacji: 03.03.2015
Data aktualizacji: 14.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: