Lasek Koszycki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Hetmańska, oferowane bezpośrednio przez

Abc Apartamenty Sp. j. Galewski i Kasprowicz

Piła, ul. Hetmańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Lasek Koszycki

6 zdjęć

Lasek Koszycki
Lasek Koszycki
Lasek Koszycki
Lasek Koszycki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Lasek Koszycki, to inwestycja na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Pile przy ulicy Hetmańskiej. Na skraju pięknego lasu w bezpośrednim sąsiedztwie pilskiego Zalewu powstają budynki w zabudowie bliźniaczej.

Każdy z nich podzielony na dwie równe części o powierzchni użytkowej 100 m2 + garaż 17,5 m2, usytuowane na działce o powierzchni 315 m2. Budynki oddawane będą Klientom w stanie developerskim wraz z podjazdami, tarasami oraz ogrodzeniami.

Niespotykana lokalizacja, nowoczesny design oraz wysoka jakość inwestycji stanową bardzo ciekawą ofertę dla wymagających klientów.

Inwestycja Lasek Koszycki znajduje się w Pile, ul. Hetmańska (4.5 km od centrum Piły), została zrealizowana przez Abc Apartamenty Sp. j. Galewski i Kasprowicz.

Inwestycja Lasek Koszycki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Lasek Koszycki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Abc Apartamenty Sp. j. Galewski i Kasprowicz nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Piła to miasto znajdujące się w północno-zachodniej Polsce w województwie wielkopolskim oraz siedziba powiatu pilskiego. Położona jest na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego. Miasto otoczone jest przez bory sosnowe i - ukształtowane przez lodowiec - tereny pagórkowate. Obszary zieloni zajmują ponad połowę powierzchni miasta. W granicach Piły znajduje się kilka zbiorników wodnych: Sztuczny Zalew Koszycki, Jezioro Bagienne, Piaseczno, Jezioro Piaszczyste, Jezioro Płotki, Jezioro Rudnickie oraz mniejsze stawy, bagna i moczary, usytuowane m.in. w rezerwacie przyrody ,,Kuźnik” i otoczone przez rozmaite drzewostany. Piła posiada szereg atrakcji turystycznych. Wiele zabytków przetrwało do naszych czasów. Do najczęściej odwiedzanych miejsc zaliczane jest Muzeum Okręgowe, które gromadzi obiekty związane z historią miasta. Na terenie Piły funkcjonuje wiele szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także kilka szkół wyższych oraz przedszkoli publicznych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lasek Koszycki?

Piła jest ważnym węzłem kolejowym, w którym spotyka się sześć linii kolejowych: 18 (Kutno-Piła Gł.), 203 (Tczew-Piła Gł.-Kostrzyn), 354 (Poznań POD-Piła Gł.), 374 (Piła Gł.-Bzowo Goraj), 403 (Piła Północ-Ulikowo) i 405 (Piła Gł.-Ustka). Na terenie miasta znajduje się dworzec kolejowy – Piła Główna oraz trzy przystanki osobowe: Piła Podlasie, Piła Kalina i Piła Leszków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lasek Koszycki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 133 metrów od inwestycji Lasek Koszycki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Królewska/ Hetmańska.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lasek Koszycki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 612 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 04.03.2015
Data aktualizacji: 09.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: