Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Polana Szaflarska
  Oferta archiwalna
  Polana Szaflarska 3 (budynki E i F) to kolejny etap budowy zespołu mieszkaniowego – Polana Szaflarska, nowoczesnego kompleksu położonego w południowej dzielnicy Nowego Targu w rejonie Równi Szaflarskiej, z którego rozpościera się piękny widok na panoramę Tatr i Pasmo Turbacza. W bezpośrednim sąsiedztwie Polany Szaflarskiej położony jest Rezerwat Bór, lotnisko sportowe, biegowe trasy narciarskie,

  Polana Szaflarska

  os. Polana Szaflarska, Nowy Targ(2.6 km od centrum)
  Bryksy

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Nowym Targu – biznesowym ośrodku Podhala

Nowy Targ to miasto położone w województwie małopolskim, u stóp Gorców, a także w pobliżu Tatr, Pienin i Jeziora Czorsztyńskiego. Jest siedzibą powiatu nowotarskiego. Stanowi gospodarcze oraz komunikacyjne centrum Podhala. Liczy 33273 mieszkańców, a łączna powierzchnia miasta wynosi 51,07 km².

 W lokalizacji obowiązuje nieformalny podział na następujące osiedla: Osiedle Bereki, Osiedle Topolowe, Osiedle Suskiego, Osiedle Polana Szaflarska, Osiedle Buflak, Osiedle Nowe, Niwa, Osiedle Bór, Osiedle Na Skarpie, Osiedle J. Bednarskiego, Osiedle Gazdy, Kokoszków, Kowaniec, Osiedle Witosa, Osiedle Bohaterów Tobruku, Osiedle Tetmajera, Osiedle Konfederacji Tatrzańskiej, Osiedle Podmieścisko, Osiedle Szuflów, Osiedle Willowe, Osiedle Zadział, Osiedle Marfiana Góra, Osiedle Oleksówki, Osiedle Michała Rekuckiego i Osiedle Robów.

Dogodnie zlokalizowana miejscowość

Przez Nowy Targ przebiegają ważne szlaki komunikacyjne, w tym drogi krajowe: DK49 Nowy Targ-Białka Tatrzańska-Jurgów i DK47 Chabówka-Nowy Targ-Zakopane. Do kluczowych arterii zaliczają się także drogi wojewódzkie: DW969 Nowy Targ-Krościenko nad Dunajcem-Stary Sącz i DW957 Białka-Jabłonka-Nowy Targ.

W mieście funkcjonuje również 14 linii autobusów komunikacji miejskiej. Autobusem można dostać się nie tylko do poszczególnych części Nowego Targu, lecz także do okolicznych miejscowości, w tym Zakopanego, Bukowiny Tatrzańskiej, Krakowa, Czorsztyna, Krościenka nad Dunajcem czy Szczawnicy. W lokalizacji znajduje się pętla autobusowa Kowaniec, dworzec autobusowy oraz dworzec kolejowy. Pociągiem można dostać się bezpośrednio m.in. do Zakopanego i Krakowa. Najbliższe porty lotnicze znajdują się w Popradzie (około 50 km) i Balicach (około 80 km).

Klimat sprzyjający inwestycjom

W miejscowości swoje siedziby ma wiele firm, m.in. z branży usługowej, handlowej, obuwniczej, przemysłu skórzanego czy produkcji opakowań. Przedsiębiorcy mogą korzystać z udostępnianych przez miasto terenów inwestycyjnych Nowotarskiej Strefy Aktywności Gospodarczej przy ulicy Ludźmierskiej. Mają także możliwość ubiegania się o wsparcie w formie zwolnień podatkowych od nieruchomości. Pomoc jest udzielana w ramach Polskiej Strefy Inwestycji Krakowskiego Parku Technologicznego.

Mieszkania na sprzedaż w Nowym Targu

 Nowe mieszkania w Nowym Targu są znacznie tańsze niż w Zakopanem czy Krakowie, dlatego błyskawicznie znajdują nabywców. Na lokalnym rynku funkcjonuje wielu deweloperów, którzy w ostatnim czasie najczęściej budują mieszkania na sprzedaż w Nowym Targu na Polanie Szaflarskiej. Popularną lokalizacją dla nowych inwestycji jest również osiedle Bór. Lokale oferowane na rynku pierwotnym są najczęściej 2-pokojowe, a najpopularniejszy metraż wynosi 30-50 m². Dominuje kilkupiętrowa zabudowa wielorodzinna.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Nowym Targu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023