Słoneczny Gródek

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Gródek Nad Dunajcem, oferowane bezpośrednio przez Nokturn Deweloper

nowosądecki, Gródek Nad Dunajcem, ul. Gródek Nad Dunajcem

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Słoneczny Gródek

19 zdjęć

Słoneczny Gródek
Słoneczny Gródek
Słoneczny Gródek
Słoneczny Gródek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Lemon Resort Spa to wyjątkowy ośrodek położony na brzegu Jeziora Rożnowskiego, w Gródku nad Dunajcem, usytuowany na malowniczym półwyspie o powierzchni około 4,5 hektara, z liczącą ponad 550 metrów linią brzegową.

Każda pora roku intryguje tu niezliczoną ilością kolorów, odbijających się w tafli Jeziora, nad którą króluje Małpia Wyspa. Dopełnieniem tego naturalnego piękna są atrakcje, jakie oferuje sam Resort. Znajdziecie tu Państwo przeszklony basen i jacuzzi z pięknym widokiem na Jezioro, strefę saun, tężnię solankową, siłownię, kręgielnię, salę do squash'a oraz oryginalne balijskie Manāw Spa. Komfortowy wypoczynek zapewniają znajdujące się na terenie ośrodka prywatne plaże, boiska sportowe, przystań jachtowa, bowling, sala gier, plac zabaw dla dzieci, recepcja, kawiarnia, drink bar i mini sklep. Teren jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę. Na terenie Resortu znajduje się wypożyczalnia rowerów i sprzętu pływającego. W zimie ski-bus dowozi amatorów białego szaleństwa do pobliskich stoków narciarskich.

Dużym uznaniem cieszy się restauracja Lemon, w której przygotowywane są - z wykorzystaniem najlepszych produktów lokalnych - potrawy kuchni międzynarodowej oraz regionalnej. Duży taras i przeszklone ściany gwarantują ucztę nie tylko dla podniebienia - goście mają możliwość podziwiania z tego miejsca całej okolicy.

Tuż przy północnej plaży Resortu powstały cztery wolnostojące domy, z tarasami rozciągającymi się nad taflą wody. Otoczenie naturalnej zieleni oraz lokalizacja w najbardziej spokojnej części półwyspu gwarantują wypoczynek na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu ostatnie dwa domy o powierzchni 84 m2 z 47 metrowym tarasem, każdy w cenie 940 000 zł.

By przekonać się o tym, co tak naprawdę kryje się pod hasłem "Lemon Resort Spa" - musisz tu przyjechać. Połączenie przepychu wspaniałej przyrody z subtelnie wkomponowaną, nowoczesną architekturą przesądza o bezsprzecznym uroku tego miejsca. Możesz jedynie ulec czarowi, gdy z filiżanką kawy zagłębisz się w zieloną ciszę, już nie będziesz chciał stąd wracać.

To właśnie jest miłość od pierwszego zachodu słońca.

Inwestycja Słoneczny Gródek znajduje się w Gródku Nad Dunajcem, ul. Gródek Nad Dunajcem (29.7 km od Tarnowa), została zrealizowana przez Nokturn Deweloper.

Inwestycja Słoneczny Gródek została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Słoneczny Gródek nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nokturn Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 8 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Powiat nowosądecki to duża jednostka administracyjna (1550 km2), której południowa granica oddziela Polskę od Republiki Słowackiej. Opisywany obszar jest umiejscowiony w południowo – wschodniej części województwa małopolskiego. Siedziba władz powiatu nowosądeckiego to Nowy Sącz. Warto nadmienić, że wspomniane miasto jest samodzielną jednostką administracyjną (podobnie jak Kraków). Dlatego nie wchodzi ono w skład powiatu nowosądeckiego. Na terenie opisywanego powiatu znajduje się pięć miast, które są znacznie mniejsze od Nowego Sącza. Mowa o Grybowie (ok. 6300 mieszkańców), Krynicy Zdroju (ok. 11 400 mieszkańców), Muszynie (ok. 5100 mieszkańców), Piwnicznej Zdroju (ok. 6000 mieszkańców) oraz Starym Sączu (ok. 9100 mieszkańców). Cztery wymienione ośrodki miejskie są centralnymi punktami gmin. Status osobnej gminy miejskiej posiada tylko Grybów. W skład powiatu nowosądeckiego wchodzi również jedenaście gmin wiejskich (Chełmiec, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Kamionka Wielka, Nawojowa, Podegrodzie, Rytro, Korzenna, Łabowa, Łącko oraz Łososina Dolna). We wszystkich miejscowościach powiatu nowosądeckiego obecnie mieszka 208 000 osób. Powiat nowosądecki został utworzony na mocy ostatniej reformy administracyjnej (1999 r.). Warto jednak pamiętać, że jednostka administracyjna o identycznej nazwie istniała ponad 130 lat wcześniej. Wyodrębniono ją w ramach galicyjskiej reformy samorządowej (1867 r.). Ówczesny powiat nowosądecki był dwukrotnie mniejszy od obecnego (772 km2). Na jego terenie w 1879 roku mieszkało 92 500 osób. Powiat nowosądecki o nieco większej powierzchni (1572 km2) funkcjonował również w czasach II Rzeczpospolitej i PRL-u. Został on zlikwidowany w ramach przedostatniej reformy administracyjnej kraju (1975 r.). Obecnie powiat nowosądecki jest jednym ze słabiej rozwiniętych obszarów województwa małopolskiego. W lokalnej strukturze gospodarczej sporą rolę odgrywa nieefektywne rolnictwo. Problemem jest także wysoka stopa bezrobocia. W przypadku omawianego powiatu można zauważyć terytorialne zróżnicowanie stopnia rozwoju gospodarczego. Znacznie lepiej prosperują gminy znajdujące się w pobliżu Nowego Sącza. To osiemdziesięciotysięczne miasto pełni ważną rolę jako lokalny rynek pracy. Na jego terenie funkcjonuje kilka przedsiębiorstw, które zatrudniają więcej niż 500 osób. W Nowym Sączu działa też kilka firm deweloperskich. Wspomniane przedsiębiorstwa niekiedy decydują się na budowanie kolejnych mieszkań i domów w podmiejskich gminach.

Komunikacja

Powiat nowosądecki znajduje się w dużej odległości od Krakowa. Drogowy dystans pomiędzy Stolicą Małopolski i Nowym Sączem wynosi 106 kilometrów. Taka odległość bardzo utrudnia codzienne dojazdy do Krakowa. Najkrótsza trasa z Nowego Sącza do Krakowa wiedzie wzdłuż drogi krajowej numer 75 i autostrady numer 4. Osoby dojeżdżające z Nowego Sącza do Krakowa mogą skorzystać również z bezpośredniego połączenia kolejowego.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczny Gródek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczny Gródek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Słoneczny Gródek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gródek nad Dunajcem.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczny Gródek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Gródek znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Bajkowa Kraina" - Zespół Szkół w Gródku nad Dunajcem w odległości 340 m, Zespół Szkół w Gródku nad Dunajcem w odległości 340 m, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Gródku nad Dunajcem w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczny Gródek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Delikatesy CENTRUM.

Data publikacji: 08.05.2015
Data aktualizacji: 04.03.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: