+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Słupca

49 ofert w 1 inwestycji

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamentowiec Alfa
  gotowe
  Apartamentowiec ALFA to nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek mieszkalny zrealizowany w Słupcy, przy ulicy Stanisława Moniuszki 2. W kondygnacji podziemnej budynku znajduje się parking dla samochodów osobowych. Komunikacja pionowa w budynku zapewniona jest przez 10 klatek schodowych oraz platformę dla osób niepełnosprawnych. Na parterze w segmencie zachodnim przewidziano powierzchnię

  Apartamentowiec Alfa

  ul. Stanisława Moniuszki 2 , Słupca(18.2 km od Wrześni)
  Przedsiębiorstwo Produkcyjne Elka Andrzej Mazurkiewicz

Nowe mieszkania w Słupcy - dla kogo? 

Słupca to miasto w województwie wielkopolskim, na Równinie Wrzesińskiej. Zajmuje niewielką powierzchnię 10,3 km², a liczba ludności tutaj to niecałe 14 tys. mieszkańców. Miejscowość znajduje się między Koninem (niecałe 30 kilometrów odległości), a Wrześnią (około 23 kilometry do pokonania). Mimo małej powierzchni Słupca ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom, zarówno pod kątem zabytków, środowiska naturalnego, obiektów kulturalnych oraz oświaty.

Nowe mieszkania w Słupcy - charakterystyka

Rynek pierwotny mieszkań w Słupcy jest nieco ograniczony i nie powstaje tu zbyt wiele różnorodnych inwestycji. Deweloperzy z powodzeniem mogą jednak zbudować tu nowoczesne osiedle kameralnych bloków, które zapewni mieszkańcom wygodę. Nowe mieszkania na sprzedaż to dostęp do natury poprzez obszerne balkony, tarasy i ogródki. Osiedla budowane są w pobliżu najciekawszych lokalizacji miasta - tak, aby w sąsiedztwie znajdowały się tereny zielone, dostęp do komunikacji oraz szeroka infrastruktura. Standardem są naziemne i podziemne miejsca parkingowe oraz place zabaw dla dzieci.

Nowe mieszkanie w Słupcy - dlaczego warto? 

W Słupcy funkcjonuje kilka przedszkoli, szkoły podstawowe oraz średnie - Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka J. Piłsudskiego czy Zespół Szkół Ekonomicznych im. Maksymiliana Jackowskiego, a także szkoła specjalna oraz artystyczna: Zespół Szkół Muzycznych. Na terenie miasta działa kilkanaście organizacji sportowych, w tym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Słupecki Klub Piłkarski oraz Kobiecy Klub Piłkarski – Słupczanka Słupca. W ramach rozrywki na mieszkańców czeka Miejski Dom Kultury wraz z Kinem „Sokolnia” czy Muzeum Regionalne, a także liczne tereny zielone jak Park Miejski oraz Skwer Apolinarego Szeluty. Najciekawsze zabytki to kościół gotycki pod wezwaniem św. Wawrzyńca z połowy XV w., drewniany kościół pw. św. Leonarda (XVI w.) oraz Zajazd Pocztowy, który powstał w połowie XIX wieku.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Słupcy

W Słupcy dostępnych jest 49 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Słupcy mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 31 do 71 m², w tym:

 • kawalerki - 9 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 9 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 29 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 2 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Słupcy?

Najtańsze nowe mieszkanie w Słupcy dostępne w sprzedaży kosztuje 0. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Słupcy wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Słupcy nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Słupca - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Słupcy oddali do użytku 49 lokali mieszkalnych. 49 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 49 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 49 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Słupcy, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 7 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 42 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Słupcy i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: