Osiedle Tytusa

Oferta archiwalna

policki, Mierzyn, ul. Tytusa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Tytusa

5 zdjęć

Osiedle Tytusa
Osiedle Tytusa
Osiedle Tytusa
Osiedle Tytusa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

PołożenieProjektowany zespół domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej jest kolejnym etapem realizacji Osiedla Tytusa zlokalizowanego w graniczącej z miastem, podszczecińskiej miejscowości Mierzyn, rozciągającej się wzdłuż trasy wiodącej do Lubieszyna. Niespełna kilka minut jazdy samochodem (lub rowerem) dzieli ul. Tytusa od C.H. STER (REAL – Castorama) przy ul. Ku Słońcu. Znajdujące się na zachodnim krańcu Mierzyna ulice Tytusa i Kokosowa są jednak oazą ciszy i spokoju. Oddzielone od centrum handlowego całym Mierzynem, od ul. Lubieszyńskiej czterystumetrowym dojazdem, jest miejsce lokalizacji typowej enklawy zabudowy jednorodzinnej. Przyjazny, kameralny klimat istniejących domów jednorodzinnych oraz zespołów mieszkaniowych, jak chociażby usytuowanego przy ul. Tytusa, osiedla Zielone Wzgórze, uzupełnia urozmaicony, pagórkowaty krajobraz i nieodległe sąsiedztwo lasu. Jest to wspaniałe miejsce nie tylko do zamieszkania, lecz również ciekawa okolica zachęcająca do aktywnych form rekreacji.KomunikacjaUlica Tytusa łączy się bezpośrednio z ul. Lubieszyńską, będącą fragmentem drogi krajowej nr 116. Ulica Topolowa łączy Mierzyn z zachodnimi dzielnicami Szczecina. Komunikację publiczną tworzą autobusy PKS-u, oraz kończące trasę w sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego STER dwa autobusy linii miejskich i linia tramwajowa nr 8.

Inwestycja Osiedle Tytusa znajduje się w Mierzynie, ul. Tytusa null (0.8 km od Szczecina), została zrealizowana przez ZBU Andrzej Wąsowicz.

Inwestycja Osiedle Tytusa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tytusa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ZBU Andrzej Wąsowicz przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Powiat policki położony jest w woj. zachodniopomorskim, na Równinie Wkrzańskiej i Wzniesieniach Szczecińskich. Jego obszar wynosi 665,33 km2 i zamieszkiwany jest przez 70 380 osób. Składają się na niego cztery gminy. Stolicą powiatu jest jedyne miasto - Police. Południową i wschodnią granicą regionu biegnie Odra, od zachodu granicę stanowią Niemcy, a od północy jest to Zalew Szczeciński. Dominuje tu zabudowa wiejska, a bardziej zróżnicowanym typem zabudowy wyróżniają się Police, które wkrótce czeka modernizacja centrum. W powiecie działa ok. 50 szkół różnego szczebla. O zdrowie mieszkańców dbają lekarze z dwóch szpitali i ponad 30 przychodni. Znajduje się tu ok. 20 aptek. O organizację czasu wolnego w regionie dba 21 placówek kulturalnych. Dzięki ponad 20 organizacjom sportowym, można uprawiać różne dyscypliny sportowe. Na terenie powiatu wyznaczone są szlaki turystyczne, w tym 4,5-kilometrowa trasa rekreacyjna w Puszczy Wkrzańskiej. Powiat przecina autostrada A6 oraz dwie drogi krajowe i dwie trasy wojewódzkie. Daje to dobre połączenia z resztą kraju oraz z Niemcami. Rozwinięty jest tu też transport wodny. Dociera tu szczecińska komunikacja miejska.

Komunikacja

Przez południową część powiatu polickiego biegnie autostrada A6 prowadząca do granicy z Niemcami. Przez region przechodzą też drogi krajowe nr 10 i 31 oraz drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Znajduje się tu 6 portów wodnych. Na teren powiatu dociera szczecińska komunikacja miejska. Kursują tu także linie PKS i PKP łączące region ze Szczecinem.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Tytusa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tytusa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle Tytusa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mierzyn Wspólna nż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Tytusa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tytusa znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akademia Wszehstronnego Rozowju Rekin w Krawacie w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Tytusa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Netto.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Mierzynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: