Apartamenty Świderska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWRI- Deweloper

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Apartamenty Świderska

Apartamenty Świderska- niezwykłe miejsce na mapie ŁukowaApartamenty Świderska to kameralna inwestycja składająca się z dwóch budynków o nowoczesnej i wysmakowanej architekturze z najwyższej klasy wykończeniem. Nowoczesna bryła oraz utrzymana w stonowanej kolorystyce elewacja komponują się z otoczeniem.Cały projekt składa się z 88 mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne oraz kondygnację podziemną, gdzie zlokalizowanych jest łącznie 76 boksów lokatorskich. Każde z mieszkań znajdujące się na piętrze posiada balkon ze szklaną balustradą, natomiast mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają przestronne ogródki. Wszystkie mieszkania zostały starannie zaprojektowane, chcąc zapewnić komfort przyszłym mieszkańcom. Na terenie ogrodzonego osiedla zabezpieczonego systemem domofonowym dostępny jest plac zabaw oraz 88 naziemnych miejsc postojowych.Apartamenty Świderska to osiedle zaprojektowane z myślą o potrzebach tych, którzy cenią wysoką jakość i standardy, wygodę i spokój.Planowany termin realizacji:ETAP A - 44 mieszkania - rozpoczęcie: październik 2020r. zakończenie wrzesień 2022 r.ETAP B - 44 mieszkania - rozpoczęcie: marzec 2021r. zakończenie październik 2022 r.

Inwestycja Apartamenty Świderska znajduje się w Łukowie, ul. Świderska 58 (25.3 km od Siedlec), jest realizowana przez dewelopera WRI- Deweloper.

Inwestycja Apartamenty Świderska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 88 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Świderska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 42 do 57 metrów kwadratowych w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper WRI- Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (88 miejsc)

W inwestycji znajduje się 76 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 88 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (76).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (88 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Świderska

Apartamenty Świderska powstają w najprężniej rozwijającej się części Łukowa przy ul. Świderskiej. Lokalizacja inwestycji w niedalekiej odległości Miejskiej Obwodnicy pozwala w pełni cieszyć się miejską infrastrukturą.

Łuków to miasto położone w województwie lubelskim. To największy ośrodek miejski między Lublinem, Siedlcami, Puławami a Białą Podlaską. Leży w zachodniej części Równiny Łukowskiej, będącej częścią Niziny Południowopodlaskiej. Powierzchnia miasta wynosi 35, 75 km2 i zamieszkuje ją ok. 30 tysięcy mieszkańców. Na terenie miasta funkcjonuje m.in. Miejska Biblioteka Publiczna, Chór, Studio Tańca oraz Państwowa Szkoła Muzyczna. Główną atrakcją turystyczną znajdującą się w pobliżu jest Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej, gdzie się urodził polski noblista. Nieopodal znajduje się także Park Mużakowski oraz Geopark Łuk Mużakowa.

Komunikacja

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe oraz trzy wojewódzkie. Droga krajowa nr 63 przebiega przez takie miasta, jak Perły Węgorzewo, Giżycko, Pisz, Łomża, Sokołów Podlaski oraz Siedlce. Droga krajowa nr 72 biegnie przez wieś Wilga, Garwolin oraz Stoczek Łukowski. Jeśli chodzi o drogę wojewódzką nr 806, znajduje się ona na trasie Łuków - Międzyrzec Podlaski, droga nr 807 zapewnia dojazd do Maciejowic (przez Żelechów), a droga wojewódzka nr 808 łączy Łuków z miastem Kock. Funkcjonuje także PKS Łuków, zapewniający połączenia z Warszawą, Siedlcami, Radzyniem Podlaskim, Garwolinem, Lubartowem oraz Lublinem. W Łukowie znajduje się również transport kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Świderska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Świderska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowakowskiego 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Świderska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Groszek, w odległości 410 m znajduje się Piekarnia "Żabczyńscy", w odległości 420 m znajduje się Piekarnia "Kotuń".

Data publikacji: 26.08.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie