Nova Rokokowa Wille Miejskie

Domy na sprzedaż ul. Rokokowa, oferowane bezpośrednio przez Yuin

Warszawa, Bielany, Huta, ul. Rokokowa 138

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Nova Rokokowa Wille Miejskie

5 zdjęć

Nova Rokokowa Wille Miejskie
Nova Rokokowa Wille Miejskie
Nova Rokokowa Wille Miejskie
Nova Rokokowa Wille Miejskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

Nova Rokokowa Wille Miejskie to kameralne osiedle dopasowane do Twoich potrzeb.

- Przestronne apartamenty z tarasami

- Apartamenty luxury z salonem o wysokości 5,6 m

- Wille z własnym ogrodem i tarasami

- Nova Rokokowa Wille Miejskie to drugi etap inwestycji obejmujący 12 apartamentów i 2 domy w modnej, zielonej, prężnie rozwijającej się części Bielan.

Głównym atutem inwestycji jest doskonałe położenie w zielonej części warszawskich Bielan. Niewielką odległość do stacji Metra Młociny można pokonać spacerem lub przemierzyć tramwajem (1 przystanek). Stąd cała Warszawa jest na wyciągnięcie ręki.

Nova Rokokowa Wille Miejskie to także standard dla wymagających. Projektujemy i budujemy tak jak sami chcielibyśmy mieszkać – solidnie, funkcjonalnie i nowocześnie.

- salon wysokości 5,6 m,

- panoramiczne okna na wysokość całej kondygnacji

- elastyczne rozkłady pomieszczeń, łatwe w adaptacji i zmianach

- system Smart Home

- garaż w bryle budynku i dodatkowe 2 miejsca parkingowe – zaparkujesz 3 samochody.

Inwestycja realizowana jest przez doświadczonego wykonawcę YUIN odpowiedzialnego m.in. za budowę apartamentów Kleszczowa 39 Residence. Studio architektoniczne zadbało o funkcjonalne projekty lokali, stawiając za priorytet komfort mieszkańców i estetykę budynków. Przykładem tego jest wyjątkowo duża wysokość apartamentów – 5,6 metra, salony na wysokość 2 kondygnacji, przestronne tarasy i ogródki. Całość dopełniają duże, panoramiczne okna. Wykorzystane do budowy materiały charakteryzują się podwyższoną izolacyjnością akustyczną, by zapewnić maksymalną intymność w domu. Elewacja budynków wykonana w jasnej tonacji z elementami nawiązującymi do natury to ponadczasowa elegancja, która znakomicie komponuje się z otaczającą przyrodą.

Dostępne domy:

Dostępne są 2 domy o powierzchni 167.89 m2

Każdy dom posiada własny ogród, taras oraz garaż w bryle budynku i dwa miejsca postojowe na zewnątrz.

Dostępne apartamenty:

Dostępnych jest 6 apartamentów o powierzchni 126,68 m2 oraz 6 apartamentów o powierzchni 153,80 m2.

Każdy apartament posiada osobne wejście, własny ogródek, taras oraz garaż w bryle budynku i dwa miejsca postojowe na zewnątrz.

Inwestycja Nova Rokokowa Wille Miejskie znajduje się na Hucie, ul. Rokokowa 138 (9.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Yuin.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Nova Rokokowa Wille Miejskie nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yuin przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 560 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
piec gazowy dwufunkcyjny
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: garaże w bryle budynku (14); zewnętrzne (28).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji: Miejsce, które łączy spokój i sielskość ze wszystkimi atutami życia w mieście. Przyroda: - Natura w odległości 650 m - Park Olszyna, Park Młociński, Las Bielański i Kampinoski Park Narodowy – atrakcyjne tereny zielone i rekreacyjne staną się miejscem Twoich spacerów i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Komunikacja: Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Rokokowa Wille Miejskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych - Metro Młociny – 1200 m - Transport publiczny – 450 m - Trasa S8 i 7 – 3 km Zakupy: - Galeria handlowa – 1150 m - Gastronomia – 300 m - Sklepy – 600m Kultura/administracja: - Poczta/administracja – 1200 m - Kultura – 1450 m - Sport – 600 m

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Rokokowa Wille Miejskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Rokokowa Wille Miejskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Nova Rokokowa Wille Miejskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rokokowa 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Rokokowa Wille Miejskie w odległości 320 m znajduje się Saturn Fitness, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.03.2022
Data aktualizacji: 29.04.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: