+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Świderska
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Świderska- niezwykłe miejsce na mapie Łukowa Apartamenty Świderska to kameralna inwestycja składająca się z dwóch budynków o nowoczesnej i wysmakowanej architekturze z najwyższej klasy wykończeniem. Nowoczesna bryła oraz utrzymana w stonowanej kolorystyce elewacja komponują się z otoczeniem. Cały projekt składa się z 88 mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki

  Apartamenty Świderska

  od 4 500 /m2
  ul. Świderska 58 , Łuków(25.3 km od Siedlec)
  WRI- Deweloper
 • Zagrodowa - etap C
  Oferta archiwalna
  Zespół budynków mieszkalnych o nowoczesnej formie w rejonie kościoła św. Brata Alberta i tzw. małej obwodnicy Łukowa. Zespół składa się z jednoklatkowych, sześciokondygnacyjnych budynków wyposażonych w windę. Część „C” obejmuje obiekt liczący 36 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 44 m² do 67 m², miejsca postojowe w garażu podziemnym, zewnętrzne miejsca postojowe oraz komórki

  Zagrodowa - etap C

  od 4 600 /m2
  ul. Zagrodowa , Łuków(25 km od Siedlec)
  Elbud
 • Zagrodowa - etap B
  Oferta archiwalna
  Inwestycja „Zagrodowa” to zespół budynków mieszkalnych o nowoczesnej formie w rejonie kościoła św. Brata Alberta i tzw. małej obwodnicy Łukowa. Zespół składa się z jednoklatkowych, sześciokondygnacyjnych budynków wyposażonych w windę. Część „B” obejmuje obiekt liczący 36 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 44 m² do 67 m², miejsca postojowe w garażu podziemnym, zewnętrzne miejsca postojowe

  Zagrodowa - etap B

  od 4 600 /m2
  ul. Zagrodowa , Łuków(25 km od Siedlec)
  Elbud
 • Inwestycja w Łukowie
  Oferta archiwalna
  W  trakcie  realizacji  jest  nieduże,  kameralne  osiedle  mieszkaniowe  przy ulicy  Zbożowej 7  w  Łukowie. Osiedle   składać   się  będzie z  czterech  trzypiętrowych  budynków wielorodzinnych  o ciekawej  architekturze  i   ładnej kolorystyce, oznaczonych numerami A, B, C  i  D.Dwa  pierwsze budynki  zostały  już  przekazane do użytkowania -  budynek „B”  w  roku 2008,  budynek  „A” w

  Inwestycja w Łukowie

  Ul. Zbożowa 7 , Łuków(23.6 km od Siedlec)
  M3 PBM Zdzisław i Leszek Skorupka

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Łukowie

 Łuków to miasto położone na Równinie Łukowskiej w województwie lubelskim, niespełna 30 km od Siedlec i 100 km od Lublina. Część terenu stanowią rezerwat przyrody i obszary chronionego krajobrazu. Dzięki dogodnej lokalizacji i stosunkowo niskim cenom nowych mieszkań, Łuków cieszy się rosnącą popularnością. Jak wygląda tutejszy rynek nieruchomości? Gdzie szukać nowych inwestycji?

W Łukowie występuje podział na osiedla bloków mieszkalnych, m.in. os. Chącińskiego, Klimeckiego, Unitów Podlaskich, czy Sienkiewicza. Są to starsze osiedla, dominują na nich bloki czteropiętrowe z tzw. wielkiej płyty.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Łukowie budowane są w okolicy Al. Kaczorowskiego, a inwestycje realizowane są przez trzech deweloperów. Dobra lokalizacja nowych inwestycji (w pobliżu Miejskiej Obwodnicy) gwarantuje bezproblemowy dostęp do miejskiej infrastruktury.

Dobre skomunikowanie miejscowości

Lokalizacja jest uznawana za ważny węzeł drogowy i kolejowy. Przez miasto przebiegają drogi krajowe – DK76 i DK63 oraz drogi wojewódzkie – DW808, DW807 i DW806. Ważnymi arteriami komunikacyjnymi są również ul. Warszawska, Międzyrzecka, Piłsudskiego, Wyszyńskiego i Al. Kościuszki. W miejscowości funkcjonuje również Obwodnica Śródmieścia, Mała Obwodnica Łukowa oraz liczne ronda.

Mieszkańcy mogą korzystać z autobusowych połączeń komunikacji miejskiej linii Ł1, Ł2 i Ł3. Przystanki znajdują się m.in. przy ul. Konarskiego, Partyzantów, Rogalińskiego, Warszawskiej, Piłsudskiego i Wereszczakówny. Do ich dyspozycji są również połączenia kolejowe, w tym do Warszawy, Terespolu, Skierniewic, Radomia i Lublina.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Łukowie

Nowe mieszkania w Łukowie nie są budowane zbyt często – w ostatnich latach deweloperzy realizują inwestycje m.in. przy ul. Zbożowej, Zagrodowej i Świderskiej. Dominuje tam 5-7 kondygnacyjna zabudowa wielorodzinna. Największą popularnością cieszą się lokale 2-pokojowe o metrażu około 40-70 m², które błyskawicznie znajdują nabywców. Nowe inwestycje deweloperskie w Łukowie powstają wg aktualnych standardów i trendów – z zachowaniem nowoczesnych udogodnień, rozwiązań technologicznych, takich jak podziemne garaże, windy. Osiedla nierzadko są ogrodzone i zabezpieczone domofonem.

Łuków – ceny mieszkań

Ceny mieszkań w Łukowie są niższe od nieruchomości w pobliskich Siedlcach; w podobnej cenie można nabyć lokal o większym metrażu, przy jednoczesnym zachowaniu standardu budynku.

Koszt zakupu nowego mieszkania w powiecie łukowskim jest wyraźnie niższy od mediany dla całego województwa lubelskiego, dlatego nowo powstające inwestycje deweloperskie cieszą się dużym zainteresowaniem.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Do największych zalet mieszkania w Łukowie można zaliczyć dobre skomunikowanie oraz rozwiniętą infrastrukturę społeczną.

Mieszkańcy mogą korzystać m.in. z licznych placówek edukacyjnych, szpitala, pogotowia ratunkowego, przychodni, aptek i gabinetów lekarskich. Do ich dyspozycji są również atrakcyjne tereny rekreacyjne, baseny, boiska, skatepark czy siłownie zewnętrzne. Miasto wyróżnia się także bogatą ofertą sklepów i centrów handlowych

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Łukowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: