Apartamenty Grey

4 zdjęcia

Apartamenty Grey
Apartamenty Grey
Apartamenty Grey
Apartamenty Grey

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Grey dostępnych jest 37 ofert

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 37 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 69 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 380 000 do 546 000 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Grey to nasza nowa inwestycja w Nowym Targu zlokalizowana na osiedlu Bór. Budynek mieści w sobie 53 doskonale rozplanowane mieszkania o metrażu od 41 do 68 m2, które są zaprojektowane w sposób funkcjonalny i przestronny. Na parterze znajduje się lokal usługowy, a w garażu dostępne są komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe z możliwością wykupu.

Apartamentowiec Grey jest nowoczesnym budynkiem z windą, który zostanie starannie wykończony według najwyższych standardów. Doskonała lokalizacja gwarantuje dostęp do wszystkich usług publicznych oraz placówek edukacyjnych, kulturalnych, sportowych i handlowych. Będzie to idealne miejsce do zamieszkania dla osób, które cenią sobie komfort oraz nowatorskie rozwiązania. Ponadto jest to pewna inwestycja, na którą warto się zdecydować.

Inwestycja Apartamenty Grey znajduje się w Nowym Targu, ul. Osiedle Bór (3 km od centrum Nowego Targu), jest realizowana przez Royal Invest.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Grey w sprzedaży jest 37 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 69 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Royal Invest nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat nowotarski oddziela rejony wysokogórskie do pozostałej części województwa małopolskiego. Opisywana jednostka administracyjna na tle okolicznych powiatów wyróżnia się dużą powierzchnią (1475 km2) oraz liczbą ludności (ok. 188 000 osób). Jej stolicą jest trzydziestotysięczne miasto – Nowy Targ. Na terenie powiatu nowotarskiego znajdują się również dwa znacznie mniejsze miasta: Szczawnica (ok. 13 000 mieszkańców) oraz Rabka (ok. 6000 mieszkańców). Wspomniane miejscowości są stolicami gmin miejsko – wiejskich. Nowy Targ funkcjonuje natomiast jako samodzielna gmina miejska. W skład powiatu nowotarskiego wchodzi również jedenaście gmin wiejskich (Czarny Dunajec, Nowy Targ, Ochotnica Dolna, Raba Wyżna, Spytkowice, Szaflary, Czorsztyn, Jabłonka, Krościenko nad Dunajcem, Lipnica Wielka oraz Łapsze Niżne). Powiat nowotarski w obecnych granicach funkcjonuje od 1999 roku. Został on wyodrębniony w ramach ostatniej reformy administracyjnej kraju. Warto wiedzieć, że jednostka terytorialna o takiej samej nazwie istniała również w latach 1867 – 1975. „Pierwszy” powiat nowotarski został wyodrębniony po likwidacji galicyjskich cyrkułów. Wspomniana jednostka administracyjna liczyła sobie 832 km2. W roku 1879 na jej terenie żyło ponad 66 000 osób. Po utworzeniu II Rzeczpospolitej w okolicach Nowego Targu wyodrębniono znacznie większy powiat (powierzchnia 2069 km2). Liczba jego ludności wynosiła 132 000 (dane z 1931 r.). Warto nadmienić, że w skład „drugiego” powiatu nowotarskiego wchodziły również okolice Zakopanego i najwyższe partie Tatr. Przedwojenne granice powiatu nowotarskiego przetrwały do połowy lat 70-tych ubiegłego wieku. Wtedy miała miejsce przedostatnia reforma administracyjna kraju. Jednym z jej założeń była likwidacja wszystkich powiatów. Obecnie powiat nowotarski jest jednym z gorzej rozwiniętych obszarów województwa małopolskiego. Ważnym elementem lokalnej gospodarki nadal jest tradycyjne rolnictwo. Spore znaczenie dla opisywanego rejonu mają również wpływy z działalności turystycznej. Powiat nowotarski przyciąga wiele osób, które są zachwycone urokami Podhala, Spiszu, Orawy, Gorców oraz Pienin. Dla klientów, którzy są zainteresowani zamieszkaniem na terenie Podhala ciekawą ofertę mają małopolscy deweloperzy. Od pewnego czasu lokalizują oni niewielkie inwestycje w okolicach Nowego Targu. Atutem tamtejszych mieszkań i domów jest niski poziom ceny ofertowej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Grey?

Powiat nowotarski jest położony w dość dużej odległości od stolicy województwa małopolskiego. Osoby podróżujące z Nowego Targu do Krakowa muszą pokonać 83 kilometry. Jedna z najkrótszych tras wiedzie wzdłuż drogi S7. Korzystają z niej również publiczni oraz prywatni przewoźnicy. Warto nadmienić, że mieszkańcy Nowego Targu dysponują bezpośrednim połączeniem kolejowym do Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Grey mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Grey znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Bór.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Grey znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Grey znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 4 w odległości 130 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Nowym Targu w odległości 180 m, II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Grey składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się E.Leclerc, w odległości 350 m znajduje się Makro.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Grey w odległości 40 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.01.2023
Data aktualizacji: 23.01.2023

Inwestycje w pobliżu w Nowym Targu

Oferty w Nowym Targu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: