Nova Rokokowa

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYuin

Ceny od: 8 160 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Nova Rokokowa dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
1B
5
107,27 m²
-
8 160 zł/m²
2A
5
107,27 m²
-
8 160 zł/m²
2B
5
107,27 m²
-
8 160 zł/m²
3
7
205,9 m²
-
8 860 zł/m²

Opis Inwestycji

Nova Rokokowa

Nova Rokokowa to butikowe osiedle 5 funkcjonalnych segmentów z ogródkami. Kluczowe atuty inwestycji to rozkład domów, brak czynszów i doskonałe położenie w zielonej części Bielan.Segmenty Novej Rokokowej zaprojektowano tak, by stanowiły wygodne miejsce do życia dla nawet 5-osobowej rodziny. Do każdego z domów przynależy prywatny ogródek oraz naziemne miejsce parkingowe. Całe osiedle znajduje się na ogrodzonej działce, która daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności.Inwestycja Nova Rokokowa realizowana jest przez Yuin, dewelopera z bogatym portfolio projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Ważnymi udogodnieniami są dodatkowo: brak czynszów, a także bogata oferta finansowania czy wykończenia wnętrz „pod klucz”.Na terenie osiedla powstanie 5 funkcjonalnych segmentów:• 4 o powierzchni po 107,27 m2 (5 pokojowe),• 1 o powierzchni 143,32 m2 (7 pokojowy) z lokalem usługowym 62,58 m2 (2 pomieszczenia).Deweloper planuje oddanie inwestycji do użytku w 2 kwartale 2021 roku.

Inwestycja Nova Rokokowa znajduje się na Hucie, ul. Rokokowa 136A (9.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Yuin.

Inwestycja Nova Rokokowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów w tym 5 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Nova Rokokowa pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchniach od 107 do 206 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 107 m2 (3 domy)
  • 7-pokojowe o powierzchni od 206 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Yuin przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 107 do 206 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5, 7-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 160 do 8 860 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się domy bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Nova Rokokowa

Nova Rokokowa to inwestycja położona w zielonej części Warszawskich Bielan. Niezaprzeczalnym atutem projektu jest bliskość stacji Metro Młociny oraz pobliskiej galerii handlowej. Z ulicy Rokokowej 136A komunikacją miejską można dostać się do metra w 12 minut. Zielona część Bielan to także bliskość malowniczej Puszczy Kampinoskiej. Wystarczy 12 minut, by dostać się na teren rozległego parku narodowego. Mieszkańcy osiedla Nova Rokokowa będą mieć możliwość korzystania ze wszystkich udogodnień wielkiego miasta. W pobliżu nie brakuje placówek edukacyjnych, medycznych, sklepów oraz punktów usługowych. Domy znajdują się w bezpośredniej bliskości przystanków autobusowych i tramwajowych. Na terenie osiedla planowane jest też otwarcie 1 punktu handlowo-usługowego.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Rokokowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Nova Rokokowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rokokowa 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Rokokowa w odległości 310 m znajduje się Saturn Fitness, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.06.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie