Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Słoneczny Gródek
  Oferta archiwalna
  Lemon Resort Spa to wyjątkowy ośrodek położony na brzegu Jeziora Rożnowskiego, w Gródku nad Dunajcem, usytuowany na malowniczym półwyspie o powierzchni około 4,5 hektara, z liczącą ponad 550 metrów linią brzegową.Każda pora roku intryguje tu niezliczoną ilością kolorów, odbijających się w tafli Jeziora, nad którą króluje Małpia Wyspa. Dopełnieniem tego naturalnego piękna są atrakcje, jakie oferuje sam Resort. Znajdziecie tu Państwo przeszklony basen i jacuzzi z pięknym widokiem na Jezioro, strefę saun, tężnię solankową, siłownię, kręgielnię, salę do squash'a oraz oryginalne balijskie Manāw Spa. Komfortowy wypoczynek zapewniają znajdujące się na terenie ośrodka prywatne plaże, boiska sportowe, przystań jachtowa, bowling, sala gier, plac zabaw dla dzieci, recepcja, kawiarnia, drink bar i mini sklep. Teren jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę. Na terenie Resortu znajduje się wypożyczalnia rowerów i sprzętu pływającego. W zimie ski-bus dowozi amatorów białego szaleństwa do pobliskich stoków narciarskich.Dużym uznaniem cieszy się restauracja Lemon, w której przygotowywane są - z wykorzystaniem najlepszych produktów lokalnych - potrawy kuchni międzynarodowej oraz regionalnej. Duży taras i przeszklone ściany gwarantują ucztę nie tylko dla podniebienia - goście mają możliwość podziwiania z tego miejsca całej okolicy.Tuż przy północnej plaży Resortu powstały cztery wolnostojące domy, z tarasami rozciągającymi się nad taflą wody. Otoczenie naturalnej zieleni oraz lokalizacja w najbardziej spokojnej części półwyspu gwarantują wypoczynek na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu ostatnie dwa domy o powierzchni 84 m2 z 47 metrowym tarasem, każdy w cenie 940 000 zł.By przekonać się o tym, co tak naprawdę kryje się pod hasłem "Lemon Resort Spa" - musisz tu przyjechać. Połączenie przepychu wspaniałej przyrody z subtelnie wkomponowaną, nowoczesną architekturą przesądza o bezsprzecznym uroku tego miejsca. Możesz jedynie ulec czarowi, gdy z filiżanką kawy zagłębisz się w zieloną ciszę, już nie będziesz chciał stąd wracać.To właśnie jest miłość od pierwszego zachodu słońca.

  Słoneczny Gródek

  ul. Gródek Nad Dunajcem , Gródek Nad Dunajcem, nowosądecki(29.7 km od Tarnowa)
  Nokturn Deweloper

Informacje o powiecie nowosądeckim

W powiecie nowosądeckim dostępnych jest 14 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie nowosądeckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 20 do 51 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (13 mieszkań).
 • 3-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie nowosądeckim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie nowosądeckim kosztuje 443 616 zł.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: