Czarny Las

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezŻelazny - mieszkania

Ceny od: 5 023 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Czarny Las dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
dom parterowy w Czarnym Lesie
4
127,4 m²
800 m2
640 000 zł5 023 zł/m²

Opis Inwestycji

Do zaoferowania posiadamy piękny dom parterowy w Czarnym Lesie.Działka usytuowana jest w okolicy urokliwego osiedla Villa Czarny Las.Idealne miejsce do życia w ciszy i spokoju, obok las.Dojazd do posesji oświetloną drogą z kostki brukowej.Do budynku dołączone wszystkie media tj.:KanalizacjaGazTelefonInternetPowierzchnia 127m2Powierzchnia działki 800m2Dom składa się z:salonu 26,5m23 sypialni 12,3m2, 12,1m2 oraz 10,5m2kuchni 9,7m22 łazienek 5m2 oraz 3,4m2kotłowni z pralnią 9,7m2korytarza 10,1m2holu 3,7m2sieni 4m2spiżarki 2,4m2 igarażu 17,8m2Planowane zakończenie budowy połowa 2021r.Istnieje możliwość zakończenia budowy nawet w 2020r.Dom sprzedawany jest z fakturą Vat, dlatego kupujący zwolniony jest z podatku PCC 2Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do kontaktu.

Inwestycja Czarny Las znajduje się w Czarnym Lesie, ul. Kalinowa (22.5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Żelazny - mieszkania.

Inwestycja Czarny Las jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Czarny Las pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 127 metrów kwadratowych w cenie od 640 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 127 m2 w cenie od 640 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Żelazny - mieszkania przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Budynek w stanie deweloperskim wykonany z bardzo dobrych materiałów: murowany z bloczka gazobetonowego ocieplony 15cm styropianem grafitowym tynk zewnętrzny silikonowy okna trzyszybowe firmy Salamander drzwi wejściowe firmy WIKĘD tynki gipsowe wylewki instalacje elektryczne, hydrauliczne, telefoniczne, tv przyłącza wod-kan, elektryczne, gazowe ogrodzenie z siatki panelowej wyłaz na strych ocieplenie podłogi 20cm styropianu ocieplenie stropu 25cm wełny mineralnej Dom bardzo ciepły przystosowany do ogrzewania gazowego
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, klub fitness, korty tenisowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, własna kotłownia, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu dom wolnostojący.
Powierzchnie domów: 127 m2.
Powierzchnie działek: 800 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 640 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 023 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Czarny Las

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czarny Las mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Czarny Las znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czarny Las Magnoliowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czarny Las znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Mali Artyści" w odległości 390 m.

Data publikacji: 09.04.2020

Data aktualizacji: 13.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie