+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Skórzewo, powiat poznański

24 oferty w 1 inwestycji

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Komfortia IV
  4 kw. 2024
  Inspiracją do powstania osiedla Komfortia IV były potrzeby naszych klientów. Ustawne i przestronne mieszkania o optymalnym metrażu, poczucie komfortu i intymności oraz doskonała lokalizacja w dynamicznie rozwijającym się Skórzewie to główne atuty naszej inwestycji. Osiedle Komfortia IV to sześć powtarzalnych, dwukondygnacyjnych szeregów z mieszkaniami o powierzchni 41 m2 lub 49 m2 oraz z

  Komfortia IV

  ul. Fryderyka Chopina , Skórzewo, poznański(2 km od Poznania)
  Twoje M

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Domy w Skórzewie
  Oferta archiwalna
  Polecamy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne domy bliźniacze położone na pograniczu Skórzewa i Wysogotowa na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Domy położony jest na cichej, spokojnej ulicy, 200 metrów od strumyka Skórzyna, w odległości ok. kilometra od lasku Marcelińskiego. Osiedle domów składać się będzie z około 40 segmentów. Większość budynków jest już oddana do użytkowania i zamieszkała.

  Domy w Skórzewie

  od 4 760 zł/m2
  ul. Przedwiośnie , Skórzewo, poznański(0.7 km od Poznania)
  Witkowski Nieruchomości
 • Nowoczesna Villa Skórzewo II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nowoczesna Villa w Skórzewie idealnie łączy wygodę, jakość, świetną lokalizację i atrakcyjną cenę, kompleks ten obejmuje 58 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Zaletami naszej inwestycji są bliskość szkół, przedszkoli oraz sklepów, dobra komunikacja miejska, a także szybki dojazd do Poznania jak też dojazd do autostrady A2. Budynki występują w 7 wariantach

  Nowoczesna Villa Skórzewo II

  od 6 300 zł/m2
  ul. Serdeczna , Skórzewo, poznański(2.1 km od Poznania)
  Invest Complex
 • Nowoczesna Villa Skórzewo
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nowoczesna Villa w Skórzewie idealnie łączy wygodę, jakość, świetną lokalizację i atrakcyjną cenę, kompleks ten obejmuje 58 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. Zaletami naszej inwestycji są bliskość szkół, przedszkoli oraz sklepów, dobra komunikacja miejska, a także szybki dojazd do Poznania jak też dojazd do autostrady A2. Budynki występują w 7 wariantach

  Nowoczesna Villa Skórzewo

  od 5 136 zł/m2
  ul. Serdeczna , Skórzewo, poznański(2.1 km od Poznania)
  Invest Complex
 • Inwestycja przy ul. Rzemieślniczej
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Rzemieślniczej 9 i 11 zaprojektowano zespół ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej. Wszystkie mieszkania posiadają na parterze pokój dzienny, aneks kuchenny i wc. Lokale 9, 9A, 11 i 11A posiadają na parterze garaż wbudowany w bryłę budynku, do pozostałych lokali przynależeć będą miejsca parkingowe. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia miejsca

  Inwestycja przy ul. Rzemieślniczej

  ul. Rzemieślnicza 9 , Plewiska, poznański(1 km od Poznania)
  Auto Martex F.H.U. Import - Export Marek Zehner

Nowe domy w Skórzewie w powiecie poznańskim

Skórzewo to wieś znajdująca się w województwie wielkopolskim, w granicach powiatu poznańskiego i gminy Dopiewo. W ostatnich latach liczba mieszkańców szybko się powiększa i według danych GUS z 2021 roku wynosi obecnie 9565. Miejscowość graniczy z Poznaniem – jest oddalona od centrum o około 11 km.

Komunikacja w miejscowości

Lokalizacja jest dobrze skomunikowana, co stanowi zasługę bliskiej odległości od stolicy Wielkopolski i tras szybkiego ruchu. W niedalekiej odległości od wsi przebiega autostrada A2, drogi ekspresowe S5 i S11, a także wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania. Ważnymi arteriami są również droga krajowa nr 92, droga wojewódzka nr 307 oraz główne ulice: Poznańska, Kolejowa, Bukowska, Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Złotowska i Kozierowskiego. Ruch samochodowy usprawni powstający wiadukt na granicy Plewisk i Skórzewa, który rozwiąże problem częstych zatorów drogowych.

Mieszkańcy wsi mogą także korzystać z połączeń autobusowych ZTM linii 727 i 729, które umożliwiają dojazd do sąsiednich miejscowości, w tym Dąbrówki, Dąbrowy i Palędzia. W lokalizacji kursują również prywatni przewoźnicy. Atutem miejscowości jest niedaleka odległość od portu lotniczego Poznań-Ławica, który znajduje się w odległości około 4 km.

Lokalny klimat biznesowy

W pobliżu najważniejszych arterii swoje siedziby ma wiele firm, głównie z branży logistycznej, kurierskiej i spedycyjnej. Inwestorzy budują tutaj hale magazynowo-produkcyjne, korzystając z oferowanych na sprzedaż terenów inwestycyjnych przeznaczonych pod działalność gospodarczą. Niedawno gmina Dopiewo ogłosiła przetarg na zakup działek o powierzchni 2572² m i 2272 m².

Domy na sprzedaż w Skórzewie

Na lokalnym rynku realizowanych jest wiele inwestycji deweloperskich, co ma związek m.in. z niskimi cenami zakupu w pełni uzbrojonych działek – w prąd, przyłącze gazowe, światłowody i sieć wodno-kanalizacyjną.

Nowe domy w Skórzewie najczęściej powstają w jednorodzinnej zabudowie szeregowej. Są to głównie budynki parterowe i dwukondygnacyjne. Najpopularniejszy metraż wynosi około 80-100 m². W ostatnich latach w Skórzewie domy szeregowe na sprzedaż zostały wybudowane przez deweloperów m.in. przy ulicach Grafitowej, Cytrynowej, Serdecznej i Koleżeńskiej.

Komfortowe miejsce do życia pod Poznaniem

Gmina Dopiewo szybko się rozwija, ponieważ jej władze inwestują w rozwój lokalnej infrastruktury. Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty handlowo-usługowej, w tym sklepów, marketów, restauracji, salonów kosmetycznych, fryzjerów, szkół podstawowych i przedszkoli. Do ich dyspozycji są również strefy rekreacyjne, siłownie i obiekty sportowe.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Skórzewie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

Domy na sprzedaż w Skórzewie

W Skórzewie dostępne są 24 oferty nowych domów znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Wśród inwestycji deweloperskich w Skórzewie dostępne są oferty domów na sprzedaż o powierzchniach od 69 do 69 m². W tym:

 • domy czteropokojowe - 24 domy

Domy na sprzedaż w Skórzewie powstają:

 • w zabudowie szeregowej - 24 domy

Ile kosztuje nowy dom w Skórzewie?

Najtańszy nowy dom w Skórzewie dostępny w sprzedaży kosztuje 556 994 zł.

Aktualnie w inwestycjach w Skórzewie nie obowiązują oferty specjalne na domy.

Skórzewo - domy gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Skórzewie nie ma domów oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji domów do użytkowania to koniec IV kwartału 2024.

Domy w Skórzewie - udogodnienia

Najwięcej nowych domów w Skórzewie oferuje Twoje M.

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania? Poznaj ofertę nowych mieszkań w Skórzewie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: