Apartamenty Zdrojowa 5

Mieszkania na sprzedaż ul Zdrojowa, oferowane bezpośrednio przez Zdrojowa 5

kamieński, Międzyzdroje, ul Zdrojowa 5

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 622 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Zdrojowa 5

14 zdjęć

Apartamenty Zdrojowa 5
Apartamenty Zdrojowa 5
Apartamenty Zdrojowa 5
Apartamenty Zdrojowa 5

Najbliższe inwestycje

 • Villa Książąt Pomorskich
  od: 15 375 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Baltic Infinity
  od: 15 200 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Baltic Luxury Residence
  od: 14 000 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Apartamenty Zdrojowa 5 logo

Zamieszkaj w klimacie uznanego uzdrowiska I doświadczaj uroków pobliskiego Parku Zdrojowego , Promenady Gwiazd , plaży i molo. Wyjątkowa lokalizacja , idealne miejsce do wypoczynku , oaza ciszy i spokoju .W tym niepowtarzalnym , odtworzonym z pietyzmem przedwojennym kameralnym obiekcie znajduje się 15 wyjątkowych apartamentów w stanie developerskim – każdy z możliwością nabycia miejsca garażowego lub parkingowego. Prestiżowy projekt Skierowany do osób, które chciałyby w pełni korzystać z uroków nadmorskiej miejscowości. Międzyzdroje uznawane są za jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wzdłuż polskiego wybrzeża. Lokalizacja miejscowości pozwala na sprawny dojazd z odległych zakątków południowo – zachodniej Polski (droga S3). Miasto oddzielone jest od Zatoki Pomorskiej szeroką, piaszczystą plażą ze stromym, klifowym brzegiem, otoczone lasami głównej atrakcji przyrodniczej – Wolińskiego Parku Narodowego. W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się piaszczysta plaża oraz charakterystyczne molo, które wychodzi w głąb morza (długość 395 m – najdłuższe betonowe molo w Polsce). Ze względu na szczególny mikroklimat oraz bogate w jod powietrze, Międzyzdroje są miejscowością uzdrowiskową.

Inwestycja Apartamenty Zdrojowa 5 znajduje się w Międzyzdrojach, ul Zdrojowa 5 (44.4 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Zdrojowa 5.

Inwestycja Apartamenty Zdrojowa 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 15 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zdrojowa 5 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 25 do 59 metrów kwadratowych w cenie od 13 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Zdrojowa 5 przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, morze, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Powierzchnia miasta to ok. 4,0 km2, a mieszka tu ok. 5400 osób. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się dwa zakłady opieki zdrowotne. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

Komunikacja

Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65. Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102. Za połączenia komunikacyjne w Międzyzdrojach odpowiadają autobusy PKS i pociągi PKP, które zatrzymują się tu na dwóch stacjach kolejowych. Ofertę transportową wzbogacają trzy firmy oferujące przewozy pasażerskie. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Ok. 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zdrojowa 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Apartamenty Zdrojowa 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Zdrojowa 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zdrojowa 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 210 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 210 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zdrojowa 5 w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.03.2020
Data aktualizacji: 30.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: