+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania na sprzedaż Warka

13 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 11
  • 22
  • 33
  • 44
  • 5+5+
 • Piękna Warka
  2 kw. 2023

  Piękna Warka

  ul. Puławska 56 , Warka(34 km od Warszawy)
  Notica. Wojtas Development
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Symfonia - Mozart
  Oferta archiwalna
  Miasteczko Symfonia to kompleks dwóch budynków mieszkalnych w zabudowie wielorodzinnej o nowoczesnej architekturze. Układ przestrzenny osiedla pozwoli na stworzenie miejsc idealnych dla integracji mieszkańców: wewnętrzne zielone patio z placem zabaw dla dzieci. Miasteczko Symfonia położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie szkół podstawowych, boiska w niedalekiej odległości przedszkole, punkty

  Symfonia - Mozart

  ul. Spółdzielcza , Warka(33.5 km od Radomia)
  Klondaik Polska
 • Ostoja Winiary
  Oferta archiwalna
  Aktualnie oferujemy mieszkania na osiedlu Ostoja Winiary w budynku wielorodzinnym „Klon” oraz w „Jesion„ zlokalizowanym przy ul. Kazimierza Pułaskiego w Warce, zaledwie 35 minut od centrum Warszawy (szybka kolej rusza najpóźniej w 2015 r.)! Osiedle znajduje się 400 metrów od największego parku w okolicy z Centrum Edukacyjno-Muzealnym im. K. Pułaskiego oraz malowniczymi ścieżkami spacerowymi nad

  Ostoja Winiary

  ul. Warka , Warka(33.2 km od Radomia)
  Klondaik Polska
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Nowe mieszkania w Warce – dla kogo?

Warka to nieduże miasto zajmujące powierzchnię niecałych 27 km². Znajduje się w województwie mazowieckim, na pograniczu Równiny Warszawskiej i Równiny Kozienickiej. Przez Warkę przepływa rzeka Pilica. Największe miasta położone w okolicy to Warszawa (niecałe 60 km) oraz Radom (około 50 km). Choć Warka nie należy do dużych aglomeracji, z powodzeniem znajduje chętnych na zamieszkanie tutaj. Czy rzeczywiście warto kupić tu nieruchomość?

Codzienne życie w Warce

Warka mimo wszystko ma wiele atrakcji do zaoferowania swoim mieszkańcom. Czas wolny można tu spędzać w licznych klubach sportowych oraz śladem zabytków. Miejsca, które przyciągają szczególną uwagę to zespół klasztorny franciszkanów z przełomu XVII i XVIII w., ratusz z XIX w. i pałac Pułaskich z końca XVII w. Wspaniałą opcją na relaks jest również natura, Warka bowiem przylega do bogatej w grzyby Puszczy Stromeckiej, a dolina przecinającej miasto Pilicy to cenny Obszar Chronionego Krajobrazu.

Gospodarka miasta skupia się na przemyśle oraz rolnictwie. To właśnie w Warce znajduje się najważniejszy region uprawy jabłek oraz ich przetwórstwa. Co ciekawe, gmina ma dużo niższą stopę bezrobocia, niż całe województwo czy kraj.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Warce

Oferta deweloperska na rynku pierwotnym jest dosyć ograniczona. W mieście pojawiają się nowe inwestycje, ale nie ma ich dużo. Przeważają zdecydowanie osiedla bloków, które w swych udogodnieniach proponują naziemne i podziemne miejsca parkingowe, place zabaw i zielone dziedzińce. Najatrakcyjniejsze miejsca do zamieszkania to okolice Parku Pałacowego w dzielnicy Winiary czy samo centrum miasta, gdzie nie brakuje sklepów spożywczych, restauracji, barów i drogerii oraz licznych punktów usługowych. Warka będzie na pewno świetnym miejscem dla osób ceniących sobie spokój. Jeśli jednak planujemy zamieszkać tu z nastoletnimi dziećmi - warto sprawdzić wcześniej dojazd do okolicznych szkół w sąsiednich miastach.

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w wijewództwie mazowieckim? Sprawdź ofertę nowych mieszkań w Warce. 

Informacje o Warce

W Warce dostępnych jest 13 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Warce mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 55 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (2 mieszkania).
 • 2-pokojowe (11 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Warce nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Warce

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: