Apartamenty Krzywińska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Krzywińska, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Warszawa, Bródno, ul. Krzywińska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty KrzywińskaApartamenty Krzywińska

3 zdjęcia

Apartamenty Krzywińska
Apartamenty Krzywińska
Apartamenty Krzywińska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja na warszawskim Targówku ma charakter kameralny, łączy w sobie walory komfortowej lokalizacji z wysokim standardem wykończenia. Ciekawa architektura spotyka się tu z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Skąpane w brązach

50 apartamentów w wysokim standardzie umieszczono w niezwykle interesującej bryle architektonicznej. Kolorystyka budynku przywołuje

na myśl kolory ziemi, ciekawe drewniane detale uzupełniają to oczywiste nawiązanie do natury. Bryła budynku jest spójna i minimalistyczna oferując niezwykle ustawne i komfortowe rozkłady mieszkań. Niska zabudowa z ciekawymi architektonicznie detalami pozwoliła stworzyć niezwykle komfortowy budynek mieszkalny. Pomimo, iż budynek jest niski umieszczono w nim windę, co znacznie podnosi komfort codziennego życia.

Inwestycja Apartamenty Krzywińska znajduje się na Bródnie, ul. Krzywińska (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Krzywińska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Krzywińska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu parku i metra

Targówek znajduje się w bardzo bliskiej odległości od Śródmieścia, dzięki czemu dojazd samochodem do Centrum miasta zajmie kilkanaście minut.

Do 2018 roku planowane jest otwarcie stacji II linii metra na Targówku (w odległości 3 km), co jeszcze bardziej podniesie wartość lokalizacyjną inwestycji. Obecnie najbliższa stacja metra znajduje się w odległości 5 km (Dworzec Wileński). Pobliski Park Bródnowski to doskonałe miejsce

na codzienne spacery, aktywny wypoczynek i zajęcia sportowe.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Krzywińska?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Krzywińska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1116 metrów od inwestycji Apartamenty Krzywińska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bródno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Krzywińska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Krzywińska znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Ocean Marzeń" w odległości 135 m, przedszkole w odległości 189 m, przedszkole w odległości 264 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Krzywińska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 376 m, Laser Dent Targówek w odległości 520 m, Przychodnia Rehabilitacyjna dla Dzieci i Młodzieży w odległości 611 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Krzywińska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 52 m znajduje się Żabka, w odległości 125 m znajduje się Lidl, w odległości 157 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Krzywińska w odległości 402 m znajduje się boisko / kort, w odległości 422 m znajduje się boisko / kort, w odległości 427 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 26.10.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: